Сторінка 1 з 1

Голосование "мамины помощники"

Додано: 21-08-2012, 18:43:49
Titi
Нужно снять голоса первых трех лидеров,которые настрочили себе по 1000 голосов!Фрасинюк-это вообще злостный накрутчик во многих конкурсах! И снять нужно ВСЕ балы!А то они себе опять "нарисуют".

Додано: 28-08-2012, 12:34:44
der kommandant
Доброго дня,
голоса вже було один раз знято, також ми аналізуємо якість голосів, які нараховуються і наприкінці конкурсу знімемо всі підозрілі голоси. Особлива увага буде до учасників, яких було викрито в порушенні правил конкурсу, а саме в накрутках голосів

Додано: 26-12-2012, 01:14:59
Vesnanka
При створені таких конкурсів в админа повинна бути прога яка виявляє накрутку,а тут нема явно нічого, я також приймала участь в конкурсі,сиділа до 2 ночи просила друзів голосувати, в багатьох теж конкурсі з голосуванням кожного дня, підключила сестричку, а нам скинули більше половини голосів,яка тут честність і справедливість, написалиб в правилах лимит голосов за день, а то від барабана скинули голоса, от и приймай наступного разу участь в конкурсі... Напевне це нечестний сайт,ще один.

Додано: 10-01-2013, 20:49:05
der kommandant
Vesnanka писав:При створені таких конкурсів в админа повинна бути прога яка виявляє накрутку,а тут нема явно нічого, я також приймала участь в конкурсі,сиділа до 2 ночи просила друзів голосувати, в багатьох теж конкурсі з голосуванням кожного дня, підключила сестричку, а нам скинули більше половини голосів,яка тут честність і справедливість, написалиб в правилах лимит голосов за день, а то від барабана скинули голоса, от и приймай наступного разу участь в конкурсі... Напевне це нечестний сайт,ще один.
Вибачте, що так пізно відповадаємо - свята :). Усі скарги, що приходили нам на пошту з приводу "накруток", а також "незрозумілого зняття голосів" були розглянути та їх відправники отримали розгорнуті відповіді на свої питання. Якщо ви чомусь не надіслали листа - вкажіть адресу своєї роботи і ми прямо тут розповімо вам, чому було знято голоса з вашої роботи.

Двійка самих популярних причин: програми накруток та отримання голосів через спільноти чи аккаунти призоловів (коли людям байдуже на на конкурс, конкурсну роботу та інше, головне обмінятися голосами - ви за мене, а я за вас в іншому конкурсі.). З наступного конкурсу заборону на викорстання метода накрутки призоловами буде внесено до основних правил