МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Яким методом контрацепції користуєшся ти?

Презерватив
28
31%
Перерваний статевий акт
33
36%
Температурний метод
2
2%
Спіраль
8
9%
Гормональні таблетки
10
11%
Інший (напишіть, який)
10
11%
#816
Victoriya наштовхнула мене на ідею та я вирішила провести маленьке дослідження на форумі: якими методами контрацепції ми користуємося?
Чому?
Чи підводив когось колись якийсь із методів?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#1774
Шкода, що при голосуванні неможливо вибрати декілька варіантів.

Я наприклад час від часу змінюю методи контрацепції, але краще за все вважаю використання ОК, звичайно це можливо тільки тоді, коли в мене постійний партнер.
Цей метод мене ні разу не підводив, до того ж нема ніякого дискомфорту, чого не можу сказати про презервативи :(
Аватар користувача
дякуючі Rina
#1785
Проголосувала за перерваний статевий акт.Хоча і знаю, що це не надійно.ну так ми весь час жартуємо, зараз вже не боюся, тому що не проти стати мамою.Але для тих, хто категорично проти – цей метод не рекомендую. Думаю якщо говорити про надійність, то це презерватив, спіраль, ОК – вибирати потрібно виходячи з обставин: народжували чи ні, як у вас з гормонами і тому подібне
Аватар користувача
дякуючі susanna
#1798
Ми теж користуємось прерваним половим актом, рідше - презервативом. Як би це не казалось странним, прерваний акт - самий ненадійний метод. Крім того - він шкідливий як для чоловічого, так і для жіночого здоровья
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#1836
susanna писав:Ми теж користуємось прерваним половим актом, рідше - презервативом. Як би це не казалось странним, прерваний акт - самий ненадійний метод. Крім того - він шкідливий як для чоловічого, так і для жіночого здоровья
А чому ж тоді користуєтеся, якщо самі кажете, що цей метод не тільки не надійний а і шкідливий??? Ви мене своєї логікою здивовали!
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#1849
Хоч питання і не до мене, але я роблю так само, тому відповім..Так, вважаю, що перерваний статевий акт не надійний, але у нас по іншому і не виходить. Спіраль я не хочу ставити, хоч би доки другого не народжу. ОК – годую грудью і відповідно мені це не можна. Презерватива вічно немає під рукою, та і не любимо ми цього. Свічки мене своєю жирністю дратують, від вагинальних пігулок у мене свербіння..Ось і залишається улюблений спосіб - прерванний статевий акт.
дякуючі Irishka
#2057
Хочу сказати, якщо ви вже народжували, то спіраль - відмінний метод контрацепції. До того ж не варто боятися її ставити до народження другої дитини, кажу вам про це на своєму досвіді. А перерваний статевий акт контрацепцією назвати в мене язик не повертається.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2104
Irishka писав:Хочу сказати, якщо ви вже народжували, то спіраль - відмінний метод контрацепції. До того ж не варто боятися її ставити до народження другої дитини, кажу вам про це на своєму досвіді.
Ага, у мене на тому тижні подружка зі спіраллю завагітніла :)
Irishka писав:А перерваний статевий акт контрацепцією назвати в мене язик не повертається.
Це точно. Це знущання над своїми нервами, а не контрацепція :)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2116
Irishka писав:А перерваний статевий акт контрацепцією назвати в мене язик не повертається.

От знаєте, всі кажуть, що цей метод поганий і не метод взагалі. Я й сама це розумію, але іноді все таки доводиться ним користуватися, в перервах між прийомом ОК, а все томущо презервативи псують усі відчуття: (
Але мені здається, що прерваній статевий акт можна використовувати тільки в більш безпечні дні - відразу після місячних та незадовго до них, а не в середині циклу. І, зрозуміло, тільки з постійним партнером.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2145
Atlika писав:
От знаєте, всі кажуть, що цей метод поганий і не метод взагалі. Я й сама це розумію
Це добре, що ви розумієте. Тому що у такому випадку гарантій немає - і ви також розумієте, що можете завагітніти щоразу. Тобто ви готові до вагітності.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2152
Народити я зараз точно не готова.
Скоріше думаю, що мені пощастить :) , і ще не ризикую використовувати цей метод в середині циклу
Аватар користувача
дякуючі miki
#4751
а ми використовуємо симпто-термальний метод (метод розпізнавання плідності): міряю температуру і спостерігаю за шийковим слизом. так живемо вже 9 років, маємо двох діточок з різницею в 6 років. і в співжитті собі не відмовляємо :) І здоров"я бережемо, і фінансово не обтяжені.

Жодної хімії або механічних засобів (спіраль) в себе вводити не збираюся та й іншим не раджу.
була на курсах і на лекціях, на яких розповідалося на науковому рівні про шкідливість всіх контрацептивів і про вплив деяких з них на потомство. На жаль, про це не говориться в інтересах бізнесу. Але це науково доведені факти, про які зараз говориться в Міністерстві охорони здоров"я.

І вдячна своїй мамі, що вона ніколи жодних гормональних контрацептивів не приймала....
Аватар користувача
дякуючі Olinka
#4757
Ми користувались і користуємось тільки презервативом. До зачання дитинки ми часто не використовували презерватив взагалі, так набагато приємніше і комфортніше. В період вагітності презерватив нам взагалі не потрібен, доречі лікарі навіть рекомендують не використовувати ніякі методи контрацепції під час вагітності.
Презерватив нас ще не підводив.


:)
Аватар користувача
дякуючі Riki_tiki_tavi
#4764
Перерваний статевий акт привів до того, що тепер ми з нетерпінням чекаємо появи дитинки :))))
Хоча я ЗА такий метод контрацепції))
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#4765
Riki_tiki_tavi писав:Перерваний статевий акт привів до того, що тепер ми з нетерпінням чекаємо появи дитинки :))))
Хоча я ЗА такий метод контрацепції))
Це метод — але не контрацепція :)

Ви «за» навіть коли завагітніли? Чому?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!