МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#437
Ну не знаю, правильно ли наывать такое контрацепцией...
Вобщем: слышала, что есть методы не забаременеть естественным путем (без таблеток и презервативов). Кто-то знает такие? Пробовали?
дякуючі Мама_Вани
#439
Ты имеешь ввиду прерванный половой акт?
Ну так там же надо знать когда овуляция, чтобы учитывать опасные дни. Да и вообще он мне нравится, тк не можешь расслабиться на все 100, постоянный контроль со стороны мужа. К тому же метод самый ненадежный!
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#443
Ангелина писав:Ну не знаю, правильно ли наывать такое контрацепцией...
Вобщем: слышала, что есть методы не забаременеть естественным путем (без таблеток и презервативов). Кто-то знает такие? Пробовали?
Вітаю ви попали просто до мене! Я консультант з методів природного планування сім'ї. Вас це зацікавило?
То можете знайти собі консультанта тут

Методи розпізнавання плідності (МРП) - це надійно?

"Подвійні стандарти" чи відповідальне батьківство?

Більш детальну інформацію про метод можна найти тут

І нівякому разі перерваний статевий акт не вважається методом природного планування сім'ї, це не ефективний контрацептичний метод.
Востаннє редагувалось 03-01-2008, 21:27:51 користувачем Yaremko, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#454
Мама Вани, я не про прерывание. Это вообще не метод, согласна. Я про то, как можно заниматься любовью, в какие дни, чтобы без последствий.
Яремко, помотрела ссылки, не так всё просто. Консультанта бы...
#631
Ангелина писав:Ну не знаю, правильно ли наывать такое контрацепцией...
Вобщем: слышала, что есть методы не забаременеть естественным путем (без таблеток и презервативов). Кто-то знает такие? Пробовали?
Утримання - діє 100% :)
А про календарний метод...незнаю, двічі завагітніла в "безпечні дні", потім вже дивилась, бо цікаво було перевірити теорію залежності статі дитини від дня циклу.
#645
ІСТОРІЯ МЕТОДІВ РОЗПІЗНАВАННЯ ПЛІДНОСТІ ТА ЇХ ВИДИ

Уявлення про "плідні" й "неплідні" періоди в циклі жінки склалися дуже давно. Календарний метод був відомий ще у давньому Єгипті.
Також до природних методів планування сім'ї дехто зараховує метод лактаційної аменореї - період годування грудьми, коли жінка й справді може бути неплідною. Однак цей спосіб ненадійний і не належить до природних методів планування сім'ї, оскільки не передбачає розпізнавання плідності і періодичної відмови від співжиття.
За поділом Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) серед методів розпізнавання плідності розрізняють:
1)метод ритму, "календарика", або Огіно-Кнауса;
2)однопоказникові методи:
-температурний вузький і розширений;
-овуляційний метод Біллінґса;
3)багатопоказникові, або симпто-термальні методи:
-метод подвійного контролю (бірмінгемської модифікації);
-метод Ретцера (австрійський);
-польський метод (Терези Крамарек);
-метод Ліги Подружжя Подружжю.

МЕТОД РИТМУ (ІНШІ НАЗВИ - КАЛЕНДАРНИЙ, МЕТОД ОГІНО-КНАУСА)

Перші науково обґрунтовані методи МРП запропонували японець Огіно і австрієць Кнаус, які в 30-ті роки минулого століття, незалежно один від одного відкрили явище овуляції і визначили, що вона відбувається за 12-16 днів до наступної менструації. Проте запропоновані Огіно і Кнаусом правила визначення плідних і неплідних днів (іншими словами, календарний метод) тепер не застосовуються через свою ненадійність. Час плідного періоду за цим методом вираховували на основі тривалості минулих циклів, а саме, використовуючи записи, що характеризують менструальний цикл за останніх 6-12 місяців. Цей метод спирається на статистику, однак не враховує унікальних особливостей організму кожної жінки зокрема. Ним користувалося ціле покоління жінок, і для тих, хто мав стабільні цикли, він був достатньо надійним. Тепер він має лише історичне значення, оскільки сучасний ритм життя суттєво впливає на перебіг жіночого циклу і його стабільність є радше винятком, ніж правилом.

МЕТОД СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ЦЕРВІКАЛЬНИМ СЛИЗОМ
(ОВУЛЯЦІЙНИЙ, МЕТОД БІЛЛІНҐСА)

Овуляційний метод розробило австралійське подружжя Джон та Евеліна Біллінґс у 50-х роках XX ст. Цей метод передбачає вміння жінки розпізнавати характерні зміни у слизових виділеннях зі статевих шляхів, які вона спостерігає упродовж циклу. Метод Біллінґса виправдовує себе у південній півкулі, де слиз у жінок виділяється інтенсивніше, натомість у наших регіонах його надійність нижча.

ТЕМПЕРАТУРНИЙ МЕТОД
Цей метод ґрунтується на зміні базальної температури тіла невдовзі після овуляції, що пов'язане з дією прогестерону. Взаємозв'язок температури з овуляцією вперше встановив голландець Ван де Вальде, а ґрунтовні наукові підстави зміни температури упродовж менструального циклу жінки подав у 1940 році швейцарець Рудольф Фольман. У 1954 році німецький гінеколог Гергард Дюрінг опрацював порадник з температурного методу для широкого кола користувачів.
Існують вузький та розширений температурні методи. Перший визначає лише фазу абсолютної післяовуляційної неплідности, а другий, залучаючи підрахунки за попередніми циклами (метод ритму), визначає додатково і фазу відносної передовуляційної неплідности.

СИМПТО-ТЕРМАЛЬНИЙ МЕТОД
Вперше цей метод висвітлив у 1965 році австрійський лікар Йозеф Ретцер. Симпто-термальний метод передбачає фіксування декількох показників плідности жінки. Це базальна температура тіла, спостереження за змінами цервікального слизу, зміна позиції і відкриття шийки матки, а ще інформація про інші фізіологічні показники овуляції - чутливість молочних залоз, кров'янисті виділення з піхви (овуляторна кровотеча), відчуття важкості внизу живота або овуляторний біль, зміна настрою, стан шкіри.
Із симпто-термальних методів найвідомішими є: метод подвійного контролю (бірмінгемської модифікації), метод Ретцера (австрійський), польський метод (Терези Крамарек) та метод Ліги Подружжя Подружжю (американський). Різняться вони лише певними деталями, правилами, способами занотовування отриманої зі спостережень інформації.
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#650
А як пояснити вагітність під час менструації?
ИМХО всі ці методи фізіологія одна, а щоб з'явилось нове життя потрібно, щоб "зірочка засвітилась" :)
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#655
Viktoriya писав:А про календарний метод...незнаю, двічі завагітніла в "безпечні дні",
потім вже дивилась, бо цікаво було перевірити теорію залежності статі дитини від дня циклу.
И как? Зависит пол ребенка от цикла?
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#657
Ангелина писав:И как? Зависит пол ребенка от цикла?
Ой, нічого точного немає, теж масса методик і ні одна не дає 100% точності :)
Я ж кажу "зірочка" потрібна ;)
Аватар користувача
дякуючі lena
#660
а в тебе як вийшло?
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#685
У мене? По одним співпало, по іншим ні, не вірю я в усі ці підрахунки, але ж цікаво :)
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#691
Viktoriya писав:А як пояснити вагітність під час менструації?
ИМХО всі ці методи фізіологія одна, а щоб з'явилось нове життя потрібно, щоб "зірочка засвітилась" :)
Ну поперше ніхто ніколи ні один спеціаліст не дає більше 60% того що особа завагітніє в цьому циклі, а при запліднені за ЕКО взагалі 30%. А що особа не завагітніє використовуючи цей метод то ефективність становить 2 непланові вагітності на 1000 пар в рік, ну і як вам.
А те що особа може завагітніти зразу ж після менструації то це зовсім не дивно і на то є розумні пояснення і це можна легко передбачити якщо знати метод.
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#710
Yaremko писав:...А те що особа може завагітніти зразу ж після менструації то це зовсім не дивно і на то є розумні пояснення і це можна легко передбачити якщо знати метод.
Yaremko, ну то я вас, як знавця методів, і запитую поясненння ;) і вагітність саме ПІД ЧАС менструації.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#728
Viktoriya писав:Yaremko, ну то я вас, як знавця методів, і запитую поясненння ;) і вагітність саме ПІД ЧАС менструації.
По-перше якщо це дійсно була менструація, овуляція могла бути зразу на другий-третій день після менструації це в тому випадку коли попередній цикл був ановуляторним (тобто без другої фази підвищеної температури, або іншими словами без овуляції) таку менструацію називають псевдо менструація (я неберу до уваги випадки жінок передменопавзою бо там також є свої нюанси). Овуляція ніколи не може відбуватися підчас менструації, але оскільки сперматозоїд в спиятливому середовищі виживає до 5-7 діб то спокійно вони могли дочекатися самої овуляції. Ще є таке, а скільки днів була менструація ну і яка довжина циклів бо може бути так що менструація була 7 днів а цикл є стандартний 26-29 днів ну і сама менструація залізає на початок плідного періоду, як правило 75% що в такому випадку народиться дівчинка.
Але є ще один варіант коли жінка зплутала менструацію з овуляторною кровотечею (вона вібдувається в середині циклу і тривалість її може бути така сама як і менструація) ну тоді 60% шансу завагітніти бо цеж сама овуляція.
Востаннє редагувалось 04-01-2008, 12:18:35 користувачем Yaremko, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#731
Yaremko, я так приблизно і уявляла, що той пронира сидів і чекав, то скажіть будь-ласка про які гарантії, у відсотках будь-ласка ;) йде мова при використанні природнього методу?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!