МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4719
Просто ваш малюк ще придивляється до вас :)
Аватар користувача
дякуючі miki
#4877
jolia писав:ми з чоловіком дуже хотіли завагітніти в квітніі, щоб народити після нового року у 2010 році....але досі нічого не вийло, засмутились страшенно(( ось вже 3 місяці не застерігаємось і не вігітнію, я навесні ходила на огляд до гінеколога, здавала різні мазки на аналізи, все добре але чомусь не можемо вгадати саме той час овуляції...щей ситуацію ускладнює те що миживемо з батьками і не завжди є можливість кохатися. Вже так хочеться дитинку! Дівчата розкажіть у кого як швидко виходило завагітніти при плануванні її?
ми собі планували обидві дитини і навіть стать теж запланували: спочатку хлопчик, а потім дівчинка . і все це завдяки СИМПТО-ТЕРМАЛЬНОМУ МЕТОДУ ПЛАНУВАННЯ ВАГІТНОСТІ. і до речі вийшло все саме в той місяць, як планували.

Спробуйте кожного ранку міряти температуру (почніть від 1 дня менструації): не встаючи з ліжка, в анальному отворі, від 3 до 10 хвилин, простим термометром (не електронним - купіть собі, щоб це був тільки ваш і не змінюйте, принаймні протягом одного циклу), враховуючи такі значення, як наприклад температура 36,85 , 36,35. температура в анальному отворі не буде завжди 36,6 и 36,7.
В першій фазі циклу температура буде низька (36,2 або була одна жіночка, що мала навіть 35,9), а всередині циклу вона підніметься і буде залишатись високою і якщо не падає нижче (приблизно від 36,8 до 37,2) - це означає, що відбулась овуляція.

щоб встановити початок плідного періоду, спостерігайте за слизом з піхви (точніше цей слиз виділяється з шийки матки). десь всередині циклу майже кожна жінка відчуває вологість в статевих органах і тоді бере щоденні прокладки. якщо їх не використовувати, то ви відразу відчуєте на трусиках вологість і це означає, що плідний період почався. ось тоді і треба пробувати співжити з чоловіком. а пік приходиться на той час, коли слиз тягучий і прозорий, або як білок яйця.
Пояснила це так, коротко, на швидкоруч. А якщо хочете більш детально, то напишіть на мій мейл. Крім цього можу ще вислати сам графік, до якого будете вносити дані вимірювання і там легше буде розібратися, що у вас відбувається протягом циклу.

І ще одне: якщо жінка довгий час користувалась гормональними контрацептивами, то овуляції може не бути навіть до 1 року, або є також небезпека, що ця функція не відновиться взагалі ( бо ця природня функція була тривалий час пригнічена і не функціонувала) і, як це не прикро, тоді виходить, що жінка вже стала неплідною.
Дуже не хочеться когось лякати відносно такої теми, але це все науково-доведені факти. Тому не варто експериментувати зі своїм організмом, використовуючи хімічні контрацептиви.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5605
А я коли жила с першим чоловіком я 4 роки не вагітніла. Але одного разу пішола на прийом до гінеколога і він сказав , що в мене є невелике запалення, треба проколоти антбіотики. Одразу після курсу лікування я завагітніла, хоча вже чомусь і не надіялась.
Аватар користувача
дякуючі jolia
#5606
Привіт дівчата, у мене вже все добре, ношу під серцем дитинку. Вагітність в нас настала через 6 місяців спроб. :bugaga:
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5614
А я не міряла ніяку температуру-просто дуже захотіла дитинку. і через місяць відчула-пішов процес в грудях. Хіба це не диво? О я щаслива навіть коли згадую цей настрій
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#5731
Я завагітніла після великого стресу (похорону рідної людини), хоча вагітніти ми ще не планували
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5743
helgusya писав:Я завагітніла після великого стресу (похорону рідної людини), хоча вагітніти ми ще не планували
Дуже співчуваю-сподіваюсь удар не вплинув на протікання вагітності і малятко?
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#5760
Анютка писав: Дуже співчуваю-сподіваюсь удар не вплинув на протікання вагітності і малятко?

Так вийшло, що завагітніла я незадовго після смерті рідного дядька, і коли мені на УЗІ сказали, що буде хлопчик, то, вибачте, може, це маячня якась, навіяна вагітністю, але я була впевнена, що душа дядька переселилась в мого синочка...
Дякую, Анютка, почувається моє малятко чудово - воно таке жваве!!!
дякуючі CHIRVA
#6547
А у я двічі планувала вагітність, і двічі одразу вагітніла! Дякувати Богу, не переживала по поводу безпліддя. Багато моїх подруг не могли одразу завагітніти, але через певний час все було добре! Бажаю всім жінкам народжувати бажаних діточок тоді, коли вони цього захотять! :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6568
А у мене за рік перед народженням доньки померла бабуся, мама дуже плакала і я її втішала тим, що бабусі к нам ще прийде моєю донькою. А повіріла я в це коли народила свою Алінку 12-го числа, в це число померла бабусі - а назвала я її Аліна, бабуся була ГАліна - начеб і не в честь, але так вийшло - я це вже потім зрозуміла
дякуючі Am4ora
#8001
а я знаю, що можна не тільки вагітність запланувати, а й стать дитини)) Але це через ЕКЗ, здається...Вибирається спермик з відповідним набором хромосом..Я просто чула, що таке можна робити, в Інтерсоно, хоча точно не знаю..До чого медицина дойшла, а?))) Я в шоці) Але прикольно) :)
дякуючі Mery
#8065
Так, так, в цьому ценрі Інтерсоно роблять чуда, моя подруга там робила штучну інсемінацію і там теж обстежувалась у гінеколога Верніковського Ігора Володимировича мені там дуже подобається.
дякуючі Stanislav
#8693
Природне регулювання народжуваності самок і самців у вищих ссавців

Нерегульованість співвідношення між самцями і самками у природі неможлива. Порушення співвідношення призведе до загибелі популяції.
Згідно моєї гіпотези, зворотній зв’язок спрацьовує вже в першому поколінні ссавців. Самка, яка в охоті, шукає самця і якщо вона його знаходить тільки під кінець овуляції, повинна родити самця. І навпаки – самка в охоті, яка легко знаходить самця на початку овуляції – родить самку.
Досліди на свійських тваринах підтверджують даний факт. Період овуляції у різних ссавців по протяжності різний і знаходиться на 17-20 день від попереднього періоду. Це приблизно 14-15 день від початку формування яйцеклітин. У корови період овуляції 10-12 годин, у свиноматки приблизно 4 доби і т.д.
Період овуляції у тварин чітко виражений їх поведінкою. Корова, спарована за перші 5 год., родить теличку. Свиноматка, спарована за перші 2 доби, родить переважно свинок, а за другі дві доби – родить переважно кабанчиків. З жінкою питання дещо складніше – в неї не так чітко виражений період овуляції. Він наступає приблизно на 14-й день після закінчення менструального циклу і становить приблизно 2 доби. В цей період у жінки підвищена температура те нервозність, посилене бажання статевих стосунків. Жінка, запліднена протягом першої доби періоду овуляції, родить дівчинку, а запліднена протягом другої доби родить хлопчика.
Очевидно – жінка, яка хоче родити хлопчика чи дівчинку за бажанням, повинна добре себе вивчити і навчитись чітко за самовідчуттям визначати період овуляції.
Дане явище, на мою думку, можна пояснити станом оболонок яйцеклітин. У незрілої яйцеклітини оболонки непроникні для сперматозоїдів. Дозрілі яйцеклітини у першу половину періоду овуляції пропускають сперматозоїди з хромосомою Y (самка), а в другу частину періоду овуляції пропускають сперматозоїди з хромосомою Х (самці).
Дослідно встановлено, що в період овуляції яйцеклітина змінює свої властивості не скачко подібно, а поступово. Від чітко виражених жіночих до чітко виражених чоловічих ознак і властивостей. Скачкоподібність забезпечується тільки тим, що посередині періоду оболонка яйцеклітини на певний час стає непроникною для сперматозоїдів. Таким чином, гомосексуалізм – це хвороба статевих органів матері. В перехідний період оболонка яйцеклітини недостатньо непроникна для сперматозоїдів і запліднена в цей час яйцеклітина дасть плід з нечітко вираженою статтю.
:shock2:
дякуючі Julibinovna
#13299
Звичайно можна головне все правильно розрахувати і все вийде :rofl:
дякуючі Ворчун
#16272
звичайно можна і треба, ми з чоловіком планували, але сталося не тоді коли ми хотіли, але все чудово))

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!