МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі bob
#2812
правиця писав:А якщо ускладнення - ви будете готові ВІДІРВАТИ СОБІ РУКИ. Честно кажу. :ukiss:
Ваша думка зрозуміла. Особисто я її розділяю цілком і повністю. Я б навіть сказала, що задовго до тесту - вагітніти краще, маючи здоровий організм.

Але ж дівчата, яким комфортно з сигаретою теж мають непогану аргументацію - наприклад те, що багато хто народжував, а діти народились здорові без ускладнень? Навіть тут на форумі така думка звучала.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2813
Але ж дівчата, яким комфортно з сигаретою теж мають непогану аргументацію - наприклад те, що багато хто народжував, а діти народились здорові без ускладнень? Навіть тут на форумі така думка звучала.
Ця думка звучала від мене, наскільки я памятаю. АЛЕ я не стверджувала, що діти повністю здорові, можливо якісь патології можуть виявитися з часом. Я лише казала, що на момент народження ніяких проблем зі здоровям у них не було :)
Аватар користувача
дякуючі bob
#2815
Атліко, не виправдовуйтесь будь ласка! Я ж не шукаю "ідеологічних ворогів" :)
І не маю на увазі когось конкретно тут. Але чомусь, навіть розуміючи можливі наслідки, люди не можуть кинути, коли вагітніють. І шукають виправдовування. Інколи вони виглядають переконливо.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2816
bob писав:Атліко, не виправдовуйтесь будь ласка! Я ж не шукаю "ідеологічних ворогів" :)
Не виправдовуюсь, бо я ж таке все ж таки казала ))
bob писав: Але чомусь, навіть розуміючи можливі наслідки, люди не можуть кинути, коли вагітніють. І шукають виправдовування. Інколи вони виглядають переконливо.
Це напевно тому, що кожен сподівається на те, що саме його лихо не торкнеться.
Аватар користувача
дякуючі правиця
#2825
Ага, а якщо торнеться??? Невже соска може бути важливішою за здоров"я дитини? Я палила років 10 (окрім першої вагітності і годування), а потім перед другою кинула. Тепер взагалі не розумію як можна було бути такой балдой. Нема ніякого "СТРЕСУ для організму" - брєд какой-то. Снабжать дитину ядом, забираючи життєво необхідний кіслород - од де стрес для організму. А якщо подумати про ризик раку - погано не стає? Якщоб загроза своєй шкурі загрожувала, то не боялися би "Стресу для організму". Не хочу нікого образити, та жаль діточок, в яких мама балда. Я одній в роддомі на підтримці промивала мозги, а вона все одно бігала на сходи - ну шо ти зробиш?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2907
Правиця, а як вам вдалося кинути палити? Не складно було, бо я палю менше 10 років, а все ніяк не можу зібратися з думками та зав'язати з цим раз і назавжди
Аватар користувача
дякуючі правиця
#2908
Чесно кажучи - приперло. Якось чекала тиждень дужжже неприємних аналізов. Вот і вирішила, що краще долю не випробовувати. Ітак вистачає стресів і екології, щоб іще самій собі допомагати ямку рити...
Просто лишилося якось дві цигарки по дорозі до поліклініки. Подумала - ну ось їх викурю - і все... Вийшла з метро, а остання зламалася. "Нє порядок, думаю, я ж хотіла дві допалити..." Але втрималася - та передостання виявилася останньою.
Тепер взагалі не розумію, як я могла цю гидоту смоктати???? :banzai: Навівть запаху не виношу!
Кинути просто - треба мотивацію поставити. Це не фізіологічна залежність, а психічна. Рука тягнеться і тягнеться...
Успіхів. Бросайте зараз. Не пожалкуєте.
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#3595
Багато хто тут каже, що кинути палити важко: це неправда! це ДУЖЕ легко! Значить ви не хочете! Я палила 3 роки тому, звісно, мені допомогла ще й книга "Легкий спосіб",, але я її навіть не дочитала! Не видумуйте, що це важко! і ніякого стресу я не відчула! налаштуйтеся на те, що це дуже просто! Просто берете і не палите! Тим більше якщо з"явився такий колосальний стимул - вагітність. Може хоч хтось зрозуміє!
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3597
Tanya_T писав: Просто берете і не палите! Тим більше якщо з"явився такий колосальний стимул - вагітність. Може хоч хтось зрозуміє!

у мене кума палила 10 років!!!! 3 місяця не палить - тому що тільке хоче завагітнити - для розсудливих людей - це відмінний стимул, і він повинен перевищити будь-яку звичку, яка просто сидить у голові - адже здоров'я дитини, куди важливіше.
#5570
lurili писав:Всім привіт!
Дівчатка, підкажіть, як ви змогли швидко кинути палити перед вагітністю? я все ніяк не можу кинути, вже все випробувала. Лікарка говорить, що парі сигарет в ден можна, але я все одно хвилююся
Подумайте хоча б про те, що в дини може бути цілий букет захворювань від паління (астма, алергія і т.п.) І вам з цим прийдеться боротись і дитина буде мучитись. Так навіщо створювати проблеми заздалегіть і собі і дитині.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6805
кинути курити не проблема, якщо дійсно цього хочеш. Я курила і курю. Кидала перед вагітностями і поки годувала грудьми. Як тільки переставала- верталась назад. Свідомо. Для мене це задоволення, дуже приємно десь колись зустрітись з подругами на "каві" , закурити, поговорити... Дома не курю, дітей не травлю, виходжу на балкон. Я добре знаю всі мінуси, але поки що задоволення переважує все. А кинути курити заради дитини- для мене не проблема для свідомо настроєної(!) майбутньої мами.
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#6865
Коли я завагітніла перший раз - палила. Чула, що різко кинути палити - це стрес для дитини і вірила у цю чепуху. Курці завжди знайдуть найбезглуздіше виправдання своєї слабкості - лише коли кинуть палити вони визнають свою слабкість.

Але все ж таки кинула, а потім почала знову і кинула прочитавши книгу "Легкий спосіб кинути палити", не можу сказати, що тяги не було зовсім, була та і ще і яка, але усередині мене, щось кричало - може вистачить вбивати себе та ще і платити за це гроші?І я кинула
Аватар користувача
дякуючі МаринаКлимова
#14406
Быстро ненадо, а то это тоже может стать стрессом для организма.
Аватар користувача
дякуючі Angelina
#16426
Когда планировала беременность для меня и мужа главной проблемой стало курение. Заядлые мы курильщики. Сами бросить пытались, но увы и ах. Решили обратиться к врачам. Выбрали эту клинику по совету знакомых . Нам помогли. Правда муж, после того как я родила, начал курить, вернее, еще во время родов, разнервничался) А я до сих пор не курю и очень этим довольна. Правда теперь, когда муж приходит с перекура, понимаю как от меня пахло. Жееесть)
дякуючі Торис
#16509
Я целый год бросала, уж очень въелась в меня эта привычка.
Сейчас уже ребенку два года, обычные сигареты курить совершенно не тянет, а вот электронные одноразовые кальяны EGO E-Hookah люблю , но в них не содержится никотина, поэтому ограничивать себя не хочется.
Лучше уж такая альтернатива, чем полноценное курение.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!