МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#1668
Всім привіт!
Дівчатка, підкажіть, як ви змогли швидко кинути палити перед вагітністю? я все ніяк не можу кинути, вже все випробувала. Лікарка говорить, що парі сигарет в ден можна, але я все одно хвилююся
#1743
lurili писав:Всім привіт!
Дівчатка, підкажіть, як ви змогли швидко кинути палити перед вагітністю? я все ніяк не можу кинути, вже все випробувала. Лікарка говорить, що парі сигарет в ден можна, але я все одно хвилююся
Якщо ви палили довгий час, перед тим, як завагітніти, то різко кидати курити все ж таки не варто, бо це стрес для організму і вже не тільки вашого, але й майбутньої дитини. Просто постарайтеся палити менше, перейдіть на самі легкі сигарети. Мені кинути палити допомогла книга Карра «Легкий спосіб».
Бажаю вам успіху у цій нелегкій справі!
дякуючі Alioko
#1745
Сама не палю, а двоюрідна сестра палила, завагітніла і лікарі їй казали, що кидати палити не треба, бо не тільки організм вже звик до тютюну, а і маля теж. А ось рекомендації щодо зменшення паління були :)
Аватар користувача
дякуючі polina
#1746
Я не палила ніколи, але теж знаю, що кидати потрібно повільно, різка переміна буде ще менш корисную для дитини.
А мій чоловік, та багато знайомих кинули палити теж завдяки вищевказаній книжці
Аватар користувача
дякуючі Rina
#1844
Не знаю, я зовсім не згодна з тим, що під час вагітності можна палити, лише менше..Дитина звикло до палива – звучить дуже страшно. Мою думку палити потрібно кинути відразу, ще краще кинути у момент планування вагітності.А ще краще взагалі не палити.
дякуючі Alioko
#1859
звичайно, краще кинути палити ДО вагітності, а ще краще - ЗОВСІМ не починати :)
проте, якщо майбутня мама палила вже вагітною, то кидати треба поступово, бо це дуже сильний стрес, як для організму мами, так і для організму майбутньої дитинки
Аватар користувача
дякуючі Apple
#1875
lurili пали треба кинути негайно! :) потурбуйся про дитинку, це дуже шкідливо. Я сама не палю, а от мій чоловік палить, коли я відвідувала жіночого лікаря, вона сказала якщо планувати дитину, треба кидати палити за пів року до зачаття як матері так і батьку майбутньої дитини, це мене торхи шокувало і навідь мій чоловік замислився кинути палити :)
#2093
Irishka писав: Якщо ви палили довгий час, перед тим, як завагітніти, то різко кидати курити все ж таки не варто, бо це стрес для організму і вже не тільки вашого, але й майбутньої дитини. Просто постарайтеся палити менше, перейдіть на самі легкі сигарети.
Ви вважаєте, що "стрес" мами буде більш шкідливий, ніж тютюн у крові ненародженої дитини? Що заставляє вас так думати?
дякуючі Irishka
#2121
Я мала на увазі стрес не матері, а в першу чергу дитини. На думку лікарів з якими я спілкувалася, краще не кидати палити, а зменшити кількість сигарет, це стосується ситуації, якщо жінка не просто балувалася, а палила на протязі довгих років.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2143
Irishka писав:Я мала на увазі стрес не матері, а в першу чергу дитини. На думку лікарів з якими я спілкувалася, краще не кидати палити, а зменшити кількість сигарет, це стосується ситуації, якщо жінка не просто балувалася, а палила на протязі довгих років.
Стрес дитини? Бо вона кидає палити, пробачте?
Я чогось тут не розумію. Палить мама, кидає мама, а дитинка переживає за неї?

Да, стрес матері може вплинути. Уніан навіть вважає, що це може призвести до шизофренії у дитини. Цитую:
Американські вчені прийшли до висновку, що вагітні жінки, що пережили війни і збройні конфлікти, ризикують народити дітей з високою схильністю до шизофренії.
Звідси

На мою думку, порівнювати стрес від війни у країні і від того, що кидаєш палити не зовсім коректно.
Для тих, хто не клацнув по слову "звідси":
«Під стресом розуміється сильне потрясіння, одержане в умовах природних катастроф, таких, як землетрус або ураган, або терористичних актів, або раптової втрати близьких», - сказала доктор Долорес Маласпіна з медичної школи Нью-Йоркського університету.
Тобто лікарі дійсно стверджують, що стрес у матері шкідливий для дитини. Той, хто казав вам про паління, можливо, не врахував масштаб і серйозність.

Ок, мама продовжує палити. Легкі сигарети, да? Навіть пасивне паління шкодить дорослим людям. "Легкість", на мою думку, більш має відношення до продакт плейсменту, ніж до того, як виробники сигарет печуться про здоров'я своїх покупців. Доза менша, але вона є. А ненародженій дитині багато й не потрібно.

Ну, вона палить, і що далі?
1. розвиває гіпотрофію в дитини (зменшення росту й ваги плоду), бо плід недоотримує кисень, адже судини плаценти стискаються через нікотин.

Можливо, наша мама навіть п'є вітаміни для вагітних. Тільки от як їм дістатися дитини - адже судини плаценти стиснуті сильніше за норму?

2. створює на порожньому місці ризик передчасних пологів
3.а також ризик вроджених вад серця та головного мозку
4. підвищує також ризик синдрому раптової смерті новонародженого.
те, що дитина, швидше за все, відставатиме у рості і частіше хворітиме через те ж саме кисневе голодання і нестачу поживних речовин підчас внутрішньоутробного розвитку - просто єрунда на тлі перших чотирьох пунктів.

Ви можете бути впевнені у чому завгодно. І сотні тисяч майбутніх матерей ігнорують ці факти. Я просто хочу, щоб кожна мама точно знала, що вона робить, коли підпалює сигарету. Навіть легку.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2154
Я з вами згодна майже у всьому що ви написали про вплив тютюну на майбутню дитину, тільки ось з приводу стреса матері не дуже. Скажіть, ви палите? Якщо так, протягом якого часу і чи пробували кидати? Тому що для людини яка палить дуже багато на протязі не одного і не двух років кинути не так легко, як здається.

Якщо ні - можу вас з цим привітати!
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2155
Atlika писав: Скажіть, ви палите?
Я не палю. І я розумію, що кинути палити не просто. Інакше це не було б проблемою для тисяч людей по всьому світу.
Моє імхо - стрес від війни (а він включає паніку під час атак, розриваючихся бомб, пострілів, кожен із яких несе смерть, горе від втрати близьких і знайомих, страх за життя, своє і своєї дитини) буде сильнішим, ніж стрес від нестачі нікотина у крові.
Така моя думка.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2156
Я палила протягом досить тривалого часу і досить сильно була залежна від сигарет. Кидала неодноразово. Врешті мої спроби закінчились успішно. І, хоч я кидала і не через вагітність, але мені здається, що люди, які кажуть про "поступове кидання", просто обманюють себе. Якщо рішення прийняте, для чого зволікати?
Так, кинути не просто - знаю це на власному досвіді. Але, якщо виправдовувати складність стресом, то краще продовжувати палити і не ятрити власне сумління.
Щиро співчуваю тим, хто поки лише наважується кинути.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2168
aronskaya писав:
Atlika писав: Скажіть, ви палите?
Я не палю. І я розумію, що кинути палити не просто. Інакше це не було б проблемою для тисяч людей по всьому світу.
Моє імхо - стрес від війни (а він включає паніку під час атак, розриваючихся бомб, пострілів, кожен із яких несе смерть, горе від втрати близьких і знайомих, страх за життя, своє і своєї дитини) буде сильнішим, ніж стрес від нестачі нікотина у крові.
Така моя думка.
Зрозуміло, що стрес від війни не можна порівнювати зі стресом від куріння.
Але кинути палити - дуже складно і як мені здається складність саме психологічна.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2169
Atlika писав: Але кинути палити - дуже складно і як мені здається складність саме психологічна.
Да. Тут постає запитання - наскільки сильно мама хоче, щоб дитина вижила і була відносно здоровшою. І найгірше, як на мене, у цей момент сказати мамі щось на кшталт "перейди просто на легкі сигарети" або "стрес від того, що ти кидаєш, зашкодить дитині. не можна кидати, треба палити. ти зобов'язана так робити, щоб дитина була здоровою".

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!