МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2172
У мене є багато знайомих, які курили під час вагітності та народили здорових дітей. Не знаю, може згодом ця звичка матері все ж таки відіб'ється на їх здоров'ї, але поки що все гаразд.

Не подумайте, що я за паління, просто намагаюся дивитися на ситуацію з різних сторін.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2174
Atlika писав:У мене є багато знайомих, які курили під час вагітності та народили здорових дітей. Не знаю, може згодом ця звичка матері все ж таки відіб'ється на їх здоров'ї, але поки що все гаразд.

Не подумайте, що я за паління, просто намагаюся дивитися на ситуацію з різних сторін.
Так, у тих, хто палить, народжуються здорові діти. Ви праві. Можете звернути увагу, що я говорила про ризик смерті новонародженого та про інші ризики. Тобто це як рулетка - пощастить чи ні?
Atlika писав:У мене є багато знайомих, які курили під час вагітності та народили здорових дітей.
І тут постає цікаве запитання, на яке, нажаль, неможна відповісти. Воно просто щоб подумати.

Наскільки розумною та сильною могла б народитися дитина, якби мама не палила? Скільки дитина втратила?
Ніхто не знає, якою дитина могла б бути. І це запитання не до гадалки і не до лікаря.
Хоча я підтримую ваше бажання дивитися по-своєму на все. Я теж так часто роблю - це спосіб сформувати власну позицію, а не взяти чужу.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2182
Atlika, а як ви взагалі ставитесь до паління, чи хочете щоб палила Ваша дитина? (я вирішила, що Ви палите, але не впевнена остаточно що це так)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2184
Atlika писав:У мене є багато знайомих, які курили під час вагітності та народили здорових дітей. Не знаю, може згодом ця звичка матері все ж таки відіб'ється на їх здоров'ї, але поки що все гаразд.
Отож, а що буде згодом?.а ще скільки палять взагалі здорові, але як не сумно до певного часу – і до речі потім теж багато хто списує все на екологію або на ыншы фактори. На жаль складно сказати зазвичай, що людина захворіла саме від куріння. Досить поглянути на знімок легенів жінки, що палить, щоб ужахнутися – а що ж тоді відбувається з плодом дитини? Під якою дією він формується?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#2185
aronskaya писав:
Да. Тут постає запитання - наскільки сильно мама хоче, щоб дитина вижила і була відносно здоровшою. І найгірше, як на мене, у цей момент сказати мамі щось на кшталт "перейди просто на легкі сигарети" або "стрес від того, що ти кидаєш, зашкодить дитині. не можна кидати, треба палити. ти зобов'язана так робити, щоб дитина була здоровою".
+1 Так жахливо таке говорити....Кожна крапля никотину закладається в здоров'ї майбутньої дитини. Себе не жаль – так хоч дитину пошкодуйте...Не дай Бог, що з ним станеться стрес такий буде, що і не снився тому який типа випробовує жінка що кидає палити..А про стрес дитини – це взагалі абсурд.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2186
Ще ось що сказати хотіла. У мене під час вагітності токсикозу особливого не було – але все одно ледве нудило, а багато хто взагалі мучиться пів вагітності – як при цьому ще палити можна?! Бр.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2193
bob писав:Atlika, а як ви взагалі ставитесь до паління, чи хочете щоб палила Ваша дитина? (я вирішила, що Ви палите, але не впевнена остаточно що це так)
Так, я палю. Один раз навіть пробувала кидати - протрималася цілий місяць:) З батьків палить тільки батько. Чи я хочу щоб мої діти курили? Знаєте, у кожного з нас своя голова на плечах і я не можу щось комусь . Коли я почала палити мені було 16 років (в кінці школи) і мої батьки мені не забороняли, просто сказали, щоб я це робила при них. Звісно вони не зраділи, але заборона ні до чого б не призвела.
дякуючі Яся
#2257
Я бросила перед беременностью. стрес и всё такое - просто отговорки. отговорки тех, кто не хочет бросать.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2260
Яся писав:Я бросила перед беременностью. стрес и всё такое - просто отговорки. отговорки тех, кто не хочет бросать.
Ви кинули палити як тільки дізналися, що завагітніли чи це задовго до вагітності?
Бо нікотин, наскільки я знаю, дуже повільно виходить з організму.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2387
Atlika писав:Так, я палю.
Дякую за відповідь. Я не з простої цікавості спитала. Звісно, в кожного власна голова на плечах і приємно чути, що Ви не бажаєте тиснути на своїх майбутніх дітей.
А чи Вам відомо, що Ваше паління в будь-якому разі впливатиме на їхній вибір?
За статистикою, якщо палить один з батьків - ймовіність, що запалить дитина зростає на 40 відсотків. Коли обоє батьків палять - на 60 відсотків.

Вам все одно?

Я не знайшла обіцяної нової теми про дружбу, чекаю із нетерпінням ;)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2395
Мені не все одно. Я думаю, що коли ми з хлопцем зіткнемося з питанням народження дитини, то змінемо свої погляди, а поки що для мене це в далекому майбутньому :)

Моя нова тема не зовсім про дружбу, тільки не знаю у якому розділі її створити, напевно в розділі Клуб батьків, ще поміркую над цим.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2396
Atlika писав:Я думаю, що коли ми з хлопцем зіткнемося з питанням народження дитини, то змінемо свої погляди, а поки що для мене це в далекому майбутньому :)
Судячи з Вашої позиції, яку Ви висвітлили в цій темі, та з того, що Ви вже намагались кинути - де гарантія, що Ви зможете "змінити погляди". До того ж, Ви розписуєтесь за хлопця, який, я впевнена, має свою думку з цього приводу :)
Atlika писав:Моя нова тема не зовсім про дружбу, тільки не знаю у якому розділі її створити, напевно в розділі Клуб батьків, ще поміркую над цим.
заінтригована ;))
визначайтесь пошвидше, чекаю :)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2397
Судячи з Вашої позиції, яку Ви висвітлили в цій темі, та з того, що Ви вже намагались кинути - де гарантія, що Ви зможете "змінити погляди". До того ж, Ви розписуєтесь за хлопця, який, я впевнена, має свою думку з цього приводу
Я не беруся стверджувати, що зроблю так чи інакше, люди з часом змінюються, точніше не люди, а їх погляди на речі та їхні пріоритети.
Навіщо гарантія зараз? Думаю, що вона буде потрібна, коли ми почнемо планувати вагітність.
А за хлопця я розписуюсь тому що він поділяє мої погляди, повірте, я це знаю напевно :)
Аватар користувача
дякуючі bob
#2454
Atlika писав:А за хлопця я розписуюсь тому що він поділяє мої погляди, повірте, я це знаю напевно :)
Доведеться повірити на слово :)
Вашому взаєморозумінню можна лише позаздрити ))
Atlika писав:Я не беруся стверджувати, що зроблю так чи інакше, люди з часом змінюються, точніше не люди, а їх погляди на речі та їхні пріоритети.
Навіщо гарантія зараз? Думаю, що вона буде потрібна, коли ми почнемо планувати вагітність.
Впіймали :) Не гарантія. Швидше - розуміння.
Знову таки за статистикою лише одна людина з п"яти зможе кинути палити.
Але я не візьмуся заперечувати, що це не ви ;)
Аватар користувача
дякуючі правиця
#2808
КИДАТИ ПАЛИТИ МОМЕНТАЛЬНО, ЯК ТІЛЬКИ ПОЛОСАТИЙ ТЕСТ. НАДЗВИЧАЙНО ШКІДЛИВИЙ ВПЛИВ НА ДИТИНУ. Дівчата, не випробовуйте долі. Потім, коли візьмете свою чадунюшку на руки, зрозумієте, що треба зробити ВСЕ, щоб йому було якнайкраще! А якщо ускладнення - ви будете готові ВІДІРВАТИ СОБІ РУКИ. Честно кажу. :ukiss:

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!