МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Rina
#2644
У мене дві сусідки - одна народила вже за 40, вагітність легка, пологи теж, дитина здорова.

Друга - 24 роки, усю вагітність на збереженні, пологи тяжкі і дитина має проблеми - інвалід-дитинства по серцю. Так що молодість це не ознака здоров'я.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2648
Rina писав:У мене дві сусідки - одна народила вже за 40, вагітність легка, пологи теж, дитина здорова.

Друга - 24 роки, усю вагітність на збереженні, пологи тяжкі і дитина має проблеми - інвалід-дитинства по серцю. Так що молодість це не ознака здоров'я.
Звісно не ознака, але що буде з тими чрез роки, котрі зараз страждають від різних захворівань. Ось це напевно і є головна проблема, тому що з роками здоров'я кращим не стає.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2650
Rina писав:У мене дві сусідки - одна народила вже за 40, вагітність легка, пологи теж, дитина здорова.

Друга - 24 роки, усю вагітність на збереженні, пологи тяжкі і дитина має проблеми - інвалід-дитинства по серцю. Так що молодість це не ознака здоров'я.
Я можу помилятись, особливо, враховуючи, що визначити хто правий в оцінці впливу віку на перші пологи - важко, адже важко простежити всі випадки.
Але, здається, зараз дуже переоцінюється вплив молодості на успішні пологи. Тому жінки, які хочуть багато встигнути до народження дитини, нібито заручники цієї медичної інформації. А от наскільки вона достовірна... Якщо хтось бачив результати досліджень і може ними поділитись - була б дуже вдячна.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2663
Я дійсно вважаю, що відчуття "готовності" приходить саме, це неможливо спланувати... Думаю в мене ця ознака була в постійному думанні про дитину, щодня і щохвилини, уявлянні цієї дитини і великому бажанні...[/quote]

+ 1 дити мають народжуватись вчасно, щоб не бути тягарем, а приносити радість, тобто тоді, коли їх дуже чекають і хочуть
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2664
Tanya_T писав:
Atlika писав:Ви ще навчаєтеся чи вже пішли працювати?
Мені ось цікаво, а вас не лякає те, що дитина буде віднімати увесь ваш час? Чи на вашу думку - усьому свій час і робота нікуди не діниться?
Я працюю. Але проблем з подальшою роботою не бачу - оформлю декрет і все:) В університеті залишився 1 рік заочно довчитися, але сесію ще довго чекати, поки що перерва там. Я й тут не бачу проблеми...
+ 1 дити мають народжуватись вчасно, щоб не бути тягарем, а приносити радість, тобто тоді, коли їх дуже чекають і хочуть.
дякуючі Irishka
#2688
Яся писав:
Irishka писав:Я другу дитину народила майже у 40 років, але не можна порівнювати перші пологи та другі.
При народженні первенця у такому віці можуть бути ускладнення, інших причин, які можуть бути верхньою межою я не бачу.
А що, другу дитину в таком віці безпечно народжувать?
А чому б і ні?
Якщо все гараз зі здоров'ям, то можна народжувати.
До того ж ризик не такий великий, як для перших пологів.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2698
bob писав:
Rina писав:
Але, здається, зараз дуже переоцінюється вплив молодості на успішні пологи. Тому жінки, які хочуть багато встигнути до народження дитини, нібито заручники цієї медичної інформації. А от наскільки вона достовірна... Якщо хтось бачив результати досліджень і може ними поділитись - була б дуже вдячна.
Але часто трапляється, що поки пара може зачати дитинк, ще не хоче, а коли забажалось, то вже не можуть, і нормальні здорові люди ніби, і абортів не робили, а діток немає. Можуть перешкоджати проблеми психологічного характеру зачаттю дитини? Страхи, невпевненість, підсвідоме небажання?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2699
bob писав:Розмова одразу пішла в руслі "а чи не зарано?". А щодо верхньої межі?
Багато хто хоче встигнути якось реалізуватись, зміцнитись матеріально. То до з якого часу краще не вагатись? :)

Якщо первістка народжувати у сорок, чи комфортно дитині буде з"являтись з мамою у сціумі і пояснюваим, що це не бабуся?Ви усусідній темі говорили про "золоту середину", так то є дісно кльова штука!
Аватар користувача
дякуючі bob
#2703
kompot писав:Якщо первістка народжувати у сорок, чи комфортно дитині буде з"являтись з мамою у сціумі і пояснюваим, що це не бабуся?
Гінеколог казала одній моїй подрузі, коли їй було 22: "Вам терміново потрібно народити!". Вона мала серйозні проблеми зі здоров"ям. Після тих слів вона плакала і казала - мені що, на зупинці підходити до чоловіків і казати, що мені потрібно народити?
Ви зараз нагадали мені того гінеколога :)
Ця дівчина, про яку я кажу, народила лише у 29, бо до того часу не зустрілась з людиною, яку б захотіла мати за батька своєї дитини.

kompot, особисто я вважаю, що народжувати потрібно тоді, коли маєш впевненість у партнері і я вже не один раз про це писала на форумі (про всяк випадок, якщо Вам не лише сперічатись хочеться і ставити на місце, а ще й дізнаватись думку інших :) )
kompot писав:Ви усусідній темі говорили про "золоту середину", так то є дісно кльова штука!
Щодо золотої середини - вона має бути у думках, у поглядах. Але аж ніяк не у подіях життя, однією з яких є народження дитини. Бо може статись і так, що жінка не народить до 40, а думка соціуму, на яку Ви посилаєтесь, стане додатковим стресовим фактором для неї.

А щодо різкості висловлювань - то да, тут я особливо за золоту середину. Бо ми одне одного не знаємо, і не завжди можемо вірно зрозуміти інтонацію, з якою сказані ті чи інші слова.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2705
kompot, особисто я вважаю, що народжувати потрібно тоді, коли маєш впевненість у партнері і я вже не один раз про це писала на форумі (про всяк випадок, якщо Вам не лише сперічатись хочеться і ставити на місце, а ще й дізнаватись думку інших :) )

Хоя поясніть за що наїхали?

А якщо партнера немає і не передбачається? Коли дининку хочеться, а з людиною, яка могла б стати батько не складається, народжувати дла себе, щоб не залишитись у квартирі доживати з кицькою?(маю реальний приклад такої ситуації0
Аватар користувача
дякуючі bob
#2708
kompot писав:Хоя поясніть за що наїхали?
знаєте, як кажуть, коли треба пояснень, то не треба пояснень :)
kompot писав:А якщо партнера немає і не передбачається? Коли дининку хочеться, а з людиною, яка могла б стати батько не складається, народжувати дла себе, щоб не залишитись у квартирі доживати з кицькою?(маю реальний приклад такої ситуації0
Особисто для себе Ви б такого хотіли?
І не впевнена, що розумію сенс виразу "народити дитину для себе", хоч він і дуже популярний останні десятиліття.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2709
Якщо первістка народжувати у сорок, чи комфортно дитині буде з"являтись з мамою у сціумі і пояснюваим, що це не бабуся?Ви усусідній темі говорили про "золоту середину", так то є дісно кльова штука!
Це дуже залежить від самої жінки, бо є такі, які і в 40 років виглядають дуже гарно та піклуються про себе. І за них ніхто ніколи не зможе сказати, що вони бабусі. А є молоді дівчата, на яких дивитися навіть не хочеться, бо вони як базарні бабки з торбами, які за собої не слідкують, бо вважають, що молоді і можуть собі це дозволити.
Серед тих моїх знайомих, які народили близько 35-40 років, більшість молоді душею, в них сучасні погляди на життя і я впевнена, що діти не будуть їх соромитися у соціумі.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2741
Особисто для себе Ви б такого хотіли?
І не впевнена, що розумію сенс виразу "народити дитину для себе", хоч він і дуже популярний останні десятиліття.

Слава Богу, мне проминула чаша сія. І не бажаю нікому опинитись у такій ситуації. А поняття "народити дитину для себе", по-моєму з"явилось і набуло поширення, ще у країні рад, коли, жінка, у якой не склалося з " ячейкой общества", народжувала дитину не в шлюбі, без чоловіка. Ростила її самотужки, записуючи у свідоцтві про народження дані свого батька. Зважитись у ті часи на такий кроок було рівноцінно подвигу, оскільки такі жінки піддавались моральному осуду, але дозвіл на всиновлення одиноким жінкам не давався. Тож як було чинити тим, хто дитя таки хотів?

А стосовно верхньої вікової планки, можливо приклад наведено не зовсім вдало, материнство у віці за сорок (народження первісткаі) не завжди приносить стільки радості, скільким могло, станься воно на 5-10 років раніше, але це моя, суто особиста точка зору
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2742
Atlika писав:
Серед тих моїх знайомих, які народили близько 35-40 років, більшість молоді душею, в них сучасні погляди на життя і я впевнена, що діти не будуть їх соромитися у соціумі.
На скільки я пам"ятаю з Ваших попередніх постів, Вам 23 роки, і багато у вас знаїомих, які вперше народили після сорока?

Я дещо старше Вас, маю двох таких, одна у 42 народила двійню, то має більше проблем, ніж радості, важко ії з ними було маленькими, добре, хоч старшій доні 17 було в усьому допомагала, поки у 18 своє не народила, а чк школярами стали, так вона тілько за голову і бралась; другий приклад 43роки , дитина одна, довгоочікувана і бажана, так бідне дитя наскільки замучене гіперопікою, що ,боюсь, бунтувати скро почне.

Та й не так легко завагітніти після 35.

Скільки б людина не була молода душею, природу не обдуриш, роки беруть своє .

Тому я за золоту середину
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2750
На скільки я пам"ятаю з Ваших попередніх постів, Вам 23 роки, і багато у вас знаїомих, які вперше народили після сорока?
В мене десь 4 знайомих, які народили у віці між 36 та 42 роками, знаєте, у них все гаразд :)
Бо вони йшли на цей крок свідомо.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!