МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Atlika
#1732
На мою думку вік не самий визначальний фактор, адже можна стати мамою і в 17 років. Тут важливо бути психологічно готовою до великої відповідальності. Але з іншого боку, я вважаю, що оптимальний біологічний вік для народження малюка 25-30 років.
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#2607
Мені здається, не менше 20 це точно... 22-24. Але все залежить від готовності матері і батька дитини...
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2610
Tanya_T писав:Мені здається, не менше 20 це точно... 22-24. Але все залежить від готовності матері і батька дитини...
Чому так категорично? :)
У мене подруга народила у 16 років, зараз їй 36. Вона дуже красива жінка, у якої вже є доросла дочка. Я згодна з тим, что це скоріше вийняток ніж правило. Та якщо жінка готова стати матір'ю до 20 років, то чом би й ні?
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#2612
Чому так категорично?
У мене подруга народила у 16 років, зараз їй 36. Вона дуже красива жінка, у якої вже є доросла дочка. Я згодна з тим, что це скоріше вийняток ніж правило. Та якщо жінка готова стати матір'ю до 20 років, то чом би й ні?
Ні, я не настроєна категорично:) Звісно все залежить від "готовності". Я теж знаю деяких мам, яким було 19 і т.п. :)
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#2615
Мені, до речі, 21:) Чоловікові 25 :)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2616
Tanya_T писав:Мені, до речі, 21:) Чоловікові 25 :)
Досить молоді батьки.
Наприклад мені 23 роки, але я ще не готова стати матір'ю, тому мені дуже цікаво як приходить це почуття. Ми у сусідній темі говорили про матиринський інстинкт, який може прокинутися, а може й ні. Як ви вважаєте?
Аватар користувача
дякуючі Apple
#2617
Народити можна в будь-якому віці. В молодості здоров'я хоч відбавляй в цьому плані народжувати можна сміливо і в 16, але морально... виховувати дитя в такому віці по-моєму рано. А коли вам вже за 40 і ви хочете ще одного, то варто задуматися про те як протікатиме процес вагітності і самі пологи. Особисто для мене найоптимальнішим здається вік 24-30 років, та ще звичайно багато що залежить від здоров'я жінки.
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#2618
Atlika писав:
Tanya_T писав:Мені, до речі, 21:) Чоловікові 25 :)
Досить молоді батьки.
Наприклад мені 23 роки, але я ще не готова стати матір'ю, тому мені дуже цікаво як приходить це почуття. Ми у сусідній темі говорили про матиринський інстинкт, який може прокинутися, а може й ні. Як ви вважаєте?
Я дійсно вважаю, що відчуття "готовності" приходить саме, це неможливо спланувати... Думаю в мене ця ознака була в постійному думанні про дитину, щодня і щохвилини, уявлянні цієї дитини і великому бажанні...
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2619
Ви ще навчаєтеся чи вже пішли працювати?
Мені ось цікаво, а вас не лякає те, що дитина буде віднімати увесь ваш час? Чи на вашу думку - усьому свій час і робота нікуди не діниться?
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#2620
Atlika писав:Ви ще навчаєтеся чи вже пішли працювати?
Мені ось цікаво, а вас не лякає те, що дитина буде віднімати увесь ваш час? Чи на вашу думку - усьому свій час і робота нікуди не діниться?
Я працюю. Але проблем з подальшою роботою не бачу - оформлю декрет і все:) В університеті залишився 1 рік заочно довчитися, але сесію ще довго чекати, поки що перерва там. Я й тут не бачу проблеми...
Аватар користувача
дякуючі bob
#2629
Розмова одразу пішла в руслі "а чи не зарано?". А щодо верхньої межі?
Багато хто хоче встигнути якось реалізуватись, зміцнитись матеріально. То до з якого часу краще не вагатись? :)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2631
Є масса прикладів, коли жінки народжували першу дитину близько 40 років. Але дивлячись на стан здоров'я сьогоднішнього покоління, мені здається що в такому віці більшість з нас народити вже не зможе.
Тут усе від здоров'я залежить на мою думку.
дякуючі Irishka
#2637
Я другу дитину народила майже у 40 років, але не можна порівнювати перші пологи та другі.
При народженні первенця у такому віці можуть бути ускладнення, інших причин, які можуть бути верхньою межою я не бачу.
дякуючі Яся
#2639
Irishka писав:Я другу дитину народила майже у 40 років, але не можна порівнювати перші пологи та другі.
При народженні первенця у такому віці можуть бути ускладнення, інших причин, які можуть бути верхньою межою я не бачу.
А що, другу дитину в таком віці безпечно народжувать?

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!