МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі bob
#2754
kompot писав:Слава Богу, мне проминула чаша сія. І не бажаю нікому опинитись у такій ситуації.
радієте з того, що Вас оминуло те, чого Ви радите іншим...
kompot писав:материнство у віці за сорок (народження первісткаі) не завжди приносить стільки радості, скільким могло, станься воно на 5-10 років раніше, але це моя, суто особиста точка зору
вона цілком безперечна, навряд хтось на цьому форумі зміг би посперичатись. Але ж не від хорошого життя жінки народжують за 40. Особисто я не знаю таких, хто просто не захотів народити. Частіше бездітність все-таки з проблемами пов"язана.
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#2833
Тема звучить - "Найоптимальніший вік для народження дитини"
Тож краще не впадати у крайнощі, типу у 16 або за 40.
Хоча з іншого боку у темі ще вказано, що це вік особистий для кожного, на те він і оптимальний. ДЛя оптимуму повинно зійтися багато факторів у одній оптимальній точці.
Для мене це 23-27.
Я зараз вагітна, мені у цьому році повинно виповнитися 24р.
Моя двоюрідна сестра народжувала у 39р. Це її друга дитина. Вона з чоловіком переживали, але дитина народилася здорова. Зараз їй 4роки. ВОни щасливі. Так склалося, я рада, що маю тепер таку племінницю)))
Аватар користувача
дякуючі bob
#2834
Йанка писав:Хоча з іншого боку у темі ще вказано, що це вік особистий для кожного, на те він і оптимальний. ДЛя оптимуму повинно зійтися багато факторів у одній оптимальній точці.
Для мене це 23-27.
Ну, так ми ж мали обговорити, в яких межах шукати оптимальність! ;)
А якими факторами керувались Ви, визначивши ці межі для себе?

Вітаю із вагітністю! :party2:
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#2852
Я керувалася стереотипом, який мені ще у школі навіяв вчитель біології. На якомусь уроці він нам сказав, що оптимальний фізичний вік жінки для народження - 23 - 27 рр. От я і тяготію до цих рамок, напевно.
А готовими психологічно ми з чоловіком біли два роки назад.
Та не були у шлюбі. У жовтні 2008 одружилися, тож тепер вирішили остаточно. А почали думати ми про це ще роки 4 назад, як тільки ще зустріччалися. :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2853
Йанка писав:Я керувалася стереотипом, який мені ще у школі навіяв вчитель біології. На якомусь уроці він нам сказав, що оптимальний фізичний вік жінки для народження - 23 - 27 рр. От я і тяготію до цих рамок, напевно.
А готовими психологічно ми з чоловіком біли два роки назад.
Та не були у шлюбі. У жовтні 2008 одружилися, тож тепер вирішили остаточно. А почали думати ми про це ще роки 4 назад, як тільки ще зустріччалися. :hihihi:
Скажіть, а не хотіли б ви вести блоґ про свою вагітність у нас на порталі? Зараз впроваджуємо партнерську програму. Ви ведете блоґ, а ми даємо знижки в інтернет-магазинах для малят і вагітних:
- 3%
- 5%
- 5%
- 5%
- 9%

Ось така пропозиція.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2856
aronskaya писав:Скажіть, а не хотіли б ви вести блоґ про свою вагітність у нас на порталі? Зараз впроваджуємо партнерську програму.
Йанка, ой, погоджуйтесь, будь ласка!
Це було б так цікаво!
І може б навіть Вам згодилось, а не лише читачам. Ми завжди думаємо, що все запам"ятаємо, а потім шкодуємо, що якісь цікаві речі чи факти забулися.
Я б із задоволенням читала такий блоґ!
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2859
bob писав:
kompot писав:Слава Богу, мне проминула чаша сія. І не бажаю нікому опинитись у такій ситуації.
радієте з того, що Вас оминуло те, чого Ви радите іншим...


Можливо я не вмію точно формулювати думки, але не пам"ятаю, щоб описана ситуація презентувалась мною як побажання чи порада
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2920
Юний папа. Я в Шоці!!!!тем більш що папа і на 10 років не виглядає

13-летний житель города Истберн Альфи Паттен стал одним из самых молодых отцов в Великобритании.

Востаннє редагувалось 17-02-2009, 09:50:51 користувачем Inneska, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі koriza
#2924
Inneska писав:Юний папа. Я в Шоці!!!!тем більш що папа і на 10 років не виглядає

3-летний житель города Истберн Альфи Паттен стал одним из самых молодых отцов в Великобритании.

Який жах, якщо це насправді!
Inneska, виправьте будьласка в своєму повідомленні, хлопчик не в 3 роки став батьком а в 13 :hihihi:
Взагалі це ненормально.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2925
koriza писав: Який жах, якщо це насправді!
Inneska, виправьте будьласка в своєму повідомленні, хлопчик не в 3 роки став батьком а в 13 :hihihi:
Взагалі це ненормально.


Виправила - це я от жаха :hehe:

Думаю, що правда - знайшла багато джерел інформації, і по Інтеру передавали у новинах
Аватар користувача
дякуючі bob
#2927
Ну, технічно це ж можливо?
Зате може стати молодим прадідом ))
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2928
Не тільки прадідом, але ще й пра-прадідом :)
Технічно звісно можливо, алеж це якось незвичайно. Раніше такого не було, можливо мої слова будуть сприйматися як старої бабки з часів СРСР, не знаю, не думаю, що то свідомий вибір батьків - народити дитину в такому віці.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2934
Atlika писав:Раніше такого не було, можливо мої слова будуть сприйматися як старої бабки з часів СРСР, не знаю, не думаю, що то свідомий вибір батьків - народити дитину в такому віці.
Не було - внаслідок більш високої моральності, чи фізичної неспроможності? :)
Але хіба ми можемо знати, як було раніше? В Стародавньому Римі були звичними сексуальні стосунки дорослих чоловіків з хлопчиками віку цього "татуся"...
Щодо свідомого вибору - згодна ))) Причому татусеві точно вирішувати не доведеться, є ж мама (і її батьки, бо навряд вона повнолітня).
Аватар користувача
дякуючі koriza
#2936
bob писав: Але хіба ми можемо знати, як було раніше? В Стародавньому Римі були звичними сексуальні стосунки дорослих чоловіків з хлопчиками віку цього "татуся"...
Це ж безглуздя чи ви хочете сказати, що нам потрібно рівнятися на Стародавній Рим?!
Для таких батьків необхідне покарання, щоб цей дурний приклад не розповсюждувався скрізь!
Аватар користувача
дякуючі bob
#2937
koriza писав:Це ж безглуздя чи ви хочете сказати, що нам потрібно рівнятися на Стародавній Рим?!
Я сказала лише те, що сказала - ми не можемо знати, як було раніше. Бо було всяке.

Та і ситуації з цим хлопчиком теж, до речі, не знаємо.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!