МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі milena
#1681
Всім доброго часу доби!

Ми з мужом збираємося завести дитяти найближчим часом, я начеб як готова, він теж чекає не дождеться сина або дочку, але мені психологічно все-таки важко усвідомлювати, що скоро така відповідальність ляже на мої плечі, може я ненормальна. У вас таке було?
дякуючі lurili
#1686
У мене теж є занепокоєння із цього приводу, але я як те прагну відвернутися думками про те, що це буде моє дитя. моє продовження і що я звичайно буду до нього прив'язана, як і будь-яка мати. Якщо це бажане дитя, то ваша любов захлесне вас всю і думці такі пропадуть самі собою
Аватар користувача
дякуючі susanna
#1720
Я вважаю, що це добре, що ви задумуєтеся над такими питаннями - це значить, що ви осознанно відноситеся до питань материнства. Це дуже серйозний крок, але повірте - він того вартий. Діти - це найбільше щастя, яке може бути в житті
Аватар користувача
дякуючі Rina
#1731
milena писав:може я ненормальна. У вас таке було?
Ось у мене таке ж саме відчуття. Но в мене інша проблема - я не одружена зі своїм коханим, живимо, як прийнято казати - цивілним шлюбом. Він каже, що хоче малюка, але не квапиться оформляти стосунки. Я ось більше турбуюсь готовий він стати татом чи ні?
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5651
Як народите дитину в нього сама по собі з явиться відповідальність і навіть не слід про це турбуватися, якщо в ваших стосунках все гаразд. Ви, звичайно, з чоловіком це обговорювали? У вас повинно вже сформуватисяйого ставлення у нього до майбутньої дитини. Він же не проти цього?
дякуючі litkova
#7932
Як на мене, то від цього позбавитись дуже тяжко. і тільки повністю ненормальна людина на 100% впевнена і готова до відповідальності. Я за те, щоб ходити на психологічні консультації і спілкуватися по цій проблемі із фахівцем. Багато є практикуючих психологів, але я планую піти до одного із спеціалістів клініки Ісіда , тому що і планувати вагітність збираємось разом з цією клінікою
Аватар користувача
дякуючі Александра17
#9687
Всем страшно. но оно потом как-то само получается все, в нас ведь заложены инстинкты )
Аватар користувача
дякуючі galchenok
#21078
Да, дети цветы жизни и они самое большое счастье. Откровенно сказать, ради них всё готовы отдать. Недавно видела новость, на сайте дом 2 Какая же красивая дочка у Бородиной, а, наверное, тоже свои трудности были. Поэтому всякие там страхи о предстоящих родах, это естественно, но не стоит в данную проблему углубляться и тем более болезненно переживать.
Аватар користувача
дякуючі Paholok
#23303
galchenok писав:Да, дети цветы жизни и они самое большое счастье. Откровенно сказать, ради них всё готовы отдать. Недавно видела новость, на сайте дом 2 Какая же красивая дочка у Бородиной, а, наверное, тоже свои трудности были. Поэтому всякие там страхи о предстоящих родах, это естественно, но не стоит в данную проблему углубляться и тем более болезненно переживать.
Что. За. Жесть?

По сути - это все только мысли и страхи, а как решитесь, оно само пойдет, ведь действительно, это в нас заложено природой. Хотя поначалу будет очень непросто)
Аватар користувача
дякуючі Malace
#23339
У меня так же было! Успокойтесь, купите себе новые туфли, я обычно тут заказываю и чувствуйте себя женщиной! Дети - это счастье!
Аватар користувача
дякуючі Marakyya
#25783
мне тоже было тяжело решиться, но ничего. все хорошо будет)
дякуючі Faina
#30149
У всех такое бывает. Это нормально волноваться перед важными событиями в жизни
Аватар користувача
дякуючі Pupa
#30363
у меня до родов было намного лучше самочувствие и психологическое состояние, чем после.
дякуючі O_Leg_o
#34807
Нормально чувствовать неудобство, страх перед таким. Это показывает, что ты осознаешь всю важность и ответственность этого решения и принимаешь его сознательно. Со временем привыкаешь и даже усиленно подготавливаешься к появлению малыша.
Аватар користувача
дякуючі Wezani
#38312
Это самое нормальное состояние, оно пройдет сразу и навсегда, как только кроху вам на живот положат и она или он на вас посмотрит )

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!