МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2055
Може моя відповідь здасться вам занадто різкою, але у комяка вік короткий, не хвилюйтеся.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2142
Atlika писав:Може моя відповідь здасться вам занадто різкою, але у комяка вік короткий, не хвилюйтеся.
:rofl: Atlika, дякую, я насміялась.
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#2680
Ми з чоловіком хотіли завести цуцика рік назад.
Та не вийшло через часті переїзди.
Зараз маємо своє житло і я згадала про ту давню ідею.
Але прийшлося знову відмовитися, бо чекаємо дитину.
Я вважаю, що якщо у вас вже є вдома улюблена тваринка. не варто її через це лишати домівки. А дитині дуже корисно з виховної точки зору рости із тваринами. Це виховує почуття емпатії(співчуття) та відповідальності.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2681
Йанка писав:Ми з чоловіком хотіли завести цуцика рік назад.
Та не вийшло через часті переїзди.
Зараз маємо своє житло і я згадала про ту давню ідею.
Але прийшлося знову відмовитися, бо чекаємо дитину.
Я вважаю, що якщо у вас вже є вдома улюблена тваринка. не варто її через це лишати домівки. А дитині дуже корисно з виховної точки зору рости із тваринами. Це виховує почуття емпатії(співчуття) та відповідальності.
А скільки років повинно виповнитися дитині, щоб собака їй не зашкодила? Точніше - коли буде можна зевести цуцика?
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#2683
не заводимо цуцика через те, що треба буде доглядати одразу за двома дітьми
а коли дитині буде два або три рочки, то заведемо собаку, я так зараз думаю, а там час покаже і беде так, як буде, а буде так, як Бог дасть.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2711
Йанка писав:не заводимо цуцика через те, що треба буде доглядати одразу за двома дітьми
У вас уже є одна дитина?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2713
Мені здається, що під другою дитиною Йанка мала на увазі саме цуцика, бо домашні тварини вони ніколи не виростають, це вічні діти, за якими треба постійно доглядати. Це я на своєму досвіді можу сказати, особисто, коли собака не маленька, а наприклад дог чи доберман, за ними потрібне око та око. :)
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#2725
Так, Атліка, мене правильно зрозуміла :)
#2733
Rina писав:У мене удома живе кішка (їй вже 10 років ) і хом'як. Чи не небезпечно це. Ну, про токсоплазмоз я начиталася
Токсоплазмоз, на що він може вплинути?
Бо зараз якщо в жінки токсоплазмоз лікарі нічого не кажуть. А раніше обов'язково лікували.
дякуючі Irishka
#2767
Токсоплазмоз - інфекційне захворювання, яке викликається внутрішньоклітинним паразитом Toxoplasma gondii.

Зараження звичайно відбувається при проковтуванні збудника.
Найбільш часто людина заражається токсоплазмоз від котів, які, в свою чергу, інфікується, поїдаючи заражених гризунів або сире м'ясо.

Токсоплазмоз - відносно безпечне захворювання для людини, що в більшості випадків (80%) протікає безсимптомно або може проявляється збільшенням лімфатичних вузлів, болями в горлі, суглобових та м'язовими болями, кожними висипами, незначним збільшенням печінки і селезінки.

Виключення становлять вагітні жінки.
Якщо вагітна жінка вперше зустрічається з Toxoplasma gondii то інфекція може поширитися через плаценту до плоду, приводячи до викидня, внутрішньоутробної загибелі плода або народженню дитини з уродженим токсоплазмозом.
Менше 25% новонароджених з вродженим токсоплазмоз мають видимі ознаки інфекції при народженні (низька маса тіла, збільшення печінки і селезінки, жовтяниця, анемія, конвульсії).
Решта безсимптомні при народженні, але пізніше у них може проявится глухота, сліпота, затримка розумового розвитку.

У середньому, імовірність передачі інфекції від матері до плоду складає - 45-50%.

На щастя, частота токсоплазмозу при вагітності дуже мала - 1-5 випадків на 1000 вагітних жінок.

Якщо жінка була інфікована Toxoplasma gondii в минулому (до вагітності), у її організмі виробилися захисні фактори - антитіла - до цього збудника, тобто сформувався імунітет.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2768
Irishka цікава інформація.

Я тех під час вагітності все хвилювалася щоб не захворіти токсоплазмозом або краснухою. А кто знає як визначити, що ти захворів токсоплазмозом?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2772
Inneska писав:Irishka цікава інформація.

Я тех під час вагітності все хвилювалася щоб не захворіти токсоплазмозом або краснухою. А кто знає як визначити, що ти захворів токсоплазмозом?
Напевно потрібно здати якісь аналізи, як і на звичайні віруси.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2774
Так, звісно я теж здавала ТОРЧ-інфекції. Але ж якщо вагітна жінка їх здасть і все буде добре, а потім захворіє?!
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2776
Inneska писав:Так, звісно я теж здавала ТОРЧ-інфекції. Але ж якщо вагітна жінка їх здасть і все буде добре, а потім захворіє?!
Ну наскільки я знаю потрібно обмежити своє спілкування з кішками, та ретельно стежити за своїм меню, бо ця інфекція може бути у сирому м'ясі.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!