МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2053
Тест можна застосовувати тільки після затримки менструального циклу - тоді він дасть вірний результат
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2054
Існує декілька видів тестів, але я не чула про такі, щоб можна було перевірити в той же день. Зазвичай тест дає результат днів через десять, але краще уточніть це у свого гінеколога
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5648
Тести визначають присутність в сечі гормону вагітності "хоріонічного гонадотропіну людини, який починає вироблятисю плацентою, що розвивається , невдовзі після запліднення.Виділення гормону вагітності з сечею починається з 2-го тижня вагітності і часто перевищує100 мме/мл, а сягає максимуму від 100000 до 200000 мме/мл до 12-го тижня вагітності. :rofl:
Аватар користувача
дякуючі Zlatoxi
#10298
Миколаєць, мій лікар, казала, що вже чераз три тижні можна перевіряти. І тест покаже.
Аватар користувача
дякуючі Paholok
#23304
Zlatoxi писав:Миколаєць, мій лікар, казала, що вже чераз три тижні можна перевіряти. І тест покаже.
Можно проверять, только при задержке, в первый же день.
Аватар користувача
дякуючі Marakyya
#25779
Тесты бывают разные, с разной чувствительностью. Обычные тесты делают сразу после задержки, учитывая то, что средний цикл женщины около месяца, а овуляция наступает в середине, то приблизительно через две недельки. Есть и сверхчувствительные тесты, но все равно должно пройти около 8-10 дней, так как сперматозоид может жить около 3х дней и не оплодотворять яйцеклетку, ну и 5 дней надо дать на все процессы оплодотворения и т.д., которые влияют на изменения в организме. А сразу после полового акта, даже анализ крови ничего не покажет. Более подробно про тесты на беременность можете почитать в тут . Кстати, если уж сильно ждете, то лучше дней через пять-шесть сходите в больницу и сдайте анализ крови.
Аватар користувача
дякуючі Катя29
#27651
Мне показал самый чувствительный через 2 дня после задержки!
дякуючі svatko
#27723
Мне тест на беременность дал положительный результат на второй день после задержки. Хотя есть и более чувствительные струйные тесты которые показывают на 4-5 день после зачатия, но они и стоят дороже.
дякуючі marusyaklimova00
#45992
Натуся писав:Тести визначають присутність в сечі гормону вагітності "хоріонічного гонадотропіну людини, який починає вироблятисю плацентою, що розвивається , невдовзі після запліднення.Виділення гормону вагітності з сечею починається з 2-го тижня вагітності і часто перевищує100 мме/мл, а сягає максимуму від 100000 до 200000 мме/мл до 12-го тижня вагітності. :rofl:
Подивіться кому ви це пишете, ви що не бачите, що тут діти на форумі запитують. А ви їм - хоріонічний гонадотропін людини. ))) Треба просто пояснювати. Дівчата, тест треба робити якщо є 1-2 дні затримки місячного циклу (не прийшли місячні), але найкращий спосіб перестати турбуватися - це здати з вени кров на ХЧГ. Підвищення рівня ХГЛ від нормального рівня - це вагітність.
Аватар користувача
дякуючі Маркиза
#47923
есть специальный сайт, который как раз и описывает ситуацию с тестами pregnancy-tests.ru/blog.html на беременность и как их правильно делать. уверена, что многим эта информация просто необходима.
дякуючі elyam
#54130
по моему есть тесты, которые могут делать и до прихода месячных
дякуючі Gwen
#54165
Девочки! Вопрос такой деликатный. Не подскажете санаторий, где лечат непроходимость МТ? Гинеколог сказал, что пока лапароскопию можно не делать, есть шанс обойтись лечением. Конечно я ухватилась за этот шанс, не хочется оперативного вмешательства. Так что буду благодарна за отзывы, особенно если кому-то реально помогло. Ну и, конечно, желательно в Украине санаторий, а то за границу дорого ехать:
дякуючі LEGO
#54808
Zlatoxi писав:Миколаєць, мій лікар, казала, що вже чераз три тижні можна перевіряти. І тест покаже.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!