МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Rina
#3375
А я і не знала, що при негативному резусі крові до моєї вагітності будуть відноситься по-особливому, попросили здати і чоловіку і нічого не пояснили. Чула, що мені треба буде колоти якусь сироватку. У кого-небудь є тут негативний резус?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3401
Якщо дитинка успадкувала ваш резус, то жодних проблем, а якщо резус чоловіка(якщо він позитивний), то може виникнути резус-конфлікт, ото щоб його уникнути і уводять якусь сиворотку, не переймайтесь занадто
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3408
А у мене чомусь лікар не питала при вставанні на облік резус чоловіка, хоча у мене негативний. Узнала, що у чоловіка +.
Тепер трохи бентежусь.
17 березня йду до лікаря, може їй скзати про це?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3411
Йанка писав:А у мене чомусь лікар не питала при вставанні на облік резус чоловіка, хоча у мене негативний. Узнала, що у чоловіка +.
Тепер трохи бентежусь.
17 березня йду до лікаря, може їй скзати про це?
На Ваших термінах це не критично, але обов"язково скажіть лікарю
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3412
дівчата у нас з чоловіком у обох однакова група та резус я з цією проблемой не стикалася, але чула, що таку вагітність ведуть якось по-особливому - здають додаткові аналізи на антитіла, якщо вагітність перша то ризик невелик, от чому дівчатам з резусом "-" більш ніж всім не рекомендують робити перший аборт
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3413
Я про аборт також чула.
А ще чула щосб не зрозуміле, типу третя дитина можлива з якимось хворобами(((
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3416
Кількість антитіл при кожній наступній вагітності збільшується, як і ризик ускладнень
Востаннє редагувалось 12-03-2009, 23:11:54 користувачем kompot, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3418
Треба було чоловіка вибирати по резусу))
Чоловіки ж можуть бути з "-"
Подивимося, як воно буде, бо ми хотіли п*ятірочку дітей.
Та це лишень дитячі мрії :hihihi:
дякуючі anjytka
#3426
Привіт усім! :uvic: Чесно кажучи - я тут уперше і не дуже ще орієнтуюся що і в якій темі писати :)
В мене теж можлива ситуація з резус - конфліктом - моя група крові 1-,а чоловіка 2+. Вагітність 6 тижнів. Коли буде відомо який резус у малятка - до лікаря йду на 8 тижні,щоб ставати на облік :uquest:
Ще одне питання - як все таки рахується термін вагітності - від першого дня останньої менструації чи з дня овуляції - дня запліднення? Мені лікар почала рахувати з моменту овуляції. Дякую :bye:
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3433
Була сьогодні у свого приватного лікаря ось що мені сказали: якщо у мужа кров +, то кожного місяця до 32-го тижня мені потрібно здавати кров на антитіла, щоб виключити гемолітичну хворобу у дитини, потім по 35-й тиждень 2 рази на місяць, а потім кожного тижня. Взнати яка кров у дитини можна лише після пологів і якщо різна, то протягом 24-48 годин потрібно ввести антірезусну сироватку.
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3434
А з якого місяця вагітності треба починати здавати аналізи на антитіла?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3435
Ну як встановлять у цьому необхідність, ось чекаємо результат аналізу чоловіка, але чую, що у нього буде + і виникнуть у нас проблеми.

Але ж при першої вагітності вірогідність резусу-конфлікту невелика, всього 10 % - сподіваюсь на це.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3465
А ще дівчата чула від інших вагітних, що у пологовому будинку часто не буває сироватці антірезусної. У однієї дівчинці с негативним резусом народилась дівчника теж с таким, але вона обурювалася, що у пологовому будинку і не було сироватці - а як би їм так не пощастило?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3484
anjytka писав: Ще одне питання - як все таки рахується термін вагітності - від першого дня останньої менструації чи з дня овуляції - дня запліднення? Мені лікар почала рахувати з моменту овуляції. Дякую :bye:
Мені рахували від першого дня останньої менструації, і усім моїм подругам теж, на УЗД завжди питали цю дату...овуляція у кожної жінки наступає у різний час - це по-перше.

По-друге, яя мені розвповила лікар 40 тижнів до пологів це від дати місячних (останніх), а 38 - від овуляції.

Тобто якщо лікар буде рахувати так - не біда, тільки коли по його строку буде вже 38 будь обережна, це буде означати, що акушерський строк пологів вже настав.

Я народила у 38 від останнього дня місячних....А від овуляції було 36, до речі написали що у 40)))
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3527
Я теж рахую від першого дня останньої менструації

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!