МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі CHIRVA
#6546
В народні прикмети не вірю, бо дві вагітності - дві двчинки, а носила зовсім по різному. З першою токсикозу не було, вагу зразу набирала, виглядала не дуже, а з другою - все навпаки. Животик гостренький дві вагітності - це залежить від фігури і розмірів тізу! А вот таблиці всі нам показували дівчинку - так і є! Частіше співпадає, але не завжди! :) :)
дякуючі Алёнка
#6601
Коли моя невістка почула, що в мене сильний токсикоз, то одразу сказала, що буде дівчинка (а в неї хлопчик і у неї зовсім його не було).
Дуже тянуло на солодке. Всі пропонували оселедець, огірочки, а я на них і дивитися не могла...
За результатами УЗІ чекаємо дівчинку. Так що побачимо...

А ще згадала, читала, що якщо в момент зачаття головою на південь лежала, то також на дівчинку :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6603
в мене за зовнішніми ознаками всі казали - хлопчик! - я майже не змінилась ні лицем ні фігурою - мою вагітність видавав лише живіт, але він був високий, акуратний, навіть талію мою не зачепив. Солодкого не хотілось взагалі - мені довподоби був оселедець з пресерви, свіжий рясно посолений помідор, перець, огірок, любила чорний хліб із салом і часником, суп хотілось кожен день на протязі всієї вагітності. А от таблиця показувала дівчинку.
На УЗД я просила не казати мені стать дитини, але на 20-му тижні я сама побачила, що в мене синочок буде, коли лікар хрестиком навів між ніжками - там все було чітко видно.
По-правді кажучи, я одразу з перших днів сама відчула, що там хлопчик, чомусь була майже на 100% впевнена, що син і все

токсикоз був зовсім легкий з 8 по 13 тиждень
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6656
Нещодавно у мене народила подруга - усю вагітність їй говорили, що у неї буде дівчинка, а народився хлопчик
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6759
Єдине , що справдилось в мене, це лікар сказав- якщо з першою не було токсикозу, а з другою є, значить інша стать дитини. У мене був десь місяць з сином. Але тут вже прочитала, що і це неправда. Здається, тоді всі ці прикмети повна туфта. :hihihi:
Я колись бачила, як вагітну змусили сісти на край пісочниці на майданчику і уважно дивились чи вона , коли встане, потріпає бруд з філейної частини, чи ні. :rofl: Як потріпає- дівчинка, як нє- хлопець, -так мало означати. Ото я насміялась! :bugaga:
дякуючі Anna-AA
#7313
Я вагітна 2,5 місц. і в мене сильний токсикоз з перших днів, то буде дівчинка чи хлопчик?
дякуючі assolka
#7319
От у мене якесь передчуття, що очікуємо хлопчика. Скоро УЗД - можливо, щось підкаже :)
дякуючі Тіна Чарівна
#8591
Навіть не знаю, але можу сказати, що не довіряю народним прикметам!
На вашому місці я б не дивилась на форму животика, а пішла б на УЗО! а якщо і це не допомагає, то зробила б " тест на визначення статі дитини" він вже є у нас в Аптеках! :]
Аватар користувача
дякуючі anna1706
#9302
Мене дуже тяне на солодке.Я змінилась на обличчі.У мене дуже акуратний маленький круглий животик (я на 5 місяці).Але попри те,що всі оточуючі вважали,що буде дівчинка,УЗІ показало,що це хлопчик!!(Мабуть тому,що я дуже хочу синочка!) :chio:

Зображення
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#9349
Алёнка писав:А ще згадала, читала, що якщо в момент зачаття головою на південь лежала, то також на дівчинку :hihihi:
Оце цікава гіпотеза!
Аватар користувача
дякуючі anna1706
#9374
:hihihi: Клас!!Яких тільки прикмет не буває :)
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9701
Я думаю, что не показатель пола то, на что тянет во время беременности. Иногда узи показывает один пол, а рождается совсем другой )
Аватар користувача
дякуючі Zlatoxi
#10284
Мены всі казали, що буде хлопець. Бо довше обличчя стало. А живіт був круглий. Півшли до Пустовгара на прийом - хлопець:)
Аватар користувача
дякуючі yoTati
#12145
мы сколько гадали гадали все равно не угадали)))
Аватар користувача
дякуючі МаринаКлимова
#12331
А мне на трех УЗИ дали 97% гарантию, что девочка будет. Родился пацанчик. ))

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!