МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3943
оце на цьому тиждні ніби полегшало, та може тому що виникла інша проблема - ОРЗ.
Голова боліла звечора аж до рання, температура піднялася
та тепер вже все добре
може афлубін допоміг, або ж інгаліпт чи люголь.ЦЕ все мені лікар прописала. Два дні і все як рукою зняло.
У мене був не просто токсикоз, а рання рвота аж до обіду і так кожен день. тиждень з артишоком і все добре.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3967
Йанка писав: У мене був не просто токсикоз, а рання рвота аж до обіду і так кожен день. тиждень з артишоком і все добре.

ой, як жахливо - у мене в порівнняні взагалі усегараз було, так чуток тошнило і все.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3982
Йанка писав:оце на цьому тиждні ніби полегшало, та може тому що виникла інша проблема - ОРЗ.
Голова боліла звечора аж до рання, температура піднялася
та тепер вже все добре
може афлубін допоміг, або ж інгаліпт чи люголь.ЦЕ все мені лікар прописала. Два дні і все як рукою зняло.
У мене був не просто токсикоз, а рання рвота аж до обіду і так кожен день. тиждень з артишоком і все добре.

Ой, я теж всю зиму трималася - а навесні захворіла під час вагітності. Бережіть себе. А токсикоз пройшов мабуть і тому, що у вас почався другий триместр - вітаю!
дякуючі ksana
#4068
два місяці тому робили лапароскопію, видалили праву трубу (лікувалась 2 роки від гідросальпінса). Вже відчула себе вагітною, вчора зробила тес і він позитивний, але періодично болить внизу живота. Сьогодні ходила на узі, лікар сказав, що ще рано, бо до початку місячних ще декілька днів, але здається це сталося. Дуже боюсь позаматкової і постійно на нервах. Сказав прийти на узі через тиждень, а я думаю чи не нашкодить це для дитинки. Що робити?????????????
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#4072
ksana писав:два місяці тому робили лапароскопію, видалили праву трубу (лікувалась 2 роки від гідросальпінса). Вже відчула себе вагітною, вчора зробила тес і він позитивний, але періодично болить внизу живота. Сьогодні ходила на узі, лікар сказав, що ще рано, бо до початку місячних ще декілька днів, але здається це сталося. Дуже боюсь позаматкової і постійно на нервах. Сказав прийти на узі через тиждень, а я думаю чи не нашкодить це для дитинки. Що робити?????????????
Спробуйте звернутися з цим запитанням до гінеколога: http://www.mama-tato.com.ua/forum/viewtopic.php?t=608
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4131
у мене учора був візит до дільничого лікаря :automat: Все теребив мій живіт і голосив, що якось він підозріло малий...Потім навіщось оглянув мене на кріслі, а сьогодні у мене почалося кошмарне свербіння - як збіг обставин. Поглянув правда і сказав, що все гаразд - матка зростає! А так типа незрозуміло, я і сама знаю, що зростає. По мені так мій пузик дуже навіть виділяється, він звичайно маленький, ну наскільки я знаю він у багатьох такий на такому терміні, я йому пояснювати втомилася, що якщо у мене до вагітності зовсім не було живота.....
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4133
У мене сьогодні був візит до лікаря.
Кажу,- у мене молочниця, бо якийсь свербіж почався, а вона,- мазок нічого не показав.
НЕ було ніякого мазка, тіко аналіз мочи. І то, один аналіз показав якісь три бактерії, а повторний, що все добре.
Хіба не потрібно було мене оглянути.
Завтра піду до гінеколога, яка завжди мене лікувала.
Аватар користувача
дякуючі bob
#4139
Rina, Йанка Ну от і як знайти нормального лікаря??? Це просто жах якийсь, хіба можна їм довіряти...
Спілкувалась сьогодні з подругою, в неї дитині при кесарівому чікнули скальпелем голову. А потім приховали і навіть педіатр, яка доглядала малечу вирішила покривати лікаря, який робив операцію. Лікар помацав живіт, перш ніж різати, і недбало сказав - а, там досить жирку. І таки промахнувся. А у дитини на все життя проплішина на голові, яка не заростає волоссям. Так це все сумно...
Сподіваюсь Вам, дівчата, вдастся знайти справжніх професіоналів.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4143
Rina
Йанка


читаю вас і себе згадую, і молочницю всю вагітність вилікувати не могла і животик у мене довго не зростав.

не хвилюйтеся зайвий раз - все буде добре
Аватар користувача
дякуючі kompot
#4147
Вітаю усіх вагітних, приємної вагітності, гарного настрою, міцного здоров"я вам, вашим діткам, чоловікам:)
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4150
Спасибі дівчата, так приємно, що ви нас розумієте і підтримуєте.
Бо вдома бува здається, що мама мене і не народжувала :] , може це рпосто було дуже давно :bugaga:
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4161
Йанка писав:Спасибі дівчата, так приємно, що ви нас розумієте і підтримуєте.
Бо вдома бува здається, що мама мене і не народжувала :] , може це рпосто було дуже давно :bugaga:

ой і мені так здавалось - нічого вона не пам'ятала, як би не з нею це було
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4186
Мені здається, що я вже відчуваю ворушіння дитинки - схоже на перекочування маленьких кульок або дрібної гальки у прибережній хвилі. А я чекала десь на 20-му тижні
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4196
У мене теж донька заворушилась десь на 17 тижні - хоча і перша. А відчуття справді такі - мені спочатку хвилі теж нагадувало це
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4202
У мене на Пасхальній всенічній заворушився. Так постукує, неначе ще одне серце. Я спочатку не зрозуміла і злякалася, щось таке застукало, якраз там де ребра закінчуються. Такий малий, а вже б*ється :bugaga:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!