МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Rina
#4339
Bila-G ой і я теж не пологів боюся, а перших тижнів з донечкою - теж думаю, що я з нею буду робити. думаю, що буду боятися її на ручки взяти
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4343
дівчата не хвилюйтесь - у мене теж таке було. того ж самого боялася, через це усі мабуть проходять - але коли вперше побачила донечку одразу якось легко стала з нею справлятися, ніби усе життя це робила
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4376
Ромашка - не просто переживете, а щастливо проживете :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі kompot
#4377
ромашка писав:багато подруг говорять, що буде важко перші місяці, тим паче, шо мама моя не зможе бути поруч, але я вірю, що ми це якось переживем:)
то вони заздрять і залякують :hihihi: .. а стосовно когось поруч, можливо краще хай поряд буде подруга(в ідеалі нещодавно мама), яка розділяє ваші погляди щодо догляду за дитиною, ніж Ваша мама, яка можливо наставлятиме вас виховувати і доглядати "по-старинке"(не подумайте, не хочу ображати Вашу маму)... багато читайте, відвідайте курси,знання дарують упененість і спокій,- і все буде суперово! дітки - то щастя!
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4442
Ур-ря!!! :banzai:
Я сходила на друге УЗД!
Малюк махав руцями, мабуть, гімнастикою займався, такий же спортивний, як і його батьки :hihihi:
мені навіть здалося, що я бачила його серцебиття. Така велика жирна крапочка на УЗД, то збільшувалася, то зменшувалася)))
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4443
Йанка писав:Ур-ря!!! :banzai:
Я сходила на друге УЗД!
Малюк махав руцями, мабуть, гімнастикою займався, такий же спортивний, як і його батьки :hihihi:
мені навіть здалося, що я бачила його серцебиття. Така велика жирна крапочка на УЗД, то збільшувалася, то зменшувалася)))

Вітаю. А ти на просте УЗД ходила або ж на генетичне? Хлопчика підтвердили?
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4448
Не знаю, а як відрізняється просте і генетичне УЗД.
Хлопчика підтвердили :)
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4453
Ти знаєш я зрозуміла спочатку лише одне, що воно робиться на сучаснішому апараті, дозволяє лікарю побачити всі органи детальніше, там краще зображення щось таке...
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4455
Дівчата може ви про тривимірне УЗД говорите? Воно відрізняється від класичного не плоским, а об'ємним і кольоровим зображенням.Дуже добре видно зовнішність дитини...але я чула що це чудо техніки зовсім не каждої треба проходити. Можна зробити і звичайне, але у гарного лікаря і на нормальному апараті
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4485
я ще тривимірне не робила - мені сказала його краще зробити у 30 тижнів. аде узд з доплером.

А у мене проблеми. На огляді у стоматолога вирішили рвати зуб. Не знаю, як я буду без знеболюючого, адже його не можна?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4488
не переживай, невелика доза анестезії не нашкодить. Деяким навіть апендицит вирізують
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4491
Inneska писав:Деяким навіть апендицит вирізують
Це мабуть жахливо.


А не чули, що є такі обезболюючі, які можна вагітним?


Дівчата давайте о приємном? І взагалі, куди ви усі ділися? А де ви одягаєтесь зараз - у спеціалізованих магазинах або ж ще проходе звичайний одяг? Я ось пока на літо купила пару тунік, сарафан, плаття....брюки правда правда на гумці - у відділі для вагітних. Я ось думаю, чому там усе так дорого, а?
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5733
Rina писав:я ще тривимірне не робила - мені сказала його краще зробити у 30 тижнів. аде узд з доплером.

А у мене проблеми. На огляді у стоматолога вирішили рвати зуб. Не знаю, як я буду без знеболюючого, адже його не можна?
Зуб, ще не проблема. Моїй знайомій видаляли жовчний міхур на сьомому місяці вагітності. Слава богу, все пройшло нормально. Вже народила дівчинку.
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9710
Мы с мужем очень хотели этой беремнности, и когда у нас получилось, радость была бесконечная!))
дякуючі Maria22
#42773
Меня кстати интересует размер выплаты при рождение ребёнка, вы знаете какая там сумма?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!