МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Анютка
#1346
Дитинку я хотіла, тому журнальчики почала читати ще до вагітності. А потім відчула з грудьми щось не так, і зрозуміла "це воно". Навіть тест не робила.
:chio: Була на 7-му небі від щастя. Звичайно сказала майбутньому татові, а більше нікому не казала аж до 3-ох місяців--не хотілось ділитись своєю таємницею.

Ніяких токсикозів не було. І взагалі вагітність мені приносила велике задоволення, засмучувало тільки те, що не вміщалась в свій улюблений одяг.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1350
Дитинку я хотіла, тому журнальчики почала читати ще до вагітності. А потім відчула з грудьми щось не так, і зрозуміла "це воно". Навіть тест не робила.
Була на 7-му небі від щастя. Звичайно сказала майбутньому татові, а більше нікому не казала аж до 3-ох місяців--не хотілось ділитись своєю таємницею.

Ніяких токсикозів не було. І взагалі вагітність мені приносила велике задоволення, засмучувало тільки те, що не вміщалась в свій улюблений одяг.
Яскравий приклад того, що коли дійсно хочеш дитину, то і вагітність, і дитина в радість. І ніякий токсикоз не страшний. До речі, пологи теж пройшли добре?
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#1355
Анютка писав:Дитинку я хотіла, тому журнальчики почала читати ще до вагітності. А потім відчула з грудьми щось не так, і зрозуміла "це воно". Навіть тест не робила.
:chio: Була на 7-му небі від щастя. Звичайно сказала майбутньому татові, а більше нікому не казала аж до 3-ох місяців--не хотілось ділитись своєю таємницею.

Ніяких токсикозів не було. І взагалі вагітність мені приносила велике задоволення, засмучувало тільки те, що не вміщалась в свій улюблений одяг.
Обалдеть! И я так хочу!
В чем секрет?
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#1358
Якби ж я знала. :hihihi:
Думаю якраз в тому, що я сприймала свою вагітність як ну-дуууже радісну подію :rofl:
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1573
Анютка писав:Якби ж я знала. :hihihi:
Думаю якраз в тому, що я сприймала свою вагітність як ну-дуууже радісну подію :rofl:
Одна моя знайома теж так відповіла. Мабуть, спосіб без недоліків
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#2682
я дуже хочу цю дитинку
але щось ніяк не можу налаштуватися на гарний настрій
як його зробити, коли у мені постійно тошнить і голова болить
може щось не так
завтра іду до лікаря, сподіваюся я розраджуся
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2684
Йанка писав:я дуже хочу цю дитинку
але щось ніяк не можу налаштуватися на гарний настрій
Музика, шоколад або просто солодке, прогулянка, хороша книжка - спробуйте щось із цього. Може, й допоможе. Чи почитайте календар вагітності щотижневий з картинками.
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#2685
допоміг дзвінок до подруги, яка народжувала минулого літа))))
а шоколад можна?
я його люблю
мені яблука ще допомагають
спасибі за розраду))) :)
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2686
Йанка писав:допоміг дзвінок до подруги, яка народжувала минулого літа))))
а шоколад можна?
я його люблю
мені яблука ще допомагають
спасибі за розраду))) :)
Ви не схильні до алергії? З одного боку, шоколад (як і інші відомі алергени: ікру, мед, цитрусові, чи щось, що викликає алергію особисто у вас) не радять їсти у великих кількостях, але у першому триместрі, думаю, одна шоколадка просто підніме вам трохи настій. Але краще не молочний, а чорний шоколад.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2691
А який у вас тиждень? Від тошноти допомогає долька лимону, чай з імберем, ромашкою, м'ятний. Більше гуляйте на свіжому повітрі. Вас тошнить від якись продуктів або зранку?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3102
Привіт всім! Ура-ура я вагітна. Так боюся про це говорити, але так вже хочеться! У лікаря я ще не була - думаю рано. Хоча толком не знаю, коли потрібно туди перший раз звертатися? Відчуваю себе - ну начеб не погано. Перший час лякали періодичні болі внизу живота, зараз вже рідше. Болить коли нервуюся. Знаю, що не можна. Ну ось така дратівлива і капризна стала, як мене чоловік лише виносить. Особливо не нудить, і що примітно не вранці, а вечорами - перед сном штормити починає.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3123
Rina писав:Привіт всім! Ура-ура я вагітна.
Справжня насолода - читати про таку радість від вагітності :)
Вітаю Вас!
Попереду кілька особливих місяців, бажаю насолодитись ними на повну!
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3130
bob навіть і не гадала, що буду така щаслива!!!

Сходила до лікаря - поки що у платну консультацію (приватний прийом) і мені підтвердили вагітність.Оскільки я відчуває тягнучі відчуті у низу живота - то ставити свічі Вібуркол. Та здати аналізи на гормони та ТОRCH - інфекції. Дорого. Але я думаю -що це необхідно.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3137
Так, особливо якщо є невелика загроза... Я ось і не гадала, що у мене будуть проблеми з гормонами, але я усю вагітність приймала потім гормональні ліки.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3202
Хто підкаже, а як боротися з головним болем. Можна хоч щось приймати. а то у мене деколи після роботи буває, раніше знала що потрібно випити пігулку. а зараз доводитися терпіти. Але ж говорять головний біль не можна терпіти.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Ще більше корисного та цікавого!