МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#1439
Дорогі майбутні і, можливо, вже теперішні мамочки! :) Хотіла б дізнатися, як ви харчуєтесь/харчувалися під час вагітності. Тобто, якого раціону дотримуєтесь: чи за порадами консультуючого лікаря, чи за власними смаками і уподобаннями? Дуже цікаво почути реальну ситуацію. Можливо хтось навіть порадить кілька цікавих поживних страв.
З повагою майбутня мама :bye2:

Зображення
Аватар користувача
дякуючі Nastyusha
#1467
Їж усе що тобі до смаку :hihihi: Але в розумних мірках. Менше солі, солодкого, жареного. Не зовсім це виключай, бо це ж таки не дієта для схуднення:)
Зазвичай лікарі в звичайній ЖК ставлять дуже різкі рамки на харчування, того не можна того не можна, але ж деколи так хочеться з"їсти саме того чого заборонено!!!
Взагалі мені дуже сподобалося як одна лікарка мудро сказала: "Їж що хочеш, але наперед добре подумай чи буде воно корисне для тебе. Хочеш - поправляйся, але знай що все що набереш - тільки твоє і після родів тобі важко буде з тим попрощатись"
От так:)
Можу сказати, що я в першу вагітність поправилась на 24 кг, восновному із-за солодкого, була як той колобок (90 кілограмовий) :%): але нічо не сталося страшного, вже через рік була худша ніж до вагітності :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Nastyusha
#1468
Але то все строго індивідуально! :)
дякуючі Шапка
#1475
дуже дякую за пораду. Я і їм все за власним смаком. Тягне на рибу і солоненьке. Солодкого не хочеться майже зовсім, хіба фрукти. Мабуть буде хлопчик :) :) :) Але останнім часом чомусь пропав апетит. навіть не знаю що робити. їм ніби те ж, але не дуже хочеться. Може просто якийсь гормональний збій? :[ І ще, за два тижні не набрала і 100 грамів... Це нормально?
Аватар користувача
дякуючі Nastyusha
#1476
Якщо чесно, то мене в першу вагітність дуже тягнуло на солодке і народився хлопчик. А тепер в перші місяці страшно хотілось соленої рибки і чомусь білого сиру:) І на УЗД зпрогнозували дівчинку.
Я до шостого місяця набрала трохи менше 5 кг, а от зараз (на 26 тижні) проснувся шалений апетит :beer: Ну страаашно хочеться їсти.....
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#1498
Про солодке і зайві кілограми: дурниці то все. Я за вагітність набрала 20 кг, і вже через місяць після пологів 15 з них скинула, а тепер малятку півроку, а я вже худіша ніж була до вагітності. І крупним плодом лякали і набряками-брехня.
Краще після пологів сядеш на дієту, щоб малятко не мучилось "бо мама зїла щось не те"--перевірено мною і дитиною: місяці зо два настрій і поведінка дитини напряму залежить від маминого раціону.
Прислуховуйся до свого дитятка і воно підкаже чого хоче. Воно знає в якму продукті той вітамін чи мікроелемент якого йому бракує
І не використовуй цю репліку щоб виправдати свої бажання, або видурити щось в майбутнього татка бо щось я не вірю, що дитятко хоче чіпсів з паприкою. :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі susanna
#1819
Харчуватися потрібно на свій смак, але з урахуванням лікарських слів :)
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4362
Я постійно хочу м*яса :banzai:
І боюся багато кг набрати, щоби малятко не дуже велике родилося.
Кожний день на ваги встаю :rofl:
вже 6 кг набрала, я на 19 тиждні зараз.Хочу за всю вагітність набарти 14-16 кг.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#4379
Йанка писав:Я постійно хочу м*яса :banzai:
.
кажуть, що до хлопчика,але це мабуть в тему про прикмети...

від м"яса вагу не набирають, їжте, на здоров"я
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4380
Я чула, що потрібно зменшити вживання м'яса у останньому триместрі, і перейти на рослинну їжу - мені ось вже і хочеться огірків, помідорів, солодкого перцю...Але доки я ще більше налягаю на солодкі булочки і набрала теж 7 кг Причому за останній місяць дуже багато.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4654
Мені лікар сказав, що моя вегетарінська їжа не потрібна малюку і щоб я їла яйця, м'ясо, масло.....кого слухати?мені тільки овочі і фрукти зараз хочеться і чула, що це корисно перед пологами
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5643
А я їла все, чого мені хотілося, але не об їдалася. І за всю вагітність погладшала лише на 10 кг. А коли народила та кормила груддю схудла на 5 кг ніж була до вагітності. Так що, на мою думку, треба їсти все але в міру.
Аватар користувача
дякуючі Zlatoxi
#10291
Мені мій лікар Миколаєць радила менше гострого, солоного, квашеного і консервованого. В мене набряки були і білок трохи високий. Але як мені хотілось? На мою думку вагітність, це в більшості випадків випробування для жінки, добре якшо вона й не відчуває шо вагітна, а як тошнить, постійна рвота, потім набряки і тиск? Тому, шоб хоч якось скажемо так, скрасити цей період я їла все, що хотіла. Ну звичайно, не відрами. В розумних межах. Хочеться їж, але не обїдайся.
Аватар користувача
дякуючі МаринаКлимова
#12381
Я їла що хотіла. На мою думку небезпечніше голодувати, ніж переїдати.
дякуючі irina-kulik89
#12675
Ем все что хочу, только стараюсь на ночь не переедать. Очень боюсь лишних килограммов :shock:

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!