МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#183
Пропоную цю тему для того, щоб усі, хто знає гарні курси для вагітних у своєму місті поділилися з вагітними дівчатами. Кожна додана адреса - велика допомога майбутнім мамам.
Востаннє редагувалось 11-01-2009, 01:00:53 користувачем aronskaya, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#189
Оскільки я є Зі Львова то розкажу вам про частину Львівських курсів бо про віс інформацію маю тільки що вони тамто і тамто є.
Одже:
http://pregnant.com.ua/ Це школа "Народжувати"
Адреса:
1. відділення Школи
шпиталь ім. Шептицького
вул. Озаркевича, 4 (3 поверх)
72-86-86 Заняття проводяться щочетверга о 17 год. 00хв.

2 відділення Школи
ц. Вознесіння (Левандівка)
вул. Широка, 81а Заняття проводяться щовівторка о 18 год.

3 відділення Школи
МІК центрі "Погляд у майбутнє"
пр. Червоної Калини, 57
1 поверх, 12 каб
222-37-19 Заняття проводяться щосереди о 17.00

4 відділення Школи
Фонд Св. Володимира
вул.Городоцька, 319-а
2401802 Заняття проводяться щосереди о 17 год

«Школа відповідальности»
Заняття відбуваються щосереди о 18.00 за адресою:
м.Львів, вул.Пекарська, 13(в кінці подвір’я сірі двері).
Довідки за тел. 80677043401 – Олена Гадало.
Львівська громадська організація
« Українська молодь – Христові»

http://www.papamama.lviv.ua/Центру "Світ Дитя"
м. Львів, вул.Свєнціцького, 5
телефон 8 067 674-90-20 цілодобово
телефон 8 050 37-601-37 цілодобово
E-mail: sweetditya@mail.ru
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#190
Але якщо ви подивитеся на свої карти (щодо перебігу вагітності) то побачите що там написана графа щодо днів проходження курсів для батьків, і тому можна піти до пологового будинку та запитатись чи в них відбуваються курси (але потрібно розуміти що в них є дуже мало актуальної і користої інформації один єдиний плюс це перебування в оточенні таких самих вагітних (хоча бувають випадки що можуть на ті курси запросити дійсно толкового спеціаліста, але як правила та вся інформація буде міксом ВООЗівських теперішніх вимог і особистих думок лікаря які будуть грунтуватися на міфах і забобонах, або на радянськів пропаганді))
Тому на сам кінець підсумую вище сказане обов'язково провіряйте інформацію незважаючи на те що то може казати лікар з великою практикою
дякуючі Мама_Вани
#197
Для будущих пап :)
"ТАТО-ШКОЛА"
Кировоград
проспект Коммунистический, 18
Центр репродуктивного здоровья (ЖК №2)
т.29-85-86 Михаил Карплюк
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#231
Тільки для Кіровограда: можу порадити спеціаліста з питань вагітності та пологів Хоптинську Олександру, вона раніше читала лекції в пологових будинках, психолог, мати двох дітей. Якщо буде потрібно, поділюся координатами.
дякуючі maria хомів
#1617
Чудові професійні комплексні заняття у Тернополі у "школі щасливого материнства св.Анни" за адресою-міська дитяча поліклініка,вул.Федьковича 16.тел.521051,80631819603 :)
дякуючі Гість
#1646
курси це звичайно добре,але я вважаю шо головне це правільний настрій у майбутної матусі- а курси зазвичай допомогаюсь швидше зоріентуватися
Аватар користувача
дякуючі polina
#1714
Я ходила на курси для вагітних "Сім`я від А до Я", в Сімферопільське відділення. Сказати, що я задоволена - це нічого не сказати. Я їм дуже вдячна, не враховуючи того, що я дізналась дуже багато корисної інформації, я здобула дуже позитивний настрій, та перестала боятися народжувати
Аватар користувача
дякуючі susanna
#1719
У мене не було змоги ходити на такі курси, в нашому містечку таких не було. Замість того я читала книжки, готувалась сама як могла
Аватар користувача
дякуючі правиця
#2810
Курсы по подготовке к родам - отличная вещь! Благодаря им, мы с мужем полностью подготовились к родам и малышу! Не смотря на то что все 9 месяцев рыла интернет и знала много, только после родов поняла, чтоесли бы не курсы все сделала бы по-тупому : )))). А так:

роды - отлично,
муж - беременность переживал как свою, на родах рожал со мной : )), отличный папа - все умеет и понимает.
ребенок - спокойный, ночью спит, сисю кушает!!!
Раньше девочку с детства учили быть матерью, сейчас эту науку можно постигнуть только у "специальных" людей. Мамины советы не то, чтобы устарели - они ВРЕДНЫ!!! Не пожалеете, отличное вложение денег: ))) :ukiss:
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3679
А моєму місті таких курсів не було - уся інфа від подруг, інтернету, журналів - але було б звичайно добре отримати кваліфіковану психологічну та професійну допомогу - у питаннях підготовки до пологів.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3705
А на курси можно з чоловіком ходити, ми ось думаємо разом народжувати дитину :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3773
дуже шкода, що так і не потрапила на курси підготовки до пологів – багато я звичайно і без них знала, але все таки...Звичайно можна узяти з собою чоловіка. Є спеціалізовані курси для татків. Тільки я не знаю де ви живете, тут список вже давали шкіл підготовки до пологів.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3784
А не знаєте, що-небудь в Запоріжжі?
дякуючі Irishka
#3798
Rina писав:А на курси можно з чоловіком ходити, ми ось думаємо разом народжувати дитину :)
Скажіть ваш чоловік сам висловив таке бажання чи це ви його підштовхнули до цього рішення?

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!