МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Rina
#3801
Я йому розповідала про те, що зараз багато чоловіків знаходяться на пологах у жінок та читала історії з Інету...а ще його кум у свій час присутній при народженні своєї дитини - його розповідь спочатку не виробила на нашого татка якогось враження особливого, але коли я завагітніла, то сказала йому, що хотіла би, щоб він був поруч зі мною під час пологів і він задумався про це. Поки що у нього є таке бажання.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3803
Rina запитала у невістки про курси - вона не ходила, не знає. Але відпочивала на 7-ом місяці у санаторії Великий Луг - дуже рекомендувала.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3830
Це у Запоріжжі, або за містом - я я недавно живу у Запоріжжі
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3837
У нас у Черкасах є санаторій, так там є якійсь спеціальний заїзд для вагітних.
Тіко коштує 2400грн. на два тиждні, здається
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3857
Йанка писав: Тіко коштує 2400грн. на два тиждні, здається
Моя невістка теж здається стільки платила
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3875
Inneska писав:
Йанка писав: Тіко коштує 2400грн. на два тиждні, здається
Моя невістка теж здається стільки платила
Немало, але треба дізнатися чи воно того варте. Дякую за поради
Аватар користувача
дякуючі Юлианна
#3902
Хто знає курси в м Рівному,напишіть де воно таке є і скільки коштує???????Дякую.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3921
Не знаю на скільки інформація свіжа, але перевірте -
"Школа мам",
Рівно, вул. Віденська, 39
тел. (0362) 63-69-68
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3972
Юлианна писав:Дякую.

Та нема за що, як порапите на курси - розповыдайте, як воно там :)
дякуючі simjagadzalo
#4085
Щодо курсів у "Школі відповідальності",що у Львові по вул.Пекарській 13, то я як організатор хочу повідомити усіх бажаючих відвідувачів, що робота продовжуватиметься тепер з 4 травня за новою адресою: м. Львів, вул. Винниченка,22(Церква Арх.Михаїла, вхід зі сторони монастиря, 2поверх-катехитичний клас).Зустрічі - що-понеділка о 17.45.Детальніша інформація за тел.80677043401(Олена)
дякуючі Oljonka
#4563
Привітик усім майбутнім мамочкам і татусям! Хочу ще раз запросити усіх бажаючих на зустрічі "Школи відповідальності".З 1 червня знову розпочинається курс 7зустрічей.Зустрічі проходять кожного понеділка та середи о 17.45, за адресою м.Львів, вул.Винниченка,22, церква Михаїла, в катехитичному зала на 2 поверсі, вхід з фірти монастиря. Приходьте не пожалієте. Чекаємо на Вас.(зустрічі безкоштовні)
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#4569
Я під час вагітності займалась з персонально з "дулою", вона ж і була присутня на моїх пологах. Мені це дуже допомогло
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4593
Ylia писав:Я під час вагітності займалась з персонально з "дулою", вона ж і була присутня на моїх пологах. Мені це дуже допомогло

У перше про це чую, а хто це і чим вона вам допомогла?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4594
Ylia писав:Я під час вагітності займалась з персонально з "дулою", вона ж і була присутня на моїх пологах. Мені це дуже допомогло

У перше про це чую, а хто це і чим вона вам допомогла?

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!