МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі Lilija
#4962
Привітик усім мамусям і татусям! :) Завтра йдемо на УЗД і якщо все буде добре, будемо знати кого чекаємо (нам 19 тижнів). Маємо проблему з визначенням імені. Хотіла Максимка або/і Вікторію, але тепер сумнівають, бо навколо одні маленькі Вікусі та Максимки.
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5021
milena, я думала об этом еще со школы... Услышу какое-то имя и записываю его. Так у меня было где-то 20 имен женских и столько же мужских... Я все хотела необычное, "экзотическое" и редкое.
Когда забеременела, поняла, что главное чтобы было созвучно с отчеством. А-то встретишь порой таких Ева Ивановна или Иван Эдуардович... Аж слух режет... Пересмотрела список и выбрала одно, которое на мой взгляд подходило к имени мужа. Предложила, а он не отказался. Теперь нашего сынульку зовут как Галицкого князя:hihihi:
дякуючі Oljsha
#5092
А я хочу Дзвінку (Дзвенислава) :bugaga:
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5110
Oljsha писав:А я хочу Дзвінку (Дзвенислава) :bugaga:
Ого, а что это за имя??? :shock: Первый раз слышу такое. Это украинское имя?
дякуючі Oljsha
#5123
Дзвенислава - це старословянське українське імя.
дякуючі Oljsha
#5124
Ого, а что это за имя??? Первый раз слышу такое. Это украинское имя?

Я обрала таке імя не для того, щоб відновити українські старословянські імена. Просто мені подобається. Спершу це імя запропонував чоловік. І ми обоє погодились... :bye2:
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5125
Oljsha писав:Я обрала таке імя не для того, щоб відновити українські старословянські імена. Просто мені подобається. Спершу це імя запропонував чоловік. І ми обоє погодились... :bye2:
Очень интересно!!! :good: Я тоже люблю украинские имена, но не на столько, мне нравятся те, которые на слуху. Хотя - Дзенислава очень итересное. Одно "но": Дзенислава - сложно для малыша, тебе не кажется. Разве что придумать уменьшительное :uwink:
дякуючі Oljsha
#5126
чень интересно!!! Я тоже люблю украинские имена, но не на столько, мне нравятся те, которые на слуху. Хотя - Дзенислава очень итересное. Одно "но": Дзенислава - сложно для малыша, тебе не кажется. Разве что придумать уменьшительное


Я цілком з тобою згідна, що то досить складне імя і одне з найдовших українських імен. Але я буду кликати її Дзвінка, можна ще Дзвіночок, або Дзвіна
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5127
Oljsha писав:можна ще Дзвіночок
:uwink: ой, класс :good:
дякуючі Oljsha
#5128
Rediska писав:ок
:uwink: ой, класс :good:[/quot


:)
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#5672
А ми свого синульку, мабуть, назовемо Арсенієм! Чоловікові дуже подобається це ім'я! Буде Арсеній Євгенійович!!! :)
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5677
helgusya писав:Буде Арсеній Євгенійович!!! :)
Прямо уж как Босс какой-то :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5789
Хочу запитати всіх , кому подобається яке лічить ім я хлопчика до по-батькові Леонідович. Моя подружка вагітна, вже перебрали купу імен. Хочемо запитати у форумчан, може щось підберемо.
Аватар користувача
дякуючі lebid_83
#5790
Натуся писав:Хочу запитати всіх , кому подобається яке лічить ім я хлопчика до по-батькові Леонідович. Моя подружка вагітна, вже перебрали купу імен. Хочемо запитати у форумчан, може щось підберемо.
На мою думку Валерій Леонідович звучить,або Назарій Леонідович.
дякуючі vik_toria
#5800
У нас хлопчик вже є і зараз чекаємо на дівчинку. Синочка назвала Нікіта - вже з першого дня зачаття знала, що буде хлопчик, що назву Нікітою, говорила з ним, уявляла. А от зараз на УЗД кажуть, що буде дівчинка, але в мене вже немає такого ж відчуття як вперше, тому з чоловіком вирішили, що коли народиться - подивимося їй в очки і тоді вже назвемо.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!