МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3590
koriza писав:
Inneska писав: Я використовувала підтягуючий крем для грудей GUAM.
І який він дав результат?

Дуже шкодую, що не почала їм користатися з перших тижнів - усі проблеми з'явлися з самого початку, а потім я знайшла способ боротьби з ними - і у цілому моє тіло не особливо постраждало., хоча під час вагітності я набрала 20 кг (їх вже не ма) :)
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3604
Inneska писав: хоча під час вагітності я набрала 20 кг (їх вже не ма) :)
Шикарно, признавайтесь, де діли, бо проблема: мої 15 при мені :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3606
Я також хочу схуднути, хоч і не була вагітна. Якщо вам не важко напишіть, як вам вдалось досягнути таких результатів?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3615
ой, дівчата я нічого такого не робила. Грудне годування, та дієта одразу після пологів - не стільки для того, щоб схуднити, а щоб у дитинки не хворіл животик

ось так я і сама не помітила як схуднила ....потім вийшла на роботу - та закріпила результат - безконечною метушнею: з дома на роботу, з роботи до дому, ніколи толком їсти, мабуть якщо б дома сиділа і далі, було б важче знаю, по досвіду подруг - так що у мене не має чарівного секрету
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3624
Я почала мазатися оливковим маслом, мені розповидали, що це найкращий засіб від розтяжок на шкірі
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3676
Так, мені його теж радили - але я ще космитичними засобами користувалась. Та, літом масло мене дуже дратувало. дуже спекотно, і так мокра від жари, а тут ще і масло жирне :rofl:
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3750
О...я про це якось не подумала, да і взагалі процедура мало приємна - з ранку не встигаю, а увечері доки намажуся, поки вбереться - спати так хочеться.

Мабуть буду купувати нормальний крем або лосьйон.
Востаннє редагувалось 27-03-2009, 23:14:51 користувачем Rina, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3770
Можна ще спробувати серію для вагітних Сhiko
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3833
Дікую за поради
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9707
Растяжки к сожалению неизбежны если у вас к этому кожа склонна (
Аватар користувача
дякуючі YuliaTyurina
#23407
Девчат, сколько акушерских недель длится беременность? :)

А то я запуталась между календарными и акушерскими… ужас какой то :%):
Аватар користувача
дякуючі marinaillarionova
#23408
Беременность длиться 40-41неделю, считая с последних месячных. Это в среднем, т. е. она может меняться в пределах нескольких дней в ту или другую сторону. Точно вычислить беременность невозможно, если конечно сами не знаете дату зачатия. По акушерским срокам беременность равняется 40 неделям - 10 месяцев по 28 дней, а мы считаем 9 месяцев по 30-31 день. Вот и получается, что лишняя неделя. Можно к дате последних месячных прибавить 14 дней, и получится день овуляции, т. е. день зачатия.
Аватар користувача
дякуючі Iveta
#23409
я тоже все время путалась. акушерских вроде 40. а календарных 38
Аватар користувача
дякуючі Lidia
#23410
40, но вообще у кого как… У меня 42
Аватар користувача
дякуючі Аллочка Киев
#23444
Все беременные красивые, а вообще не главное красота а здоровье.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!