МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Rina
#3460
Дівчата, а що наше законодавство гарантує вагітним. Зараз дуже тяжкі часи і у мене на роботі йде глобальне скорочення штату. Директор ще не знає, що я вагітна, але подруга-колега сказала, що здогадується ы сказав, що якшо це так, то буде мене звільняти. Таке можливо? Довго приховувати не вийде - зараз іду у відпустку, а коли вийду, то вже мабуть і помітно буде
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3470
Звільняти вагітних забороняється законом! Не у якому випадку не пишіть заяву за власним бажанням. Вас можуть звільнити лише у разі повної ліквідації підприємства і те з обов'язковим працевлаштуванням, переміщення на іншу посаду може бути лише з вашої згоди, без згоди - лише переведення у інший структурний підрозділ за тією ж посадою.
Аватар користувача
дякуючі Houpe
#4529
Привіт усім!
В нас виникла така ситуація, що в декретну відпустку буде зушений піти чоловік, він працює в КП. Якщо хтось знає, чи можуть його звільнити через це? І ще він каже, що йому не зручно, тому що не хоче щоб декретні виплачувалися за рахунок його співробітників. Чи це дійсно є так?
Аватар користувача
дякуючі Houpe
#4532
В мене ще виникли питання. Скажіть будь-ласка, якщо я навчаюся на стаціонарі, то чи я теж можу претиндувати на виплату певої суми до пологів. І як в цьому випадку бути, якщо в декретну відпустку піде мій чоловік?
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4538
ви маєте право на допомогу при вагітності у сумі 25% від мінімальної з/плати. Ця допомога надається за два місяці до народження дитини.
Потрібно
ваша заява датою, починаючи з 7 місяця вагітності (це якщо ви носите одну дитину)
довідка з біржі праці
довідка з пологового, де стоїте на обліку
Здається все. У мене десь є сам витяг з закону України, який цього стосується. Можу завтра у приват скинути
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4549
Houpe писав:Привіт усім!
В нас виникла така ситуація, що в декретну відпустку буде зушений піти чоловік, він працює в КП. Якщо хтось знає, чи можуть його звільнити через це? І ще він каже, що йому не зручно, тому що не хоче щоб декретні виплачувалися за рахунок його співробітників. Чи це дійсно є так?
декретні виплати ваш чоловік отримуватиме у фонді соціального захисту населення, а не на підприємстві. Звільнити його в цьому випадку не мають права.
Аватар користувача
дякуючі Houpe
#4597
Йанка,

якщо можна скиньте будь-ласка. Буду дуже вдячна.
І ще одне запитання, довідка з біржі праці про те що я там не стою?
Аватар користувача
дякуючі Houpe
#4684
Йанка, дуже вам дякую. Ще не було часу переглянути (сесія), але по розміру можна судити, що інформація вичерпна.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!