МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#3605
Ніколи не втрачала свідомості, тому для мене це оповито таємницею. Хто непритомнів поділіться враженнями: як це сталося, які відчуття до і після.

Непритомніти і втрачати свідомість-одне й теж?
#3612
Анютка писав:Непритомніти і втрачати свідомість-одне й теж?
Не впевнена, але, думаю, що ні.
Втратити свідомість - це ж відключитися і припинити будь-що усвідомлювати. А знепритомніти - втратити більшу частину відчуттів, майже втратити свідомість.
Якісь недбалі визначення, але щось таке ))
Я ніколи не втрачала свідомість, але одного разу знепритомніла: коли мені трохи зашвидко ввели якийсь препарат в лікарні. Я встигла повідомити медсестру і нашатир врятував мене від обморока.

А що Вас так цікавить в цьому? :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3675
Я колись знепритомніла під час вагітності - після аналізу крові, та і під час пологів меня здавалося, що я "улітаю", думаю це дія уколів та біль. Але це все було недовгий час - не знаю, що розповісти, сама нічого не зрозуміла.
Аватар користувача
дякуючі valerivna
#4724
Десь на 20 тижні вагітності знепритомніла. Стояла собі на дворі, в один момент закрутилось в голові і ще трохи затошнило, далі нічого не пам'ятаю, опритоміла від того, що мене обтирають водою на лавці...
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#4738
У мене таке теж було під час другої вагітності, але я хвилин п'ять знаходилася без свідомості
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4745
У мене ще такого не було, але у таку спеку я гадаюможе бути! Так важко ходити на роботу, як ви переживали таку спекоту?
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#4768
Мені пощастило. Втаку спеку я успішно себе берегла, всі справи вирішувала раненько, я вчитель і в літню спеку мала канікули (самі розумієте-в прохолодній школі без учнів одне задоволення), велику відпустку, і навіть тиждень на озері, а в кінці серпня прийшов декрет :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4775
Вам пощастило - мені три тижня до декрету. Сама спека!!!!
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4782
Ріно, як я тебе розумію, я вже дурію від тої спеки :%):
дякуючі Tana
#4828
Вочевидь, в перші дні вагітності втрачала свідомість: відчувала, що тіло окремо, я не можу нічого зробитию. Кілька секунд. Як раз було дуже спекотно, і багато роботи -- колега захищала кандидатську, стіл (продумати, поїхати купити, привезти, накрити, прибрати, і так тричі) і організаційні моменти (квіти, столи та ін.) були на мені. Обтиралась мокрим рушником. Таке відчуття слабкості і безпорадності малоприємне.
Але всі ті дні тітоньки з роботи питали-перепитували, чи не вагітна я. Дратувало, чесно. Мені погано, а вони зі своїми недоречними питаннями. Ось такий досвід.
Тоді на перевтому його списала.
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#4833
Мені раз у кафе погано стало, але я не втрачала свідомості. Просто потемніло в очах і мені треба було терміново сісти, бо стояти взагалі не могла!
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4846
Йанка, а ти ще працюєшь?
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4883
так, працюю.
Чекаю, коли знайдуть мені заміну
Та я на обід вдень ходжу додому
І витрачаю на той обід 2 години
Та й на роботі не сильно напрягаюся.
Одне засмучує, що в цей час могла готуватися до зустрічі із малюком.
Хочу зв*язати конвертик, у якому забиратиму малечу :]
Аватар користувача
дякуючі Mausn
#4951
У меня такое один раз было. В метро. Я стояла (передо мной сидели два мужика, если можно их так назвать). У меня стало колотиться сердце, потом потемнело в глазах, я услышала слова одного из этих мужланов: "Девушка, почему вы не сказали?" (интересно, что я должна была сказать?) и очнулась от того, что какая-то женщина растирала мне уши, приводя в сознание :[

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!