МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Анютка
#4975
Mausn писав: "Девушка, почему вы не сказали?" (интересно, что я должна была сказать?):[
Ти повинна була сказати: Чоловіче, може у вас дуже поганий зір і ви не бачите, що я вагітна, то зверніть увагу я тут вагітна і стою.
У мене теж траплялось, що повнісінька маршрутка і в усіх поганий зір, але таке бувало не часто. І я на себе увагу не привертала, бо памятаю як моя мама після операції ледве стояла, а з вигляду ніби жіночка років 30, чому б їй місце уступати? З того часу ніколи не ображаюсь на тих, хто сидить, може їм значно гірше, --у кожного своє здоровя, свої обставини і своя совість
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5644
А я в періоди вагітностей ніколи не втрачала свідомості, але коли була вагітна вдруге в мене часто кружляла голова.
дякуючі inna06
#5746
Коли була вагітна, то втрачала свідомість 2 рази. Можливо через те, що у мене був низький тиск(і зараз низький). Я просто ішла, раптово в очах все потемніло(пропав зір), але я не впала, просто розчепила шубу ( зима була) трошки постояла-і зір повернувся))))))
дякуючі SweetN
#5884
я тільки на 12 тижні, а вже майже тричі втрачала свідомість.
стається приблизно так: спочатку задуха, ніби немає чим дихати, потім темніє в очах. якщо не прийняти якихось мір, то починається рвотний рефлекс і усе тіло покривається холодним потом.
допомагає лягти, або хоча б сісти, умитися прохолодною водой, розстібнути одежу, якщо це верхній одяг.
взагалі не дуже приємне відчуття, і я потім майже цілий день себе погано почуваю.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6492
коли на збереженні мені назначили препарат "гініпрал" - навіть від четвертини таблетки в мене починало вилітати серце, трястись і холодіти руки я вкривалась холодним потом і в мене темніло в очах і ноги ставали я к ватні - це був як передобморочний стан - таке враження, що відключаюсь...

а ще, коли щойно народила і нас перевезли в палату, я захотіла до туалету і така смілива пішла туди сама - ото мене і носило зі сторони в сторону - думала зараз помру від прискореного серцебиття і стукання пульсу у висках - ледь дійшла назад - в очах чорно - нічого не бачила і ноги підкосились - на ліжко не лягла, а впала.

Ще були такі передобморочні стани, коли годувала груддю, але в мене була стабільна температура 37,3 - 37,4 і понижений гемоглобін.
Аватар користувача
дякуючі Darinka
#8069
Слава Богу, не доводилося, ніколи в житті не втрачала свідомість.
Аватар користувача
дякуючі Evgeniya77
#38479
обе беременности прошли отлично!!!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!