МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Rina
#3632
Раніше я могла поснідати чашкою кави, та і любила побалувати себе чіпсами, але зараз зайвий раз замислююся про те, а не шкідливо лі це маляті? Ось і хочу замінити легковажну їжу - корисними продуктами. Що повинне входити в меню майбутньої мами? Я чула, що деякі продукти навіть можуть вплинути на течію пологів?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3639
Я старалася їсти більше молочного - сир, кефір - так наїлася, що до сих пір бачити це не можу, адже треба. Говорять небажано їсти ковбасу копчену, сосиски - але я у свій час без сосиски жити не могла, в останньому триместрі майже не їла м'ясо і даремно, десь прочитала, що вживання великої кількості білка погано впливає на пологову діяльність або розтягування м'язів, вообщем щось таке. Рибу потрібно їсти - там кальцій, горіхи, масло - краще рослинне, салати, овочі, фрукти.

Влітку моє улюблене блюдо було - фруктовий салат з йогуртом. Хліб я їла висівковїй, взагалі звичайно старалася їсти менше мучного і солодкого, але не виходило - як на зло дуже хотілося. Потрібно їсти кашки - всі, але не бажано манку. Взагалі останній місяць - бажано їсти рослинну їжу, говорять, що можна уникнути розривів, у мене дійсно їх не було.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3648
І мені дуже хочеться солодкого, доки що це на вагу особливо не вплинуло, але я постійно їм сгущеноє молоко, цукерки...

Може в мене теж донька буде, кажуть що на солодке тягне к дівчінці :]
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3649
Може :hihihi:


Слухай, ось таку суміш мені радили, но я все це їла не пермішувачи, окрім меду - я його не переношу.

по 200 гр родзинки, курага, лимон, горіхи волоські, чорнослив, інжир, мед. Фрукти моєму, распаріваєм пропускаємо через м'ясорубку або блендер разом з горіхами, перемішуємо з медом і приймаємо по 1 чайній ложці вранці. Дуже смачно. Даний склад містить практично всі вітаміни і крисний для вагітних
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3667
Дякую. Я знайшла для себе нове блюдо - сушені банани.

І ще вирішила для себе, що якщо дуже захочу тістечко з кремом - з'їм, бо це сприяє гарному настрою
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3672
Rina писав:
І ще вирішила для себе, що якщо дуже захочу тістечко з кремом - з'їм, бо це сприяє гарному настрою
Звичайно - головне - це позитив!!!
Аватар користувача
дякуючі bob
#3709
Inneska писав:Слухай, ось таку суміш мені радили, но я все це їла не пермішувачи, окрім меду - я його не переношу.

по 200 гр родзинки, курага, лимон, горіхи волоські, чорнослив, інжир, мед. Фрукти моєму, распаріваєм пропускаємо через м'ясорубку або блендер разом з горіхами, перемішуємо з медом і приймаємо по 1 чайній ложці вранці. Дуже смачно. Даний склад містить практично всі вітаміни і крисний для вагітних
і я таке їла! щоправда не розпарюючи. Правда класна річ.
А щодо тістечек - це правильно, те що піднімає настрій не може приносити шкоду. Вся шкода в кількості, коли задоволення немає, а їсиш і їсиш, бо жер напав...
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3746
Купила таку суміш - горіхи різні, родзинки, інжир...але змішувати не стала, так ковтаю - у весь час щось з'їсти хочу. А ще на олівки налегаю - не можу без баночки на день
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3835
Мені теж сподобалися оливки, але особливо з тунцем, а вони щось подорожчали - 15 грн. за баночку
То завжди як проходжу повз рука так і тягнеться до них :%):
Аватар користувача
дякуючі bob
#3842
Йанка писав:Мені теж сподобалися оливки
Нещодавно чула по телевізору про шкоду консервованих оливок - здається щось, пов"язане з отим расолом-маринадом, який використовується для їх консервації.
Коли дуже хочеться, то воно, звісно, корисно, але ви може без фанатизму? :)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3846
Читаю тему і аж самій так захотілося чогось смачненького :) А чомби не їсти овочі, фрукти ті інші корисні продукти завжди, а не тільки під час вагітності. Чому ми починаємо про себе піклуватися тільки коли це дійсно потріно?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3847
Напевно ми такі влаштовані.

Хоча, мені здається справа ще в смакових пристрастях - зараз я можу без фруктів, сиру, овочів прожити. А вагітна я дня не могла без фруктового салату або грецького, або сирників із сметаною. Я і не хотіла шкідливі продукти - чіпси, хот-доги і т.п, особливо у кінці вагітності
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3883
О я зараз дуже полюбляю хурму, груші, апельсини, яблука
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3889
Rina писав:О я зараз дуже полюбляю хурму, груші, апельсини, яблука
Вітаміни це добре. Але з апельсинами не переборщите
Аватар користувача
дякуючі Юлианна
#3941
Inneska писав:
Я і не хотіла шкідливі продукти - чіпси, хот-доги і т.п, особливо у кінці вагітності
Як тобі добе,а я ледве стримуюсь щоб щось таке не зїсти)))
Але тут нещодавно програму подивилась про швидку їжу і не тепер ні після вагітності,напевно,в рот не візьму.А ти м більше дити ну годувати нею не буду.В мене знайома малому дала спробувати чіпси,то він тепер як бачить їх то труситься,так хоче.Я вважаю що і пробувати взегалі не треба давати. :good:

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!