МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5503
Кремом потрібно було мазати ще до того, як вони з`явилися. Спробуйте крем Клірвін, виробник Індія. Загоює навіть шрами.
Аватар користувача
дякуючі jolia
#5534
я зараз періодично мажу груди, бо відчуваю як вони "наливаються", коли почне рости животик, ну десь у другому триместрі буду мазати живіт. Я користуюсь кремом від розтяжок, ейвон здається.) :)
Аватар користувача
дякуючі lebid_83
#5537
Коли в мене почав рости животик,я мазала шкіру оливковою олією.Також груди і стегна.3-5 разів на тиждень.Від вагітності в мене утворилася одна розтяжка і то там де я мала пірсінг на пупку.Шкіра в цьому місці пошкоджена.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5547
Натуся писав:Кремом потрібно було мазати ще до того, як вони з`явилися. Спробуйте крем Клірвін, виробник Індія. Загоює навіть шрами.
Клірвін - може допомогти лише від перших проявах розтяжок. Я теж користувалася маслом олівковим, jolia, думаю,що Ейвон тут вам не помішник - вам потрібен спеціальний засіб для вагітних, інший може бути і небезпечним. У мене лише ті розтяжки, які з'явилися, ще до того, коли я почала користуватися маслом - лише на грудді.
дякуючі yulashka
#6335
Наскільки я знаю - якщо розтяжки вже є , то вже ніякий крем не допоможе. Моя подруга спробувала що тільки в світі є!!! І марна трата грошей. На жаль! ((
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6375
поки я була вагітна - ні однесенької розтяжки не було, я мазалась кремом проти розтяжок, але коли народила - виявилось, що розтяжок просто видно не було, бо вони безколірні. Зараз животик в мене такий, як пожмаканий - так жаль! Лише він псує всю картину моєї непогано (ттт) зберігшоїся фігури! :cry:
дякуючі oliater
#6403
В мене також розтяжки є - і ніяка профілактика не допомогла. З другою вагітністю вже навіть нічим і не мазала, а після вагітності мені допоміг італійський крем, свекруха в Італії живе, то там придбала і передала.
Але наскільки знаю, розтяжки зявляються від гормональних змін, а ен лише від розтягування шкіри. Є молодесенькі дівчатка. які ніколи не вагітніли -а тіло все в розтяжках. Так само і після пологів - розтяжки не зникнуть вже ніколи, але от еластичність шкіри, то таке діло, що воно або є, або нема. Креми можуть допомогти, однак все тут залежить від фізіологіїї кожної конкретної жінки.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6406
це ще залежить від спадковості, наприклад у моєї мами і бабушки розтяжки були, але в мене набагато менші, а ще це залежить від того, якого розміру живіт і з якими темпами він ріс, скільки ваги набрали, бо частіш за все, шкіра просто не встигає потягнутись через різкі зміни маси, або скачків росту
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7081
У мене лише одна міні розтяжечка, і то глибоко в пупку, а при вагітності була навидноті. Не знаю чи від ген це залежить- мама моя навіть живіт не скинула після мене, і розтяжки має внизу живота. А я якось аж горджуся собою- можу ходити з відкритим животом. Так ось, обі вагітності я мазала живіт з того часу, як він починав рости гель-маслом "Джонсонс-бебі". Але саме тим маслом, не олійкою, воно таке густе, як перевернеш, то перетікає дуууже довго вниз. Просто моя шкіра відчувала скільки їй треба вологи, бо на початках вистачало намазатись раз в 3-4 дні, а на останніх тижнях треба було і 2 р. на день! Пильнувала просто, щоб живіт був завжди зволоженим, навіть трохи жирним на доторк. І якщо з першою вагітністю я набрала 12 кг, але все було в животі, бо приїхавши з роддому зразу влазила в свої речі, - то другий раз я з 48кг. переливла на 65 кг. , і навіть трохи голодала, щоб скинути зайве, як перестала годувати. І животи в мене були великі і наперед торчали. :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7084
Емма, я багато чим мазалась під час вагітності, починаючи із тижня 10 : пробувала і "Альонку" і "Бюбхен" і звичайний дитячий крем і олійки і пощипування-масажування - розтяжок не було(точніше, коли був живіт, вони не були помітні, - вагітні жінки заздрили мені), але як тільки я народила, я побачила, що мій живіт порепаний - я знову взялась за своє : деру скрабами, масажною щіткою, мажусь кремом від розтягів, користуюсь масажною олійкою від стрий, ходжу на тренажери і бігаю - поки що результат дуже незначний. думаю, що все ж гени - багато вирішуть, атакож гормональний фон під час вагітності(гормонами мене обкололи - бо в мене невистачало гормону, що підтримує вагітність - думаю, що різка зміна гормонального фону в моєму організмі - зіграла не останню роль). А вам я по-білому заздрю - з двома-то дітьми і купальничок можете вдягти і не соромитись, а я вже придивилась собі монокіні(це бікіні, яке з*єднує трусики і ліф невеликим шматочком тканини лише на животі - боки та спина повністю голі) - мушу ж і я якось загоряти. :bugaga:
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7109
Напевно це так, яяк кажете, бо я тільки хотіла вам це все порадити, що ви вже вище описали. Єдине- ви пробували "Контрактубекс"? Моя подруга з таким животом, що без сліз неможливо дивитись, казала що трохи поміг.
А я от не можу собі дозволити тренажери- нема з ким лишати дітей. Хочеться більш рельєфного пресу, на море їдемо , а дома це так лєнь робити. Намагаюсь себе заставити, поки не виходить. :oops:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7110
у нас при університеті стадіон великий з тренажерними установками неподалік мого дому. Я ходжу туди після 19 вечора, коли дитина вже спить, а вдома є батьки. Але я так прагнула до ідеалу, що постраждали мої ноги - в мене почався запальний процес у суглобах - тепер лікуюсь(це було перенавантаження + нехватка кальцію після вагітності і ГВ). тепер про спорт на к-ка місяців можна забути - я ледь пересуваюсь.
Про контракдубекс чула, але знайома фармацевт сказала, що це фуфло і розвод - , а за такі гроші той же самий результат від масажної олійки за 40 грн.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7112
Я не знаю скільки він коштує, але ця моя подружка теж багато перепробувала, тільки ним задоволена була. І то- казала, що очікувала на набагато більший результат, але хоть шось...
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7116
Емма писав:Я не знаю скільки він коштує, але ця моя подружка теж багато перепробувала, тільки ним задоволена була. І то- казала, що очікувала на набагато більший результат, але хоть шось...
Контракдубекс коштує приблизно 300 грн за 15мл. Я планую спробувати, так як ситуація у мене не зовсім катастрофічна і ще я надіюсь на свій молодий вік(можливо ресурс організму дасть шкірі оновитися).

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!