МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Mirra
#6238
Ну, я так понимаю, что физическимии нагрузками больше ни кто из наших мамочек и не занимается....
Видно мы с Вами, Anpa4ino , единственные тут такие :victory: :jump: активные
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6239
ага, я два тижні тому на дискотеку вирвалась, побачила старих знайомих і однокласників, дехто не повірив, що я народила - так активно я плясала
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6240
Mirra, ви на роботу ходите чи що?
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#6241
Не, на работу уже не хожу с января, но периодически захожу и беру кое-какую работу на дом (печатаю протоколы после соревнований), а еще три раза в неделю на йогу с тренером в остальные дни сама. занимаюсь не больше часа и только в удовольствие! На улицу почи не хожу погода сейчас не очень- скользко, милый переживает чтоб не упала, я ж медленно ходить не умею :hihihi:
к тому же у меня сессия с завтрашнего числа начинается, а во вторник к уастковой и на КТГ
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6242
в мене "пузаті" місяці припали на літо-осінь. Але я і тоді умудрилась впасти - спіткнулась на сходах, бо була в модних шльопанцях, но ног в своїх модних шльопанцях я через живіт не бачила і як навернууусь! ледь зібрала себе до купи, слава богу, я піднімалась, а не спускалась, а то б котилась далеко і з грохотом, а з таким пузом...
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#6276
Модные шлёпанцы я не ношу даже летом, люблю практичную и удобную как обувь, так и одежду. Наверное сказывается спортивный образ жизни :hehe: и возраст. :%):
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6283
Mirra писав:Модные шлёпанцы я не ношу даже летом, люблю практичную и удобную как обувь, так и одежду. Наверное сказывается спортивный образ жизни :hehe: и возраст. :%):
а я старалась модненько вдягатись, ще й хвостом виляти - чоловік балдєл, казав "ти мій пузатий кіт, ти така прикольна", но на каблуках я не ходила - не було сил
Аватар користувача
дякуючі muschka
#6431
привіт нарешті я знайшла вагітних спортсменок.нам 15 тижнів після родів плануєм повернутися в спорт але переживаю як швидко зможу відновитися бо хочу ще на олімпіаду в лондон[/b][/i][/u]
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6432
muschka писав:привіт нарешті я знайшла вагітних спортсменок.нам 15 тижнів після родів плануєм повернутися в спорт але переживаю як швидко зможу відновитися бо хочу ще на олімпіаду в лондон[/b][/i][/u]

думаю, про це ви почнете задумуватись місяців через три після пологів, коли трохи увійдете в новий режим і відіспитеся хоч трошки. Серйозними фізичними навантаженнями ви не зможете займатись, поки будете годувати грудьми (у вас не буде на це сил, так як постійний недосип, досить одноманітна їжа, стірка, готовка, прибирання в квартирі, вкладування дитини спатки, купання, перевдягання, возіння до лікаря і нарешті "супружеский долг" викликатимуть у вас запаморочення - що вже там про спорт казати!), це реальне навантаження на шокований новою гормональною перестройкою організм, що загрожує втратою молока. Але так як я грудьми більше не годую, то по-маленьку задумуюсь про повернення до тренувань.
Я не лікар, проте не радилаб одразу задумуватись про скидання кілограмів і качання пересу - це вас знесилить, бо основну масу вітамінів та мікроелементів, які ви отримуватимете з їжею ваш організм в першу чергу направлятиме в грудне молоко - вам(вашому волоссю, нігтям, кісткам, зубам, шкірі - залишатиметься мізер, через що все й починає лізти, випадати, ламатись, викришуватись, тьмяніти і тд.), тому на перших порах - побережіть сили - нікуди ваш спорт від вас не втече :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі muschka
#6444
дякую за поради. в мене просто на відновлення лишається небагато часу якшо я хочу результативно виступити тому прийдеться добряче попотіти ще молода сили мають бути.я чула що в жінки після народження дитини прибавляються сили
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#6447
muschka, а каким видом спорта вы занимаетесь?
Спорт - это конечно же хорошо. А попасть на Олимпиаду - мечта каждого уважающего себя спортсмена. Но не ставьте спортивную славу на первое место, иначе потеряете семью. Лично мне пришлось отказаться от неожиданной поездки на ЧМ т.к. была на 2-м месяце беременности и не жалею. Думаю, что в профессиональный спорт я уже не вернусь. Точнее, мне бы хотелось, но там где я живу в настоящее время, нет условий для тренровок и не будет.... Единственное, что меня спасает - это йога.
Аватар користувача
дякуючі muschka
#6460
вільна боротьба.якщоб в мене був спорт на першому місці то я б ще точно невагітніла і вагітність планована.Просто я ще нереалізувала свої сили і можливості чоловік спортсмен мене повністю підтримує і це ж тільки до олімпіади 2 роки і все.побачим як буде.може я й сама незахочу після народження дитятка. просто не хочу щоб потім мучила совість шо була так близько і невикористала можливості .якшо ви займались професійно спортом то думаю мене зрозумієте
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6461
muschka писав:ще молода сили мають бути.я чула що в жінки після народження дитини прибавляються сили
так, але все ж перші місяці - повідсипайтесь і приділіть увагу дитині. Хіба що ви відмовитесь від грудного вигодовування. Перших півроку дитинка їстиме через кожні 2,5-3 години. Ви погодували, потім підмили і перевдягнули дитинку, потім її треба вкласти спатки, гуляти з нею також треба. Хіба що ви застосуєте принцип змішаного вигодовування - дитина їстиме грудь через раз - один раз молочну суміш, а наступний раз грудне молоко. Але повірте жінці, яка вже народила - важко займатись спортом, коли груди гудуть, гарячі, дуже чутливі - наприбуття молока починають сильно крутити і поколювати, у деяких жінок при годуванні грудьми спостерігається дещо підвищена температура тіла 37.1 - 37.3. Коли з грудей підтікатиме молоко навіть через підкладки в бюстгалтер, коли ви напружуватимесь - теж мало приємного.
Повірте, я пробували банальну розминку перед пробіжкою - і вирішила відкласти спорт на потім. Але я непрофесійний спортсмен.
Аватар користувача
дякуючі muschka
#6463
ми плануємо півроку годувати груддю а потім тренуватисьт.я знаю дівчат які вернулись після народження дитини одна стала призеркою світу і олімпіади вернувшись в спорт через 2 місяці після кесаревого(почала тренуватись)но якшо чесно вона ненормальна.інша чемпіонкою світу такшо головне щоб була дитина здорова і нормально пройшли роди а там можна попробувати
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#6465
muschka писав:ми плануємо півроку годувати груддю а потім тренуватисьт.
Могу пожелать только успехов!!! И чтоб у вас все получилось! Надеюсь папа, бабушки и дедушки готовы сидеть с манюнечкой пока вы будете пропадать на тренировках и сборах. А еще не маловажную роль должен сиграть тренер! К вам ведь нельзя теперь относиться как до беременности, и требовать последних лучших результатов, по крайней мере до конца года. Хотя, я могу ошибаться.
Вобщем, я думаю, всем достанется по полной!!! :rofl:


Но меня в этой теме интересовал другой ворос: как долго вы занимались спортом во время беременности?
Просто я стараюсь делать хоть какие-то упражнения (у меня специальный коплекс по йоге) каждый день от 30-45 мин. (три раза в неделю под присмотром тренера, остальные дни самостоятельно). :jump:

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!