МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

А Ви вірите в повір*я пов*язані з вагітністю та пологами?

Так, вірю, адже не спроста вони є!
1
5%
Це залежить від змісту повір*я!
19
90%
Ні це повна нісенітниця!
1
5%
#6187
Є безліч прикмет пов*язаних з вагітністю та пологами. Я вважаю що це досить цікава тема для обговорення, оскільки зараз є дуже багато прикмет і вагітна жінка не рідко прислуховується до них, але чи в цих повір*ях є сенс, а можливо і наукове підтвердження??????????? Давайте це обговоримо!!!!!!!!!!!!!

Можливо ви знаєте прикмети , які справдились, або навпаки не оправдали себе?!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6190
є повір я, що не треба вагітній на велих строках переступати через дроти, бо дитина пуповиною обмотається......... а я дарма не повірила, був ремонт у відділенні де я лежала на збереженні і замість того, щоб обійти - переступала через кабелі - через 5 тижнів подвійне обвиття пуповиною навколо шиї. Правда, на дитині це ніяк не позначилось, і не стало заважати мені на пологах
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#6195
Ой, даже не знаю. Вот рожу и расскажу, что отразилось, а что нет.
Говорят, что во время беременности нельзя стричься - сорвется! Стриглась! Первый раз на маленьком сроке (недели 2-3 было) - на свадьбу ехала к подруге (к сожалению жених - гад! передумал за 4 часа до росписи!), потом уже недель в 18 и еще раз в 26. Сейчас вот смотрю на себя в зеркало и думаю идти, ли уже потерпеть.... пока терплю. Но каждый раз как шла в парикмахерскую, разговаривала с Манюней, и просила чтоб сидела смирненько и не думала раньше времени появляться на свет. Вобщем объясняла почему я иду стричься! Может это и смешно, но до 36 недель, тьфу-тьфу протянули не сорвались.
К тому же всю беременность вышиваю крестиком - меня это очень хорошо отвлекает и успокаивает - говорят тоже нельзя - запутается в пуповине - результат увижу при родах.
Вот статья про то, что как бы не надо делать беременным http://pregnancy.org.ua/pregnant/article73000.html
http://www.happypapa.org/Beremennost/be ... i-realnost
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6202
Я чула, що стригтися не можна і годуючим матерям але ж, щоб зі мною було через 2 роки після цього...страшно подумати, я не стриглася і шкодую про це - навіщо було це робити? але думаю, що якщо б мені про шкодливість цього не говорили кожний день - двічі на день, я б не хвилювалася
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#6215
Стосовно стригтись. Я під час першої вагітності-лише чуб підстригала і не могла дочекатись коли вже в перукарню... Як тільки виписалася з роддому-одразу й побігла, таке відчуття, наче наново на світ народилася, перукарка бридливо зрізала "січку"-а я думала, чи варто берегти волосся, яке тебе не прикрашає ані трішки. :ghmm:
А з другою вагітністю, якось так сталось-постриглась на 1му місяці-не підозрюючи що вагітна, і моє волосся зовсім мене не тяготить.
Взагалі жінкам рекомендують стригтись перед важливим етапом в житті, або після завершення такого-ніби знімаєш накоплену інформацію і готуєш себе до нової... Можливо з вагітністю таж логіка. :)

От проти чого моя душа бунтує, то це проти: "Не купуйте одяг ненародженим, бо раптом щось станеться"-як можна націлювати вагітну на негатив :banzai: .
Я цікавилась в тьоті, що живе на Кубі-у них такої дурниці не має-навпаки вагітні одразу шукають в магазинах речі найдостойніші майбутньої дитини, це ж таке цікаве заняття тривалістю в 9 місяців. Між іншим, памятаю, я як зачарована стояла навпроти дівчачих одежинок, хоча казали "натяк на хлопчика". Серце відчувало
Я цікавилась у викладачки з народознавства-вагітну "звільняли" від роботи в полі, і вона ткала, пряла, гаптувала-одним словом займалася постіллю і одежкою майбутньої дитини.
:sorry2: Звідки і коли прижилась ця дурниця я не здогадуюсь-швидше за все при СССР, коли при дефіциті мама, щоб не засмучуватись, не намагалась шукати нічого дитячого, а потім отримавши довідку з роддому бігла в спеціалізований магазин обмінювати її на найнеобхідніше?
Моя мама розкажувала:"Поки я була з тобою в роддомі, твоя Хресна побігала і принесла мені цілу стопку пелюшок", я запитала "Невже тобі не хотілося самій вибрати для мене найкраще" . Мама лише знизала плечима
Востаннє редагувалось 26-02-2010, 20:05:56 користувачем Анютка, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6219
я підрівняла волосся 1 раз і все
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#6221
На стрижке волос думаю не стоит зацикливаться, особенно, если вы стрижете только кончики, а не меняете координально "каре" на "ёжик". Состригая кончики волос, мы тем самым избавляемся от негатива, а координально меняя прическу (с длинных на короткую стрижку) начинаем "новую" жизнь. Хотя, это наверное тоже забобоны :)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6224
ні. це не забобон. волосся для жінки - це прикраса, якщо жінка зробивши зачіску почуває себе щасливою, то це дійсно свого роду якийсь крок в нове життя -з являються крила, впевненість в собі, якийсь заряд енергії, таке враження, що ти можеш ВСЕ. І навіть знову починаєш себе любити. Жінка повинна бути красивою, а МАМА - тим більше!!!
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#6226
Anpa4ino писав: Жінка повинна бути красивою, а МАМА - тим більше!!!
А так как мы еще и молодые - то в двойне красивыми!
Аватар користувача
дякуючі jara
#6227
Я була на 6 тижні вагітності, коли мені запропонували поїхати в Венецію на екскурсію, чоловік незнав що я вагітна(я взагалі нікому не сказала, на такому малому терміні боялась щоб не наврочити). А коли приїхала додому, то відчула що дуже хочеться змін і підстригла волосся з довгого по пояс на коротке каре, усі вдома здивувались, бо я вперше за 6 років відстригла більше ніж 1 см. І знаєте наразі моя вагітність протікає без ускладнень!!!!!!!!!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6230
Mirra писав:
Anpa4ino писав: Жінка повинна бути красивою, а МАМА - тим більше!!!
А так как мы еще и молодые - то в двойне красивыми!
це точно, дитина повинна бути впевноною, що її мама САМА гарна! Дитина повинна гордитись мамою, бо батьки перші з кого дитина приклад бере! Давайте давати гарний приклад, це стосується всього - і зовнішності і поведінки
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6231
jara писав:Я була на 6 тижні вагітності, коли мені запропонували поїхати в Венецію на екскурсію, чоловік незнав що я вагітна(я взагалі нікому не сказала, на такому малому терміні боялась щоб не наврочити). А коли приїхала додому, то відчула що дуже хочеться змін і підстригла волосся з довгого по пояс на коротке каре, усі вдома здивувались, бо я вперше за 6 років відстригла більше ніж 1 см. І знаєте наразі моя вагітність протікає без ускладнень!!!!!!!!!
я мріяла про подорожі, будучи вагітною, але моя вагітність була складною, тому для мене було за щастя вибратись хоча б на природу і різати на пікнік помідори :hihihi: , поки всі купались і грали у волейбол і мій улюблений бадмінтон!!!!!!

jara
, ви молодець, я милуюсь і дивуюсь таким вагітним жінкам, і не побоялися ж в таку даль і в таку насичену культурну програму
дякуючі yulashka
#6336
Я теж довго вагалася - стригтися чи ні. Не так довжина мене бентежила, як чілка. До вагітності я більше року мала коротесеньку ( десь 2см ), рвану чілку. А на 22-му тижні вагітності думала що з розуму зійду - незнала що з нею і робити ( хоч сама і перукар ). Але якось в повному розпачі сказала своїй мамі, а вона мені відповіла що коли була вагітною мною, то стриглася що місяця, і нічого зі мною не сталося. Це дало мені трохи впевненості і я пішла вперукарню. І ось на 24-му тижні вагітності я таки відрізала чілку (правда не так коротко, як колись ) і трішки кінчики. Тепер не можу натішитись!!! :rofl: Вірю , що ВСЕ буде добре! І, до речі, коли я спитала в перукаря чи приходять вагітні стригтися, вона сказала ТАК, і багато.
дякуючі Lenuska
#6559
Щодо забобонів, то я майже не звертаю на них увагу, а то як послухати, то вагітним нічого не можна робити, особливо того, що так хочеться.
Єдине в що я вірю, так це в те, що не можна лякати вагітну, бо якщо вона дуже злякається і доторкнеться до якоїсь частини тіла, то в малечі на тому місці буде родима пляма. Вірю, бо є знайомі з якими це сталось.....
А все інше... кожен сам вирішує, як йому жити і в що вірити.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6629
Lenuska писав: Єдине в що я вірю, так це в те, що не можна лякати вагітну, бо якщо вона дуже злякається і доторкнеться до якоїсь частини тіла, то в малечі на тому місці буде родима пляма. Вірю, бо є знайомі з якими це сталось.....
А все інше... кожен сам вирішує, як йому жити і в що вірити.
я будучи вагітною неодноразово з переляку рукою рота прикривала :sorry2: , тобто торкалась долонею носа, ділянки навколо губ і підборіддя - в дитини, ніби, чисте обличчя... думаю, все ж це забобон, а в знайомих ваших, може просто збіг обставин?
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!