МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7360
Я тут. Північний.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7370
Привіт, Центр.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7372
Ой, а я не вагітна. Так зраділа побачивши рідне місто, що й не помітила.
У мене донечка 3р8міс і синочок 1міс
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7375
так і я не вагітна, але якщо вагітна з Рівного хоче щось корисне спитати, то я тут! :bye2:
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7471
МОжу поділитись своїм моніторингом пологових будинків: першу дитину народжувала на Міцкевича, а другу не то на Мірющенка-не то на Механізаторів... ну ви мене зрозуміли.
За першою дитиною домовлялась з лікарем Лічнером-залишилась не задоволена-буде треба, - розкажу детальніше; дуже мене розчарував той факт, що мою дитину за 3 дні ніхто до толку не оглянув, обходи якісь такі-тільки для галочки.:[
На Мірющенка-Механізаторів з лікарем не домовлялась, залишилась в принципі задоволена, -тільки акушерка набридлива-я ледве лежу, а вона "Походіть, сядьте на мяч, на модний стільчик "ля-унітаз"...". Я їй кажу-мені так краще, а вона знову: "Походіть, сядьте на мяч, на модний стільчик "ля-унітаз"...", :banzai:
хоча кажуть на Мірющенка вже теж все"по-американському".-казала подруга-її в пологах поклали на бік--вона питає "Куди верхню ногу?"-а їй "тримай на вєсу". Не треба бути дуже розумним, щоб здогадатись-що це не дуже зручно.
Аватар користувача
дякуючі Sonechko
#7564
Привіт! Я буду мамою!!!!! Рівне - Північний :bye2:
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7981
Сайт http://darudar.org/search/?q=&country=2 ... l=0&page=1 , новогодние праздники и мои дети подбросили мне идею сделать сайт обмена игрушками, нечто вроде библиотеки игрушек-потому что свои игрушки со временем надоедают, :[ а новых хочется :bye: , а иногда ведь и «старых друзей» ребенок вспоминает, а еще бывает игрушки старшего ребенка не радуют младшего, или подаренные игрушки не попали в цель (непоседе подарили логическую «скучную игру»):gth:. Покупать новые, когда полный ящик старых,… ну вобщем думаю долго расказывать незачем, ведь все родители знают о чем я.
Можна менятся на несколько недель-месяцев,-когда забытые любимцы возвращаются и приносят новую волну радости, а можна и навсегда. Ведь есть библиотеки в которые приносишь несколько своих книг-и можешь брать и читать принесенные другими.

І от сайт зявився! http://sesiya.org.ua/igrushki/ дякую leonitiya --працює для Рівнян щоправда слабенький: :gth: не любить українську мову, фотографії приймає тільки менші за 512кБ(якщо треба навчу зменшувати), і тільки по-одній, і видно фотки тільки якщо клікнути по ссилочці справа але головне я думаю не оформлення, а суть--якщо запрацює-придумаємо краще.
Заходьте, реєструйтесь, створюйте тему і… Так хочеться, щоб вдалось. ;) :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Innelya
#9576
З району "Автовокзал"-привіт!))
дякуючі FOX
#9739
Привіт з району Льонокомбінату
дякуючі Rovenchanka
#10097
Дівчатка, ау... відгукніться...Хто на даний час чекає дитинку і стоїть на обліку в ЖК при пологовому№2? Можливо, ми сусіди?

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Ще більше корисного та цікавого!