МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі majolichka
#7476
Якщо плід низько,то можна починати носити бандаж в 21 тиждень?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7479
а хто вам сказав, що плід лежить низько? якщо лікар, то чому ви в нього не спитали, що вам робити і чи можна носити бандаж? моя особиста думка: майбутня мамочко, зараз так жарко, що ви дитині тепловий удар зробите своїм бандажем.
Аватар користувача
дякуючі majolichka
#7480
Казав лікар.А от нарахунок жари,то у Львові зараз холодно.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7483
а низьке лежання плоду це патологія чи вам просто це приносить дискомфорт? у вас ще ж не дуже великий живіт? а на збереження вас не кладуть? а прописали що-небудь? я знаю дівчат, які носили бандаж на пізніших сроках, бо тяжко було від великих приспущених животів.
Аватар користувача
дякуючі majolichka
#7493
Хотіли класти в лікарню.А інша лікарка сказала щоб я все таки почала носити пояс і вписила лютеїну.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7494
то значить носіть цей бандаж - їх в аптеці повно усіляких-різних. Я боялась носити, бо мені все здавалось, що він передавлює живіт, але ж у вас нагальна необхідність. А що таке ця лютеїна? вперше про таке чую. В мене на 32 тижні сказали, що низьке передлежання плоду, але живіт у мене високий і маленький і дихати було тяжко, бо під самими ребрами був...
Аватар користувача
дякуючі ivaivi
#8052
І в нас низьке предлежання! Ще в 20 тижнів на УЗД сказали. Але про бандаж ні слова!!! А лікарка моя тільки залякує, що це загроза :bugaga:
Нам вже 24 тижні, все добре. Для чого потрібне оте залякування незрозуміло!!!
дякуючі svetlana1982
#8242
мені теж лікар приписав носити бандаж бо низько плід родміщений (22 тиждні ).я другий день намагаюсь носити - все болить всередині,боюсь що передавлюю дитинку, хоч і не сильно його затягую. Можливо обійтись якось без бандажу чи ні?
Аватар користувача
дякуючі ivaivi
#8243
svetlana1982 писав:мені теж лікар приписав носити бандаж бо низько плід родміщений (22 тиждні ).я другий день намагаюсь носити - все болить всередині,боюсь що передавлюю дитинку, хоч і не сильно його затягую. Можливо обійтись якось без бандажу чи ні?
а ми вже на 36 неділі. бандаж не носили, хоча ще в 21 тиждень на УЗД сказали, що плід дуже низько розміщений (значить так йому зручніше). для чого тиснути на дитину бандажем???
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#9532
ivaivi писав:
svetlana1982 писав:(значить так йому зручніше). для чого тиснути на дитину бандажем???
+100
дякуючі Kwittochka
#9614
Я носила бандаж первую первую беременность.Мне с ним было удобно ходить, и после беременности живот вернулся в прежнее состояние, сейчас он плоский, а талия узкая.
дякуючі irina-kulik89
#12674
От растяжек он конечно не спасет, но вот спине станет легче. Я носила бандаж с 20 недели, очень он мне помогал. И причем купила нашего украинского производства, ничем не хуже той же Германии, за то дешевле в 3 раза! Мамочкам на заметку
дякуючі irina-kulik89
#12688
Да, у наших мам много чего не было, и памперсов, и прокладок, и стиральных машинок-автомат, но согласитесь, что такие вещи существенно облегчают нашу жизнь:)
дякуючі fedori
#12738
Да, конечно во многом.
Аватар користувача
дякуючі Alisochka
#12928
А у меня оказался вообще не нужной штукой

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!