МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Пологи вдома: так чи ні?

Так
2
8%
Ні
16
64%
Хочу дізнатися більше про це
7
28%
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2510
Rina писав:
Спробую знайти знову, такі жахливі історії, прочла і забула - а тут така тема
Ви ж не про те посилання, що у другому повідомленні цієї теми?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2514
Inneska писав:як нам говорили на курсах для вагітних-якщо хочете природні і тим більше домашні пологи-будьте готові до природного відбору.... та навіть якщо один шанс з мільйона, що знадобиться реанімаційний апарат або хірургічне втручання, а я із за своєї примхи і незрозумілих принципів вирішила народжувати удома і диnbye не удалося врятувати...я не знаю як з цим можна жити потім і як можна йти на такий ризик
золоті слова, якщо не зовсім довіряєте лікарям, візьміть з собою до родзалу маму, чоловіка, сестру, подругу(потрібне підкреслити\дописати), навіщо невиправдано ризикувати дитиною і собою. Астосовно пологів у воді, то перейми зрозуміло так переносити легше, але на світ дитинка має з*являтись на суходолі(лодина - савець і живе не у воді, тож народження у воді не є природнім) Навіщо винаходити велосипед?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2516
kompot писав:
золоті слова, якщо не зовсім довіряєте лікарям, візьміть з собою до родзалу маму, чоловіка, сестру, подругу(потрібне підкреслити\дописати), навіщо невиправдано ризикувати дитиною і собою. Астосовно пологів у воді, то перейми зрозуміло так переносити легше, але на світ дитинка має з*являтись на суходолі(лодина - савець і живе не у воді, тож народження у воді не є природнім) Навіщо винаходити велосипед?
Справа в тому, що зазвичай "забувають" сказати про те, що тільки перейми проходять у воді, і лякають мам, що їх діточки обов'язково захлинуться. Звідси й починаються розмови про те, що пологи вдома - просто способ убити дитину.
Дякую за влучне зауваження :)
Аватар користувача
дякуючі Rina
#2519
aronskaya писав:
Rina писав:
Спробую знайти знову, такі жахливі історії, прочла і забула - а тут така тема
Ви ж не про те посилання, що у другому повідомленні цієї теми?
Ні, не про те, там зовсім все жахливо - я відкрила і закрила...До речі, побачивши таке дуже не дивно, що деякі чоловіки і жінки не сприймають пологи з чоловіком...

А посилання ось - тут тільки історії http://www.kolybelka.spb.ru/rody-lady.php
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2523
Rina писав: Ні, не про те, там зовсім все жахливо - я відкрила і закрила...До речі, побачивши таке дуже не дивно, що деякі чоловіки і жінки не сприймають пологи з чоловіком...

А посилання ось - тут тільки історії http://www.kolybelka.spb.ru/rody-lady.php
Ну, там мама "забулася" про УЗД. Інакше б знала, що дитина буде йти ніжками. А по друге, в неї пологи взагалі не приймали. Я так розумію, вдома взагалі нікого не було - вона сама народила. Страшна історія.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2524
aronskaya, прочла ці жахливі історії...так може одна мама і сама якось странно віднеслась до пологів...але ж там багато відгуків - багато дітей залишилось інвалідами. У мене є знайома яка просто не встигла доїхати до пологового будинку - пологи приймала сестра, у дитини багато пологових травм - хлопчик ынвалыд-дитинства. Так можна сказати, що вона просто не була готова. Але ж історії з цього сайту кажуть про те, що жінки "готуються" на мій погляд - як зомбуються прихильниками природних пологів.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#2525
aronskaya я не зовсім правильно посилання дала - тільки на одну історію...ось усі http://www.kolybelka.spb.ru/hystory.php
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2526
aronskaya писав: Ну, там мама "забулася" про УЗД. Інакше б знала, що дитина буде йти ніжками.
Вважають, що іноді дитина може перегорутися і перед самими пологами...Іноді показання к кесареву перетину виникає у процесі пологів
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2527
Inneska писав: Вважають, що іноді дитина може перегорутися і перед самими пологами...Іноді показання к кесареву перетину виникає у процесі пологів
Я знаю. Просто через отаких... я навіть не знаю, як цих людей назвати... вони вбивці - що тут додати?...
Через отаких людей в принципі нормальна ідея нівичиться. Звичайно, тут вся справа в акушерці. Але якщо вона не приїжджає взагалі - вона вбиває дитину. Або приїжджає і вбиває, різниці нема. Потім такі історії ходять інтернетом і їх перестають прив'язувати до конкретних людей, які скоїли злочин. Починають казати абстрактно. І домашні пологи стають "втіленням зла на землі".

З такими людьми вони не просто небезпечні. Це просто вбивство.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2528
А я вважаю, що не один лікар, що поважає себе, або акушерка (професіонали) не стануть приймати пологи дома. І хто ж їх тоді прийматиме? Агітатори природного виховання? Ні, я не проти його. Слінги, тривале ГВ, спільний сон, може навіть правильний педпрікорм - все це має місце якоюсь мірою бути. Але домашні пологи - такий невиправданий ризик...для мене категоричне - ні.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2529
Inneska писав:А я вважаю, що не один лікар, що поважає себе, або акушерка (професіонали) не стануть приймати пологи дома. І хто ж їх тоді прийматиме? Агітатори природного виховання? Ні, я не проти його. Слінги, тривале ГВ, спільний сон, може навіть правильний педпрікорм - все це має місце якоюсь мірою бути. Але домашні пологи - такий невиправданий ризик...для мене категоричне - ні.
"Мухи - отдельно, котлеты - отдельно" :)

Але у загальному плані я з вами згодна. Невиправданий ризик - не те, що потрібно дитині. Тим паче, якщо мова їде про життя й безпеку.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2530
Дівчата, а то що знає про вертикальні пологи? Я раніше про це нічого не чула, а коли почала шукати інформацію про пологи вдома знайшла таку статтю, ось приблизно її зміст:

При вертикальних пологах жінка має можливість прийняти зручне для себе положення. Це вдвічі скорочує період переймів, робить перейми менш хворобливими, дитина легше проходить через родовий канал матері.
Ось деякі переваги такого народження:
- Вертикальная поза стимулює кровообіг у матці, внаслідок чого дитина отримує більше кисню.
- У жінки, яка стоїть дитина рухається вниз більш плавно. Відповідно, зменшується ризик родових травм як для матері, так і для дитини.
- Під час потуг досягається оптимальна координація роботи м'язів черевного преса, спини, тазового дна і всієї скелетної мускулатури, крім того.
- Оскільки плацента у жінки в сидячим положенні відділяється швидше, зменшується фізіологічна крововтрата (середня втрата крові при «вертикальних» родах составляет 100-150 мл).
- Родові шляхи стають набагато ширше, вони легше пристосовуються до розмірів головки дитини і краще розтягуються, зменшуючи ймовірність розривів м'яких тканин.

Ось так, що ви думаєте про такі пологи?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2531
Atlika писав:Дівчата, а то що знає про вертикальні пологи? Я раніше про це нічого не чула, а коли почала шукати інформацію про пологи вдома знайшла таку статтю, ось приблизно її зміст:

При вертикальних пологах жінка має можливість прийняти зручне для себе положення. Це вдвічі скорочує період переймів, робить перейми менш хворобливими, дитина легше проходить через родовий канал матері.
Ось деякі переваги такого народження:
- Вертикальная поза стимулює кровообіг у матці, внаслідок чого дитина отримує більше кисню.
- У жінки, яка стоїть дитина рухається вниз більш плавно. Відповідно, зменшується ризик родових травм як для матері, так і для дитини.
- Під час потуг досягається оптимальна координація роботи м'язів черевного преса, спини, тазового дна і всієї скелетної мускулатури, крім того.
- Оскільки плацента у жінки в сидячим положенні відділяється швидше, зменшується фізіологічна крововтрата (середня втрата крові при «вертикальних» родах составляет 100-150 мл).
- Родові шляхи стають набагато ширше, вони легше пристосовуються до розмірів головки дитини і краще розтягуються, зменшуючи ймовірність розривів м'яких тканин.

Ось так, що ви думаєте про такі пологи?
Atlika, щоб не змішувати грішне з праведним, пропоную створити окрему тему.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2534
Rina Дякую.
Чесно кажучи, спочатку вирішила, що це антипіар, пов"язаний з побоюваннями пологових будинків втратити клієнтів. Але ні. Це було б занато цинічно. Вражає.

Мені справді важко вигадати хоч одну вагому причину народжувати вдома, окрім - комфортніше. Але чи воно того варто? Присутність чоловіка, матері чи подруги-акушерки забезпечила б мене достатнім рівнем комфорту.
Востаннє редагувалось 02-02-2009, 11:16:13 користувачем bob, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2539
bob я теж спочатку віднеслась к цьому матеріалу саме так - але ж сьогодні була передача по ТV про цю Колибельку - жах.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!