МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Пологи вдома: так чи ні?

Так
2
8%
Ні
16
64%
Хочу дізнатися більше про це
7
28%
#152
Пологи вдома із духовною акушеркою, з чоловіком мають як недоліки, так і позитивні риси. Моя знайома вирішила, що третю дитину буде народжувати тільки так.
Яка ваша думка? Чи пішли б ви на пологи в домашніх умовах?
дякуючі Мама_Вани
#157
Категорически против. Зачем идти на неоправданный риск и подвергать себя и ребенка опасности :!: :!: :?: :?:
Вот кому интересно
http://materinstvo.org/articles/complic ... birth1.php
У меня Ваня тоже был в тазовом предлежании, а родился не баклажанного цвета, а розовеньким и без родовых травм
А также
http://materinstvo.org/articles/birth_p ... error1.php
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#158
Мама_Вани, а якщо запросити професійну акушерку?
Аватар користувача
дякуючі Anka
#163
Ні в якому разі не буду народжувати вдома. Тільки в якійсь нормальній лікарні. Не в державному роддомі також. Вважаю, що про всяк випадок краще перестрахуватися і не ризикувати ані собою, ані дитиною. Все ж таки в лікарнях є належне обладнання.. Тобто не все ж проходить ідеально, так як нам хотілося б.
Також дуже важливо почуватися впевненою, щодо професійності людей, які приймають роди.. і дуже важливим є їх ставлення до вагітних жінок
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#169
Особисто я б небрала на себе відповідальність (як мама) родити в дома, я б ніколи б собі непробачила якби щось пішло не так (а в мому випадку так і сталося і якби не лікарня то ...)
дякуючі Мама_Вани
#171
aronskaya писав:Мама_Вани, а якщо запросити професійну акушерку?
Акушерку, врача, реанимационное отделение, неонатолога...список можно продолжать.....Ну а зачем все это,если можно спокойно родить в роддоме и не парить себе мозги. Нет, я против.
Анка, а с чего вы взяли, что госроддоме не может быть нормального отношения :roll: ? И именно в госроддомах бывают очень опытные квалифицированные специалисты акушеры-гинекологи, анастезиологи, неонатологи. А если есть такое неудержимое желание заплатить, то это можно сделать и в роддоме. И отношение к вам будет изумительное. Ну а что касается комфортабельности, так в каждом нормальном роддоме есть платные палаты со всеми условиями.
Аватар користувача
дякуючі Anka
#179
Може то є моя необ"єктивна думка. Але маю пару знайомих, які мають вади здоров"я, які отримали саме при народженні. Також одні мої знайомі працюють в організації для інвалідів - дітей. Немало з тих дітей стали також інвалідами при народженні. Причиною тому є халатне відношення людей, які приймали роди.
На мою думку,державні соціальні послуги, які надаються безкоштовно зараз ще не виконуються на належному рівні. Тому простіше заплатити гроші, але мати здорову дитину.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#181
Anka, у мене також є знайомий, у якого хронічно боліло плече через те, що пологи прийняли неправильно.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#307
Мама Вани, там ты ссылочку дала на роды в бассейне. Там девочка фатальную ошибку сделала: пока схватки, надо в воде, а рожать в воде нельзя. Начинаются роды, выходишь из водички и рожаешь. Не факт, что успешно, но в воде это вообще ... :shock:
дякуючі Lastonka
#768
Ангелина писав:Там девочка фатальную ошибку сделала: пока схватки, надо в воде, а рожать в воде нельзя. Начинаются роды, выходишь из водички и рожаешь. Не факт, что успешно, но в воде это вообще ... :shock:
+1.
Спочатку роблять усе навпаки, а потім "ой, дитино моя!".
І взагалі, це мені здається на якийсь чорний піар.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#769
не знаю чому але мені захотілься поставити оцю силку
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#771
Просто если ты уже берешься за что-то, то надо браться с умом и подготовкой.
Так, чтобы на 99 проц быть уверенной в том, что всё будет в шоколаде.
Тем более, в таком вопросе, как роды.
Аватар користувача
дякуючі Nastyusha
#1471
Однозначно НІ! Це ж така відповідальність, і ти не можеш бути впевненою. що все пройде без "сюрпризів". А в пологовому є реанімація на крайній випадок :inno:
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#1477
Хоча я однозначно проти пологів в дома але я є за те щоб пологові блоки були максимально наближені до домашніх а це посилання просто захотілося поставити для порівняння навідь не знаю чому, можливо тому що в сюди можна знайти мінуси
Аватар користувача
дякуючі Шапочка
#1478
Я б напевно на таке не наважилась, ну хіба за другою чи третьою дитиною, коли вже знаєш що воно і як... :) а так -- трохи стрьомно вдома, все ж в пологовому безпечніше

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!