МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Пологи вдома: так чи ні?

Так
2
8%
Ні
16
64%
Хочу дізнатися більше про це
7
28%
Аватар користувача
дякуючі bob
#2556
Раніше не стежила за цією темою, тепер спеціально перечитала всі думки. Дивна одностайність для досить популярної теми - ніхто не висловився за пологи вдома.
aronskaya а чим ваша знайома пояснює своє бажання народити вдома? Звісно, коли збираєшся народити третю дитину, то вже маєш досвід і меншу кількість страхів, але тим не менш...
Аватар користувача
дякуючі правиця
#2807
Знайомі народжували вдома. Залишилися дуже довольні. Всі лікарі сказали - кесарів... Народила сама 4.300 :). Але потрібна неабияка підготовка. Ускладнень справді може бути безліч. Але все ж таки процесс природній. В домашніх пологах ставка робиться на те, що найкращі пологи - спокійні пологи. Не секрет, що пологи можуть припинитися тільки як переступиш порог пологового будинку - така некомфортна обстановка. Лікарі також роблять помилки і гублять дітей. Так що це лотерея. Головне - власні переконання і гарна підготовка.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2811
правиця писав:Знайомі народжували вдома. Залишилися дуже довольні. Всі лікарі сказали - кесарів... Народила сама 4.300 :). Але потрібна неабияка підготовка. Ускладнень справді може бути безліч. Але все ж таки процесс природній. В домашніх пологах ставка робиться на те, що найкращі пологи - спокійні пологи. Не секрет, що пологи можуть припинитися тільки як переступиш порог пологового будинку - така некомфортна обстановка. Лікарі також роблять помилки і гублять дітей. Так що це лотерея. Головне - власні переконання і гарна підготовка.
У Вас цікава аргументація - відчувається підготовка з подібних питань. Ви не працюєте, якщо не секрет, консультантом в якомусь профільному центрі?

Про припинення переймів через некомфортну обстановку навіть і не чула раніше, дуже пізнавально.
А от особисто Ви - чи погодились би народжувати вдома?
Хочеться багато розпитати, бо Ви поки що єдина, хто не просто висловився "за", а ще й обрґрунтував.
Аватар користувача
дякуючі правиця
#2824
Я просто дуже ретельно підійшла до своєї вагітності - багато читала. Мабуть надто :hihihi:
Я двох народила в пологовому, друзям загубили дитину в пологовому, інші, як писала ОКейно народили вдома. Якщо ви впевнені в собі і в акушерці, що допомагає - уперьод. Але "швидка" повинна під домом стояти. Бо якщо кровотеча - є тільки декілька хвилин :((. Для мене спокійніше в пологовому, але з чоловіком і на своїх умовах - для цього знадобляться бабулєнції, хоча законодавство дозволяє і бєз них. Але тоді - з вилами на паровоз :bugaga:
Аватар користувача
дякуючі bob
#2836
правиця І навіть Вам спокійніше у пологовому ))))
А чому платити?
Аватар користувача
дякуючі правиця
#2838
Вважаю - краще підготовитися ретельно, щоб знати як поводитися при пологах. Щоб був готовий чоловік - знав як зарадити, перебував поруч, строїв лікарів якщо що та і шокований не був. А для того, щоб без грошей народити так як хочеш, треба бути дуже у собі впевненим. У нас - не Європа, церємонитись не будуть. Або взагалі рукою махнуть, або навіть не спитавши по-своєму зроблять. Плавали -знаем. Але підготовка багато дає. Можу порівняти між пологами: небо і земля. А для домашніх пологів треба всю вагітність готуватися, мати гарну акушерку. І розуміти, що відповідальність і перед собою і перед законом тільки на тобі. Хоча в Швейцарії понад 70% пологів - домашні. І нічого. Просто поки що у нас немає такої розвиненої практики - а ті, хто наважуються, - експерементатори. Але це перш за все справа упевненності, що робиш вірно.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2846
правиця писав:А для того, щоб без грошей народити так як хочеш, треба бути дуже у собі впевненим. У нас - не Європа, церємонитись не будуть. Або взагалі рукою махнуть, або навіть не спитавши по-своєму зроблять. Плавали -знаем.
Так, правда, дуже сумно.
Ви платите, як за пологи, певному лікареві, який веде вагітність і все організовує, чи заплатити потрібно всім учасникам процесу?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2849
bob я теж лікарю платила - а вона все організувала, у думала заплатити окремо акушерці, але вона нічого такого не зробила - крім зробила укол, поставила крапельницю...уся допомога була від лікаря і моїй матусі
Аватар користувача
дякуючі bob
#2854
Inneska писав:bob я теж лікарю платила - а вона все організувала
з цього приводу мене роздирають протиріччя :)
З одного боку платити лікареві - це нормально. Лікар - набагато більше кваліфікований спеціаліст, ніж його оцінила держава. І своєю роботою він відпрацьовує заплачені нами гроші.
Але є інший бік.
Ми приймаємо необхідність дати хабаря (це ж по суті хабар? як не крути), привчаємо до цього лікарів, самі вводимо хабарництво в своє життя як норму. А потім приходить хтось, хто не може заплатити цих грошей. І ставлення до цієї жінки у лікаря вже буде іншим. Бо вона привчена до оплати поза зарплатнею.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2860
bob писав:
Inneska писав:bob я теж лікарю платила - а вона все організувала
з цього приводу мене роздирають протиріччя :)
З одного боку платити лікареві - це нормально. Лікар - набагато більше кваліфікований спеціаліст, ніж його оцінила держава. І своєю роботою він відпрацьовує заплачені нами гроші.
Але є інший бік.
Ми приймаємо необхідність дати хабаря (це ж по суті хабар? як не крути), привчаємо до цього лікарів, самі вводимо хабарництво в своє життя як норму. А потім приходить хтось, хто не може заплатити цих грошей. І ставлення до цієї жінки у лікаря вже буде іншим. Бо вона привчена до оплати поза зарплатнею.

+10 А давайте доплачувати вчителям, двірникам, водіям тролейбусів та іншим бюджетникам. Людина мусить мати професійну та людську гідність, а не заглядати до гаманця пацієнта! Бо, якщо бачте немає у вас коштів, то навіть розмовляти з вами ніхто не буде!

Вибачте за офтоп, накипіло
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2863
Не можу повністю з вами погодитися. Ось наприклад я зараз захворіла, пішла на консультацію до свого гінеколога в звичайну лікарню. Звичайно можна нічого не давати, нічого з собою не брати, але....я завжди даю гроші лікарям вже ПІСЛЯ огляду. Мені здається, що саме у такому разі можна зрозуміти ставлення лікаря до пацієнта.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2864
Atlika писав:.я завжди даю гроші лікарям вже ПІСЛЯ огляду. Мені здається, що саме у такому разі можна зрозуміти ставлення лікаря до пацієнта.
Я теж. І після пологів платила. Але суму обговорювали відразу.

Я згодна і з kompot, і з bob , так лікарів вже привчили брати додаткові кошти....і ми вже з цим нічого не зробемо...можна звісно не платити відстоюючи справедливість - але я не можу ризикувати здоров'ям своїм і своєї дитини. Моїй доньки призначили безкоштовний масаж, але я домовилась з іншой масажисткой за гроші...тому що чула зі слов подург що це за масаж - 5 хвилин поглажування.

А ще я чула що інколи доплачують і вихователям в садах, і вчителям...і у багатьох інстанціях теж....І що з цим робити - нам треба швидко зробити якусь довідку і мі платимо.....Мабуть це не ми винні, а наша держава...бо іноді зарплата лікаря нижче ніж у прибиральниці якогось офіса....Я кожний труд ціную, але ж є ще такі критерії як відповідальність, як професійні здібності, обов'язки... У лікаря вищої категорії оклад - порядка 1300 гривень, а у моїй знайомій технічкі - 2000...і що? ось вони і збільшують свою заробітну плату. Про це всі знають - і це всіх владнує. Таким чином влада зберігає у нас хоч якись відсоток лікарів в країні (тому що всі біжать закордон) і при цьому не збільшуть заробітну плату...краще ж підняти депутатові, хто йому з народу доплатить?
Аватар користувача
дякуючі bob
#2866
Inneska писав:так лікарів вже привчили брати додаткові кошти....і ми вже з цим нічого не зробемо
Ну, з таким настроєм - напевно не зробимо :)
Бо не вміємо відстоювати свої права. Я така сама. Відстояти себе - це вийти за межі комфортної зони, заплатити - залишитись в ній. Але, коли доводиться все-таки (дуже не часто) змушувати людей робити їх роботу якісно - це піднімає самооцінку і збільшує рівень впевненості у власних силах.
Inneska писав:Мабуть це не ми винні, а наша держава
Держава наша 100 % особлива :)
Але хабарі - це в будь-якому разі подвійний процес - винні (не подобається мені це слово саме в цьому контексті, але...) і ті, хто провокують давати хабар, і ті, хто його дають.

Хоч, я думаю, однозначно засуджувати не можна. Бо ситуації дійсно бувають дуже різними. Але хоч би прагнути до правильних стосунків з тими, в кого є певна влада, а не змирятися - може кожен. Якщо навіть один раз з десяти вийде домогтися свого - це вже буде перемога.
Аватар користувача
дякуючі Ласточка
#4026
Девочки, моя знакомая рожала дома.

Врачи ей с первых недель ставили угрозу, настаивали на стационаре. Она всё время писала отказы.
Её познакомили с врачём (кажется это профессиональкая акушерка - не буду говорить точно, потому что не помню), которая ведёт курсы в бассейне для беременных. Она принимает роды на дому, причём как обычные, так и в воде. Света (моя знакомая) рожала у себя дома, в собственной ванной, с этой акушеркой, - и очень довольна. Рекомендует всем.
Акушерке этой сейчас 40, у неё трое детей, скоро будет рожать четвёртого, тоже у себя дома. Опыт у неё большой, ни одного случая, когда что-то пошло не так. И это при том, что почти все женщины были "проблемные" - кому угрозу ставили, кому кесарево - и никак иначе. У неё же все рожали естественным путём, и все успешно.

Я думаю, это лучше, когда тебя по беременности ведёт один человек и принимает роды он же. Кто лучше него тебя изучит? Врачей много, в консультации тебе задают кучу вопросов, потом такую же кучу в роддоме - это люди чужие, они не опекают тебя, как могла бы опекать мама, они почти ничего не знают о тебе. А это - один человек, который следил за тобой несколько месяцев, знает, от чего тебе лучше, от чего хуже, выучил тебя и твоего ребёнка. Разве не надёжнее ему доверить свои роды, а не нескольким медсёстрам, врачам, акушерам, у которых ещё полное отделение рожениц? Одной больше, одной меньше - какая им разница?
Эта акушерка, которая принимает роды на дому, вселяет такую уверенность, что невольно и сама роженица расслабляется и обретает уверенность, что всё будет как нужно, ребёнок родится здоровым и без осложнений. А уверенность матери - это главное. Врачи же в больницах наоборот - даже по себе могу сказать - внушают переживания и тревогу.
Вам самим решать, что лучше. А я своё мнение высказала.
Аватар користувача
дякуючі Ласточка
#4027
А по поводу "давать деньги врачам" - не лучше ли сразу обратиться в платную консультацию? Там и врачи не "голодные", они даже добрее как-то. И обходительны очень, и аппаратура новая, и обстановка приятная. Ведь всё равно платите, как какая разница?
Востаннє редагувалось 06-04-2009, 12:31:57 користувачем Ласточка, всього редагувалось 1 раз.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!