МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі Чурпіта
#7776
Прокуратурою Личаківського району м. Львова проведемо перевірку за фактом виникнення постін’єкційного абсцесу в гр. Чурпіти І.З. під час її стаціонарного лікування в Міському комунальному клінічному пологовому будинку №1. За наслідками перевірки керівництво пологового будинку притягнуто до відповідальності.
Встановлено, що 12.03.2010 року Чурпіта І.З. у зв’язку з підвищенням артеріального тиску була госпіталізована в Міський комунальний клінічний пологовий будинок №1. Під час стаціонарного лікування у жінки розвинувся постін’єкційний абсцес.
За даним фактом прокуратурою Личаківського району м. Львова скеровано відповідну вимогу головному державному санітарному лікарю Личаківського району м. Львова для проведення перевірки.
Перевіркою, проведено за даним фактом санепідемстанцією району, встановлено, що станом на 18.05.2010 року Міським комунальним клінічним пологовим будинком N1 не було подано термінового повідомлення про випадок внутрішньо-лікарняної інфекцій, (далі ВЛІ) у хворої Чурпіти І.З. в Личаківську санепідемстанцію, що є порушенням ст.42 КУпАП. Наказу МОЗ України №1 від 10.01.2006 року п.п 1, 2, 3 Інструкції щодо заповнення форми первинної облікової документації «Екстрене повідомлення про інфекційне захворювання»
За наслідками перевірки до адміністративної відповідальності було притягнуто завідуючу центром профілактики та лікування на виношування вагітності пологового будинку №1.
Разом з тим, відповідно до Інструкції з організації проведення комплексу профілактичних заходів щодо виникнення внутрішньо-лікарняних інфекцій в акушерські стаціонарах, затвердженої наказом МОЗ України від 10.05.2007 року, відповідальність за організацію виконання заходів щодо попередження виникнення ВЛІ в акушерському стаціонарі несе головний лікар закладу охорони здоров’я, завідувачі відділень, особи, що здійснюють реєстрацію випадків ВЛІ.
За наслідками перевірки прокуратурою Личаківського району м. Львова головному лікарю Державного закладу «Личаківська районна санітарно епідеміологічна станція» внесено подання про усунення порушень чинного законодавства України про охорону здоров’я. Після втручання прокуратури Личаківського району м. Львова за результатами розгляду подання, як повідомив головний державний санітарний лікар Личаківського району, накладено додаткові адміністративні стягнення на заступника головного лікаря по медичній частині, голову комісії з інформаційного контролю, лікаря акушер-гінеколога центру профілактики та лікування виношування вагітності Міського комунального клінічного пологового будинку №1.
дякуючі Olia_kl@ukr.net
#9496
Я народжувала на Джамбула у 2010р.Там досить хороші ремонти, палати світлі, 3-4місні у післяопераційному відділенні і 2-х місні у звичайному післяпологовому. Дітки знаходяться разом з мамами.Після кесарського розтину мені принесли малого на наступний день лише на 30хв.Остаточно дитину віддали на 3-й день(годувати приносили регулярно),так що після операції трохи відійшла. Персонал хороший,привітний. Медсестри допомагали,показували навіть як вдягати дитину, самі щодня оброляли очка і пупок.Лікар-неонатолог оглядала щодня і давала відповіді на всі запитання. Є,звичайно, і свої мінуси: в палатах жарко,а на коридорах холодно; в туалеті завжди протяг, а в душі немає теплої води. Але, можливо за два роки ці недоліки усунули. Восени буду народжувати там другу дитину.
Аватар користувача
дякуючі lyalya
#9951
Anuta писав:Я народжувала синочка в обласній лікарні. Пологи були партнерськими, що всім ражду. Якби не чоловік поруч, я б напевно довго і важко народжувала. Підтримка близької людини була дуже доречною. Так як старородка-група ризику (згідно виписки з ЖК) і це були перші пологи - пологи тривали 3 години (2 години потуг і годину самі пологи). я дуже задоволена!!!
доречі, обирала де народжувати виходячи з того, щоб моє маля з першої хвилини було зі мною. нізащо б не віддала його на догляд кудись.
а той момент коли поклали до мене на живіт.... мій найрідніший, найкрасивіший, най... най... най... синочок :)
а щодо догляду: і акушерки, і сестрички підходили, помагали і т.п. Хоча більшість ми знали (хоч і на курсах не були, але читали гарну книжку).
до слова, і нас в палаті була баришня, котра народила о третій ночі, а на ранок сиділа закинувши ногу на ногу - ніби щойно з потанцюльок...
Аватар користувача
дякуючі lyalya
#9952
дівчата порадьте на Мечнікова лікаря доречі як на рахунок Федини

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!