МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

За якими критеріями ви будете вибирати (чи вже вибрали) пологовий будинок?

Знайомий лікар
3
21%
Позитивні відгуки знайомих (друзів)
5
36%
Комфорт у післяпологовій палаті (разом з дитиною, душ і туалет в палаті)
3
21%
Який ближчий
Немає голосів
0%
Інше
3
21%
#192
Мені повезло, бо я попала до пологового будинку який має статус "Доброзичливого до дитини"
МОЗ України: www.moz.gov.ua/ua/main/?docID=6554
Мало хто задумується підчас вибору пологового будинку над проблемами які виникають після пологів в наших пологових будинках щодо грудного вигодовування та комфорту щодо туалету та душової.
МОЗ України: www.moz.gov.ua/ua/main/?docID=6554
Всі чомусь дивляться на те чи в ньому є якийсь знайомий свого знайомого але забувають що пологи це не все.
Всі забувають про якість налагодження стосунків з дитиною, а над цим потрібно замислитися підчас вибору пологового будинку, бо як сказано в приказці "як постелиш так і виспишся"
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#204
Yaremko, +1
Я маю достатньо багато знайомих матусь, тому, вибираючи пологовий будинок, прислухаюся до їх порад. Або, можливо, знайду недержавну установу, де можна було б із дирекцією домовитися про зручні для мене умови (рівень комфорту зазвичай вище, ніж у держ.лікарнях). Хоча й маю достатньо знайомих лікарів (у мене батьки лікарі), звернуся до досвідчених мам. Лікарям, думаю, складно адекватно оцінити рівень послуг: "Каждый кулик своё болото хвалит".
дякуючі Мама_Вани
#208
aronskaya писав:Yaremko, +1
Я маю достатньо багато знайомих матусь, тому, вибираючи пологовий будинок, прислухаюся до їх порад. Або, можливо, знайду недержавну установу, де можна було б із дирекцією домовитися про зручні для мене умови (рівень комфорту зазвичай вище, ніж у держ.лікарнях). Хоча й маю достатньо знайомих лікарів (у мене батьки лікарі), звернуся до досвідчених мам. Лікарям, думаю, складно адекватно оцінити рівень послуг: "Каждый кулик своё болото хвалит".
Могу вас огорчить :( В нашем городе к сожалению нет частных роддомов. А вот роддом №1 считается максимально приемливым для матери и ребенка
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#209
Мама_Вани писав: Могу вас огорчить :( В нашем городе к сожалению нет частных роддомов. А вот роддом №1 считается максимально приемливым для матери и ребенка
Особисто я родила в Обласнік клінічній лікарні (медінститут) яка має пологовий будинок зі статусам "Доброзичливої до дитини" звичайно у Львові є приватні медичні установи але там якість побиту та медичного обслуговування є значно нижча. Також є чудовий пологовий будинок на Дж. Вашингтона (Принатальний центр)
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#214
Yaremko писав:у Львові є приватні медичні установи але там якість побиту та медичного обслуговування є значно нижча
Ви маєте на увазі, що у приватних установах, де платять немалі (як я чула) гроші, якість побиту нижча від звичайних пологових будинків? :shock:
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#215
Мама_Вани писав:А вот роддом №1 считается максимально приемливым для матери и ребенка.
Ви народжували у кіровоградському пологовому будинку №1?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#221
Чим вам сподобався, а чим не сподобався цей пологовий будинок?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#222
aronskaya писав:
Yaremko писав:у Львові є приватні медичні установи але там якість побиту та медичного обслуговування є значно нижча
Ви маєте на увазі, що у приватних установах, де платять немалі (як я чула) гроші, якість побиту нижча від звичайних пологових будинків? :shock:
я не маю на увасі всі пологові будинки а тільки два
дякуючі Мама_Вани
#225
aronskaya писав:Чим вам сподобався, а чим не сподобався цей пологовий будинок?
Не понравился тем, что я терпеть не могу больницы.И поскорей хотелось оттуда сбежать :) .
Понравилось квалифицированная мед помощь (опять же все зависит от выбранного врача)-после КС я не получала антибиотиков, которые оказали бы вредное влияние на ЖКТ моего ребенка, совместные роды, отдельная палата, наличие горячей воды, свободное посещение , возможность остаться на ночь родственникам
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#235
Мама_Вани писав:квалифицированная мед помощь ... -после КС я не получала антибиотиков, которые оказали бы вредное влияние на ЖКТ моего ребенка, совместные роды, отдельная палата, наличие горячей воды, свободное посещение , возможность остаться на ночь родственникам
Це усе з'явилося в цьому пологовому будинку близько трьох років тому післятого, як він пройшов програму розвитку, запропоновану Нідерландами. Просто кажучи, у пологовий будинок вклали достатньо грошей та підняли його на високий рівень.
А ось про кіровоградський пологовий будинок №2 учора мені розказала багато цікавого подруга, яка там народжувала. Без її відома лікар викликав їй пологи на 3 (!) тижні раніше терміну лише для того, щоб отримати гроші за прийняті пологи на своїй зміні. Новонародженого хлопчика за тиждень ледве відкачали в реанімації.
дякуючі Skivka
#1531
Я не встигла обрати пологовий будинок, бо народжувала на 35 тижні, все сталося раптово й мене відвезли до того пологового, що чергував.
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5014
Skivka писав:Я не встигла обрати пологовий будинок, бо народжувала на 35 тижні, все сталося раптово й мене відвезли до того пологового, що чергував.
И как все прошло?

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!