МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі bob
#2891
kompot писав:Обоє дітей - кесарята, впертості та рішучості , хоч відбавляй, але то може індивідуально у мене такі
Це справді дуже тішить, я свято вірю у компенсаторні процеси.
Тим не менш упертість - як риса характеру/спосіб поведінки і упертість - як вміння досягати поставлених цілей - то все-таки трохи різні речі, чи не так?
kompot писав:Моя знайома після двох КР, втретє народили сама двійню, але не у нас а у Палестині, до того ж сама гінеколог, інша після першого КР другу дитину народила самостійно. Колись я піду за третім.
Лишається радіти за досягнення палестинської медицини :)
Назавжди запам"ятаю розпач моєї кіровоградської знайомої, яка прийшла до досить відомої лікаря в Кіровограді, якій платила дві попередні вагітності за догляд і пологи (обидва КР), а на третій раз лікар відмовилась, направила на аборт. Лікар, яка все-таки взяла її на облік, тех неодноразово натякала на аборт і, як на мене, досить некоректо висловлювалась щодо "героїзму" моєї знайомої. Зараз в неї росте чудовий здоровий малюк.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2909
bob писав: Назавжди запам"ятаю розпач моєї кіровоградської знайомої, яка прийшла до досить відомої лікаря в Кіровограді, якій платила дві попередні вагітності за догляд і пологи (обидва КР), а на третій раз лікар відмовилась, направила на аборт. Лікар, яка все-таки взяла її на облік, тех неодноразово натякала на аборт і, як на мене, досить некоректо висловлювалась щодо "героїзму" моєї знайомої. Зараз в неї росте чудовий здоровий малюк.
І таким людям ми довіряємо своє життя і життя своїх дітей, а чому відмовляли брати на облік, і в чому"героїзм"?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2911
І таким людям ми довіряємо своє життя і життя своїх дітей, а чому відмовляли брати на облік, і в чому"героїзм"?
Напевно героїзм у тому, що жінка вирішила народжувати не глядячі на те, що їй говорять лікарі. Мабудь був перний ризик як для матері, так і для дитини.
На мою думку лікар повинен застерегти, розповісти о можливих наслідках як для дитини, так і для жінки, але він не має ніякого права відстоювати свою точку зору щодо аборту або народження.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2915
kompot писав:І таким людям ми довіряємо своє життя і життя своїх дітей, а чому відмовляли брати на облік, і в чому"героїзм"?
Щодо героїзму Атліка мене випередила - саме це лікар і мала на увазі.
В пологовому будинку (на Миколаївці - для земляків) був гарний лікар, але в нього було кілька дитячих смертей та кілька породіль. Обставин не знаю, але вірю, що, якщо його не відсторонили від роботи, то була не його провина. Люди можуть вмирати, коли були важкі випадки. Але це погано відбивається на репутації лікаря.
А більшість іде простим шляхом - чим більше простих випадків, тим менше рівень смертності, тим вища репутація лікаря і менше гембелю йому ж.
Тому і гноблять тих, хто потенційно може зіпсувати статистику.
Тому Atlika, Ви вірно говорите як має бути, але реалії дивують.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2998
Люди, просвітіть, хто в курсі, бо геть темна з даного питання, які такі ускладнення при третьому КР, що аж так страхаються лікарі??

Улюблена фраза знайомої, яка теж має двох кесарят:"Ну третього ще через КР народжуватиму, а далі сама - скільки ж сачкувати можна?")))))))))))))))
Аватар користувача
дякуючі bob
#3021
kompot писав:Люди, просвітіть, хто в курсі, бо геть темна з даного питання, які такі ускладнення при третьому КР, що аж так страхаються лікарі??
Ой, я не лікар, але якщо зіб"юся, мене виправлять, тому всунуся ;)

Розтин - це розрізання черевних м"язів і матки. На матці залишається рубець. І тканина стає в тому місці тоншою. Чим більше розрізів, тим тоношою стає тканина матки. І колись вона може просто не витримати. Тому і народжувати самій потім - ризик. До того ж, здається, можуть розійтися шви. Та і взагалі - розрізана багато разів матка - якось в мене не викликає асоціацій зі здоров"ям і багатодітністю...

Упс, виправте мене хтось, хто краще розуміється! :)
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7956
А я кесаревого дуже боялась, плід був крупний з великою головою, на другому УЗД обвиття пуповиною-а я на кесарів не наважилась...
Навіть не уявляю, як не маючи ніяких показань жінки йдуть на кесарів, "щоб вибрати день коли народиться дитина"
Аватар користувача
дякуючі Maile
#18830
Читала багато про кесарів розтин тут. Вирішила, що я за природні пологи, однак, якщо лікарі будуть рекомендувати - сперечатися не буду, їм видніше. Ризикувати здоров'ям дитини не варто.
Аватар користувача
дякуючі Gavi
#18956
Я начиталась про кесарево, краще все таки самій, якщо протипоказань нема.
дякуючі kruglyashka
#19449
я як чловік своїй дружині, за кесареве, перший раз робили тому що дитина не перевернулась, будучи в пологовому надивився як народжують самі, як на мене краще кесареве, другий раз, свідомо робили, я навіть був присутній від початку до моменту коли мені дали сина, я пуповину перерізав. люблю дружину і дітей. і всім чоловікам раджу підтримувати дружин, це дуже важливо.
Аватар користувача
дякуючі Студенкточка
#19591
если показаний для кесарево нет, рожайте сами. это лучше для здоровья вашего малыша!
Аватар користувача
дякуючі Аллочка Киев
#27305
Если самой рожать нельзя, то конечно нормально.
дякуючі O_Leg_o
#35830
Я считаю, что кесарево допустимо только в том случае, если родить самостоятельно совершенно невозможно и это опасно для жизни матери и ребёнка.
Аватар користувача
дякуючі KarinaD
#45257
Кожгна жінка сама обирає, як їй народжувати...я просто знаю, що лікарі проти КР, тільки якщо є показання для цього.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!