МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Houpe
#4783
Дівчата, мені на всіх 4-ох УЗД сказали різну дату пологів. Після першого і другого - на 3.09, після третього 31.08, а от вчора лікар написала, що пологи мають бути взагалі 15.08. Мені братова сказа, що це не є дуже добре, бо якщо там помилка, і родів ще не повинно буде бути, а їх можуть стимулювати через вказану дату. І УЗД лишній раз не хочеться робити. Чи є якісь інші методи дізнатися коли час народжувати ?
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4785
А ви кожен раз на УЗД однакову дата останніх місячних казали?
Вони орієнтуються по місячних та по розміру плода.
Мені навіть дві дати писали на УЗД-висновку.Одна по місячним, друга - по розвитку дитинки
Аватар користувача
дякуючі Houpe
#4796
На передостанньому УЗД я дійсно помилилася, і сказала число останніх місячних двома днями раніше, відповідно (це я так собі думала) і дату пологів мені поставили теж на два дні раніше ніж на попередньому УЗД. І от коли я була на останньому УЗД, дату сказала точно, а пологи призначили аж на два тижні скорше. Але є ще один аспект, плід сказали завеликий. По моїх підрахунках в мене 30-31 тиждень, а маленький за розміром тягне на 32-33, (2350 гр.)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4808
А як ти підраховуєшь? Дату пологів треба рахувати від першого дня останньої менструації....але я народила донечку у 38 тижнів, тобто на 2 неділі раніше - таке часто буває, це нормально, хоча ми по вазі були дуже маленькі - 2270
Аватар користувача
дякуючі Houpe
#4824
Я також так рахую, і на УЗД сказала вірно перший день останніх місячних (це і на довідці пише), але лікарка все рівно написала на два тижні раніше ніж я собі сама рахую. В заключенні вона написала що розмір плоду відповідає 32-33 тижні, хоча в мене 30-31, але ж якщо плід завеликий, то це ще не означає що маленький народиться швидше ніж має народитися. Він вже має 2350 гр. Доречі, ніхто не знає за якими даними вони визначають вагу плоду?
Аватар користувача
дякуючі miki
#4876
Для планування вагітності ми застосовували симпто-термальний метод планування вагітності (міряла вранці температуру і спостерігала за слизом) і тому я точно знала, коли в мене була овуляція.
І від дня зачаття треба рахувати 266 днів. Останньо від гінеколога почула інформацію, що вони рахують від 262 днів і далі до 290.
За хлопчиком у мене було 263 дні, а за дівчинкою 265.
Спробуйте порахувати, але це ВІД ЗАЧАТТЯ.
Якщо не знаєте, коли була овуляція, то до першого дня останньої менструації додайте приблизно 12-14 днів і вийде приблизна дата овуляції, під час якої відбулося зачаття і порахуйте 266 днів.
таким чином дата пологів за моїми підрахунками майже співпадала з підрахунками лікарів ("майже" - це на 1 день була різниця).
Аватар користувача
дякуючі Houpe
#4880
Вперше чую про такий спосіб, але вже підрахувала. Виходить так, як сказали на передостанньому УЗД. Мені так здається, що це і є сама првильна дата (і тоді так здавалося). Дуже Вам дякую, Ви мене заспокоїли.
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5026
Houpe писав:Дівчата, мені на всіх 4-ох УЗД сказали різну дату пологів. Після першого і другого - на 3.09, після третього 31.08, а от вчора лікар написала, що пологи мають бути взагалі 15.08. Мені братова сказа, що це не є дуже добре, бо якщо там помилка, і родів ще не повинно буде бути, а їх можуть стимулювати через вказану дату. І УЗД лишній раз не хочеться робити. Чи є якісь інші методи дізнатися коли час народжувати ?
Мне когда делали последнее УЗИ на 32 неделе, врач поставила дату родов с разницей в 2 дня от месячных и очень поразилась так как это редкость, чаще разброс составляет 2 недели (плюс-минус) :)
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5433
Мені поставили дату пологів на 4 дні раніше ніж я народила, я переходила 4 дні, але думаю , що це нормально, коли по-природі повинні статися пологи тоді вони і відбудуться. В мене народився хлопчик. З хлопчиками пехажують
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5436
Натуся писав: коли по-природі повинні статися пологи тоді вони і відбудуться. В мене народився хлопчик. З хлопчиками пехажують
Повністю підтримую. І те, що дівчатка в животику не засиджуються справджується, і те що УЗД та лікарі рідко називають точну дату пологів.
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5443
Натуся писав: З хлопчиками перехажують
Я родила сына на 12 дней раньше ПДР
А меня мама переносила на 2 недели
Так что ваше утверждение не правда
Аватар користувача
дякуючі Rina
#5459
Я доньку не доносила, а мою кума теж с хлопчиком переходжувала
Аватар користувача
дякуючі olka-olkaGrishko
#40097
мне ставили срок на ноябрь середину ,а мы родились 22 октября

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!