МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#6163
Я зараз готуюсь стати мамою. І не можу вирішити чи "замовляти" лікаря на пологи, чи краще просто приїхати в пологовий і "віддатись" в руки черговово лікаря. Стикалась з такими випадками , що "домовлений" лікар в останню хвилину не міг приїхати на пологи і тим самим додав стресу майбутній матусі. Яка ваша думка на цю тему? :)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6168
у мене була досить важка вагітність, тому я увесь час боялась ускладнень на пологах. Ще з 5-го місяця я шукала через знайомих толкових лікарів, але знаходила рядових кабінетних гінекологів, або хороших лікарів за "хороші" гроші. Я дуже мріяла попасти на пологи до одного досить відомого в Рівненському пологовому буд№2 лікаря, але коли через жінок дізналась скільки коштує із ним домовитись(200 євро), то вирішила ні з ким не домовлятись, а покластись на щасливий випадок і пообіцяти лікарю, який би чергував в той день, коли я народжую винагороду за хорошу роботу. Але ось вночі в мене відійшли води, почались перейми, я приїхала в пологовий-----а там чергує мій улюблений лікар(той, що по домовленості 200 євро бере, а коли просто чергує, то робить все безплатно, бо відповідальність велика). Прийняв пологи так, що в мене ні розривів, ні кровотеч!

від деяких дівчат чула історії про те,як зарання домовившись із лікарями, плватили їм гроші, а в день пологів----ой, їх десь в місті не має, вас прийме мій колега.... гроші, звичайно ніхто не повертав, ще й колезі треба було "подякувати". чула й про те,як із дорогими лікарями домовлялись, а в день пологів, якраз вони були на чергуванні і дівчата дарма переплачували майже вдвічі і тд.

домовляйтесь, якщо у вас є реальні страхи і якщо ви впевнені у тому із ким домовляєтесь. як показує практика, нормально народжують і в тих і в інших лікарів, хіба що про когось ходить дурна слава і ви боїтесь потрапити до такого. як правило, вони всі знають, що за гарну роботу їм обов язково покладуть "спасібо" в кишеню, так що я думаю, гарно у вас прийняти пологи у їхніх інтересах. нехай хтось із ваших родичів чатує під палатою, на всяк випадок, часом попадаються і лікарі "під шафе", або такі, що ти народжуєш, а їм пофіг.

після того як я народила, мій чоловік дав лікарю 500 грн, акушерці 200, санітарці 70(гарно за мною прибирала і не вякала, бо ці баби всякі бувають). Коротше, мені дуже повезло із командою, яка ту ніч чергувала.

може моя історія трохи не в тему, але думаю вас зацікавить. те, які я ціни написала - я народжувала в жовтні і тоді така такса приблизно була, хоча люди давали стільки ж + - 100 грн
Аватар користувача
дякуючі Капітошка
#7971
Ну да.Ніхто не скаже вам точного дня переймів і пологів,тому домовлений лікар може і не мати можливості приїхати і прийняти.Але надіятись на того до кого потрапиш випадково теж якось страшно.
Мені повезло з тим що я попала в пологовий будинок на підтримку в палату до хорошого лікаря,два тижні в нього лежала.Ми з чоловіком хотіли щоб саме він приймав роди.Але не домовлялись конкретно,просто взяли в нього номер телефону.Коли почались перейми я позвонила і він саме був на місці,але збирався іти ...залишився лише для того,щоб дочекатись і оглянути мене.Після огляду сказав що до вечора народжу.За два тижня на підтримці ми не дали йому ні копійки і не принесли ні пакунка!!!! За пологи він сказав дати йому 600гр.,але ми дали 800.Акушерці 100,дитячій лікарці 50,а санітарці 20'гр.Це було у 2008році.8
Зараз думаю,що з радістю піду до нього народжувати і вдруге,головне,щоб на пенсію не пішов(він тоді був весь сивий і старенький,вчив інтернів,викладав в університеті,приймав роди і приймав у жіночій консультації)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7978
Капітошка писав: За пологи він сказав дати йому 600гр.,але ми дали 800.Акушерці 100,дитячій лікарці 50,а санітарці 20'гр.Це було у 2008році.8
що прям так і сказав : " з вас 600 грн" ???????????????
Аватар користувача
дякуючі Капітошка
#7982
Ну тут така справа,моя мама просто прямо підійшла з конкретним питанням:Скільки???
А ось сестра чоловіка коли рожала,вони далі лікарці 800гр.,а вона повела носом і сказала що це маловато і треба ще хоч 200.Ніякого сорому,пологи слава Богу легкі були і коло неї лікарки майже не було,все було на акушерці.Ось так(((( Тут діло в тому було ,що в порівнянні з іншими він самий самий попався.[/u]
На моїй прктиці була історія:коли я лежала на підтримці на вихідні мене пустили додому,ось в це день,коли я збирала речі,в ту ж палату привезли дівчину.Прийшли лікарі,завідувач пологового буд і з нею були мама і тітка.Вона мала вже народжувати,води відійшли ,але матка не відкривалась.Лікар спитав у мами ,що краще зробити:почекати чи кесарити.Жінки були в шоці.Він сказав що якщо шось піде не так то нічого страшного,бо вона молода і зможе потім знов завагітніти.А виявилось ,що в дівчини був діабет і ще якісь болячки тому вагітність була дуже тяжка!!!!І цей лікар не стидився просити гроші,і то були зовсім не 600гр.При чому ще навіть не ясно було чим все закінчиться.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7987
Я першу дитину народжувала домовившись з лікарем, а другу на абум.
Перший лікар двічі перевірив відкриття матки, і постояв біля мене зі словами "відчуєш перейми-тужся",--дитину прийняла акушерка, :[ але ціни не називав-у нас 2пологових, в одному: домовляєшся-100S, в іншому розцінок немає. Але то була перші пологи, а я не схильна ризикувати. Я раділа, що пологи були легкими і про домовленість не шкодувала.
За другою дитиною з грошима було туго, і я вже знала, що всю роботу робить акушерка, а значить домовлятись з лікарем немає сенсу. Цього разу лікарка приймала роди, а дитинка захотіла народитись ручкою вперед, і обвита пуповиною(я цього не знала, бо на 3є УЗД мене не посилали)-ми дали лише 350грн, і не кривилась--чим погано?--2год не поспала. :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі людмилка 87
#8195
за першими пологами ми домовлялися з лікарем за 2 тижні до родів, коли вже все почалося ми не змогли до телефонуватися до нього, тож роди приймав черговий лікар і слава Богу все пройшло добре. Тепер не буду домовлятися. :[
Аватар користувача
дякуючі Юлько
#8203
Ми домовлялися з лікарем за 3 тижні до пологів,коли приїхали до пологового будинку - його зміна вже закінчувалася,ми домовились,що коли перейми стануть з інтервалом у 10хв я зателефоную,і він приїде.Але сам приїхав через 2 години,хоча я ще не телефонувала.Він від мене не відходив,сам приймав дитину...Я дуже задоволена тим,як пройшли пологи,і ставленням до себе.Я вважаю,що домовлятися треба,але спочатку треба впевнитись,що лікар справді хороший.
дякуючі Zay4enok
#8851
Всім привіт. На цю тему хочу Вас застерегти. Вперше народжувала по домовленості. Усім задоволені. Але зі мною поступила жінка без домовленості. І коли всі бігали навколо мене, та жінка кричала: "Подойдите ко мне хоть кто-нибудь" :angry: :angry: :angry:
Такі справи. Добре коли все добре, а коли ні?
Аватар користувача
дякуючі Катюня
#9452
да, у меня так было я ни с кем не договаривалась и когда родила. в палату подошли ко всем девочкам которые договаривались а на меня издалека только посмотрели. я считаю что как бы не было но ты врач и должен подойти ко всем мамочкам. тем более что все равно я ведь ему заплатила после родов, ну не так много может как другая девочка но я не бесплатно родила.
дякуючі Kwittochka
#9616
Если беременность первая, то лучше ходит на прием и договариваться о родах с конкретным врачом, а еще лучше составить договор.
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9645
Конечно нужно договариваться, в наше время по другому никак
Аватар користувача
дякуючі Александра17
#9681
Я договаривалась, и все мои подруги тоже. Не представляю, кк может быть иначе.
дякуючі Manyunya1991
#13898
Я тоже не договаривалась. Вообще интересный случай получился. Гуляла с мужем по городу, чувствую отошли воды. Он меня в первый же роддом завез. Через пару часов родила сыночка.
Аватар користувача
дякуючі Zoloto
#14447
Я тоже договаривалась. Как иначе, может сложится любая не предвиденная ситуация, а та ты уверена, что у тебя есть врач, который готов ее разрешить в любой момент.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!