МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі Лєночка
#11120
Тоді я навчалася в м. Полтава, там і стояла на обліку у лікаря, по місці навчання. Термін мені ставили 3 грудня, а народила 17 листопада. За тиждень до пологів в мене помітно опустився живіт. Я ще і жартувала з чоловіком:" може мені не їхати додому, а бути на знятій квартирі? Тому що я боюся, а раптом дома все почнеться" так і сталося як гадалося, приїхала я додому (відстань між містами 130 км) у п'ятницю, хотіли підти на дискотеку востаннє, не вийшла, ми вирішили підти в суботу, але чоловік прийшов з роботи дуже заморений і я вирішила нікуди не йти, і добре що не пішли. Вночі 1:30 мені захотілося в туалет, тільки встала з ліжка як відійшли води( тоді я думала, що не втрималась), потім почав боліти живіт час від часу. Дотримала я так до 3 годин, потім викликали машину забрали мою маму з дому і поїхали, чоловік не зміг, він працює в міліції і заступав на сутки. Приїхали ми в Полтаву в пологовий будинок, там мене мучили документами, які я не тільки підписати не могла, а і прочитати, добре що зі мною хоч хтось був. Потім ще година схваток, приходив чоловік-лікар подивився які там справи, а потім я в знемозі запитала його чи ще довго, він сказав ще пів години, потім зі звичайної палати ми пішли в пологову. Там за 10-20 хв я народила дівчинку, з вагою 2900г та зростом 47см. Вона дуже схожа на мого чоловіка, татусева донечка :-)
дякуючі lorelay
#11466
Надзвичайно стрімкі. Я народила за пів години в 5 пологовому будинку м. Києва. Чудовий лікар і людина. Незабутні враження і у фіналі моє крихітне чудо. Якщо народжувати, то тільки туди ж і до того ж лікаря.
Аватар користувача
дякуючі Зорі_Зорі
#12546
О, півгодини це просто мрія, а не пологи)
Аватар користувача
дякуючі ZoryanaMore
#13094
одна знайома розповідала, що сама народила! я дуже здвивувалась, навіть не повірила одразу. каже, коли були сутички, зовсім не боліло, навіть трохи приємно було. а потім відчула, що дитинка зовсім близько, поки медсестра десь ходила, когось гукала, вона і родила. без болю, без нічого такого. майже стоячи, каже так зручніше виявляється!
таке теж буває) чудеса)
дякуючі вова28
#13230
схватки тривали 17 годин.дуже болючі але роди пройшли чудово всього 10 хвилин і на світ появилася моя донечка
дякуючі bezlagov.lb
#13599
В мене схватки почалися о 00.00 о шостій мі були з чоловіком у пологовому будинку. Підтримка чоловіка мені дуже допомогла :rofl:
Аватар користувача
дякуючі Глупышка
#13956
быстро и практически не больно)
Аватар користувача
дякуючі Sestron
#15324
Подскажите, а вторые пологи - это легче или наоборот?
дякуючі MarinaZZZ
#15727
Sestron писав:Подскажите, а вторые пологи - это легче или наоборот?
У меня прошли быстрее первые роды. вот только акушерка встретила вопросом: "Вы не с дурдома?" Я - в шоке! Потом, правда узнала, что передо мной (ночью дело было) рожали ПОДРЯД! две женщины с интерната для умственно отсталых. Намучалась акушерка! :phe:
дякуючі Мария_Байбикова
#22573
Ух.... спасибо, за историю
Перехотелось пренебрегать контрацепцией в 19 лет :)
дякуючі oliga89
#26499
а мои первые роды были распланированы от и до! вела беременность акушер Ожигова с http://medlux75.ru/ . А она практикует в другом городе! А когда начались схватки, и мы вызвали скорую, которая отвезла меня в нашу больницу, где я и родила своего первенца!Короче потратили денег зря. Хорошо что все нормально прошло без приключений!
Аватар користувача
дякуючі Namero
#27781
Читала ,что в Киеве завезли новое хорошее оборудование для реабилитации BTL Украина http://www.btl.ua/ru/products-physiotherapy для восстановления женщин после родов. Правда, удовольствие не из дешевых.Но здоровье гораздо дороже будет
дякуючі All0chka
#30548
Так мамочки вспоминают без боли в историях)) подруга рожала, говорит больно было, разрывы, швы.. Я аж задумалась над кесарево(((
дякуючі O_Leg_o
#35819
У меня роды начались на 34 неделе, я пришла с подработки и у меня неожиданно отошли роды. Родила за 14 часов почти. Ну правда воды отошли, потом схватки были через 4 часа (начались). Честно говоря, было всё неожиданно. Но за неделю до родов у меня опустился живот, не пойму, как так могло случится, что роды преждевременные случились.
Аватар користувача
дякуючі Olya21
#52265
Прочитала и как будто все по новой со мной)

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!