МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Renna
#8768
Жах який!!!! Добре, що в результаті все налагодилось!
дякуючі Лєночка
#11121
Порівнюючи ваші пологи з моїми, то я взагалі не народжувала, а донечка так вискочила.
Аватар користувача
дякуючі Namero
#27780
Лєночка писав:Порівнюючи ваші пологи з моїми, то я взагалі не народжувала, а донечка так вискочила.
Повезло. бывает и такое) Но после рассказов других мамочек появляется какой страх перед родами
дякуючі olenkakroshechka
#28590
:hihihi:
Первые были просто ужОс, а вторую родила с мобильным в руке. Муж в другом городе был, я с ним во время схваток по телефону разговаривала. :rofl:
дякуючі yulchik-
#35211
Щоб не будити лікаря серед ночі – я діждалася ранку, тоді ж вийшла і слизиста пробка з кров'ю. У сьомій тридцять я вже разом з мамою і великою сумкою була у приймальному спокої пологового будинку. Скажу відразу – маму брати на пологи не хотіла, але узяла, тому що вночі мені дійсно було легко від її массажіка, я навіть уявити собі не могла, яку величезну допомогу і підтримку мені надасть моя улюблена мамуся!!!!
дякуючі O_Leg_o
#35817
Ох, честно говоря, мои роды были ужасные. Но может, это потому, что они были преждевременые и мне не повезло. Но уверенна, что если бы всё случилось вовремя, то всё было бы прекрасно.
Аватар користувача
дякуючі opjesd
#42376
Главное не бояться!
дякуючі MAMMA MIA
#42923
А у меня роды были не так страшны, самое тяжелое это беременность из за моей патологии.
Аватар користувача
дякуючі MadamaIsNoterdama
#50340
Не самые хорошие времена схваток)
дякуючі Margo25
#57401
Было страшно.Прям до слёз.Но в принципе роды прошли совершенно нормально.Усталость, помню, была жуткая.Хотя схватки были всего три часа.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!