МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Magda57
#49990
Доброго дня! Матусі розкажіть як правильно починати водити молочні суміші і які при грудному вигодовуванні? Хочу сісю на нічь залишити, а молочні суміші на день.
Аватар користувача
дякуючі Nastya29
#49991
Привіт! А скільки вам? Може вам уже пора водити овочеві пюре, потім фруктові, а там дивишся і доросла їжа не за горами.
Аватар користувача
дякуючі Lana89
#50293
Добрий день! Так, колись і ми підходили до цієї справи зі страхом, дуже багато я читала в інеті статті як правильно переходити з грудного на молочні суміші, без психологічної травми для дітини. Пробували пару фірм молочних сумішей, але від них нам було погано з животиком, і нас висипало. І ось ми поїхали в гості до друзів, і в поїзді познайомилися з жінкою, і вона нам порадила молочну суміш фрісо ось так вона виглядає каже її невістка давала онуку. По приїзду до друзів ми відразу пішли в аптеку і купили. І знаєте що, так, вона нам сподобалась. І з нею ми взагалі потім швидко залишили цицю.)))
Аватар користувача
дякуючі klausofficial
#50543
Добрий день! Не раджу Вам давати дитинi сумiш якщо годуете цицькою! Краще цицька нiж хiмiя! Будьте благорозумною людиною попiлкуйтесь про майбутне ляльки!
дякуючі malic
#52016
зачем смеси, каши делайте и давайте, пюре разные
Аватар користувача
дякуючі ЛюдмилаМуранова
#58131
Смеси конечно хорошо.Но обычные каши конечно лучше и дешевле!
дякуючі Lyalya1
#58233
Много полезного прочитала
дякуючі Margo25
#59162
Ну да, зачем смеси, если вы кормите грудью. просто кашки добавляйте.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!