МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5182
Цікаво, а чому ви ве не хочете кормити. Зараз норма - до 2-х років, але я так само вже про це думаю, але лише тому, що для мене це вже незручно. Доньку жалко, відчуваю, що їй це ще потрібно - цицю даю лише вночі, вдень немає жодних проблем - вона давно відвикала від частих годувань. Ось і думаю переставати чи ні
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5197
Inneska писав:Ось і думаю переставати чи ні
К прекращению ГВ должны быть готовы обе стороны: мама и малыш. Если ваш малыш еще не готов, а вы по каким-то причинам хотите прекратить кормить, для него это может быть травмой или просто неприятностью :)
дякуючі Іванка
#5209
Я би ще не переривала такого тісного контакту дитинки і матусі. Свою дівчинку годувала до 1 і 10 місяців. Період відлучання був тяжким. Я захворіла і мені кололи сильні антибіотики, тому я припинила годувати. Я поїхала в роддом, до знайомої масажистки, вона зцідила мене і перев’язала груди, виписала таблетки. А три ночі підряд доню носила і колисала на руках. А потім вона привикла. Але я змушена була перев’язуватися. А всім раджу ще кормити. Бо мамине молочко - то найкращий еліксир для дитинки, то найкращі вітаміни. Годуйте і дитинка менше хворітиме і добре буде розвиватися. :chio:
Аватар користувача
дякуючі miki
#5210
а я чула, що перев"язувати груди не можна. Говорив лікар-онколог, що може виникнути в такому випадку рак грудей, оскільки з"являються клітини, які можуть перетворитися в ракові.
Краще зменшувати кількість кормлень, спочатку відмовится від денного годування, потім - зранку, а в кінці залишити тільки вечірнє. Таким чином кількість молока буде зменшуватися і потім само зникне.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5211
Я дуже рано вийшла на роботу - тому вже давно почала кормити доньку тільки у ночі, але зараз відчуваю, що наше годування - це якийсь стрес для мене, та і для Алінні....у мене дуже мало молока, а їй хочеться, що робити - збільшити? не думаю, що у нашому випадку ще можливо...думаю, що ми і так довго протримались бо ще у 3 місяці перейшли на змішане годування

перев"язувати груди я не буду - я проти цього, та і нічого перев'язувати вже, думаю, щ трохи і його вже не буде, а що робити, коли донька ще хоче цицю?
Аватар користувача
дякуючі sladkoewka
#7527
В годуванні грудних дітей більше всього проблем і труднощів зв’язано з розладами травлення. Головною причиною буває тут жовч, яка стає токсичною, коли замість щолочної дає кислотну реакцію. Про це дають знати наступні симптоми: гази, кольки, біль в животі, дитина нервується, погано спить. Важливо, щоб мати знала джерело і причину появлення цієї токсичної жовчі, щоб краще зрозуміти суть нездужання малюка.
дякуючі Kwittochka
#9608
я переживала по поводу того как отлучить ребенка от груди, но так случилось, что пришлось ехать в командировку на 5 дней ( сыну тогда было 1 года и 8 месяцев), его оставила с бабушкой и дедушкой,когда вернулась он и не вспоминал о сисе)
Аватар користувача
дякуючі Zlatoxi
#10341
Не знаю, для кого зараз є нормою годування дитини до такого віку як 1,5....Завжди усі педіатри говорять що годування є корисним для мами і дитини до року і все....Перекорм може вилитись у різні захворювання, в тому числі й у рак грудей.
Ми перестали їсти коли нам не вистачало двох тижнів до року....просто останнім часом дитина стала більше їсти різноманітну їжу, відповідно пити молоко менше. Одного разу видався активний для нас день, і ми просто не встигли вранці поїсти, в обід я подумала, що почекаю до вечора, шо то буде? Ввечері дитина покупалась і гарненько заснула, і тоді я подумала що баста! Потрібно постійно зменшувати "дозу" грудного молока і тоді дитина сама не буде так за ним мучитись, і мамі потім буде легше на груди. В мене молоко прийшлось по парі крапель зцідити два дні і все. Нічого не пила і не перев"язувалась.
дякуючі lorelay
#11463
Я все ніяк не могла наважитися відлучити, дотягнула до 1.1 року, хоча обіцяла собі відлучати рівно в рік, але нітрохи не жалкую. Останніми місяцями нічні годування ставали все нестерпнішими. Моя дівчинка зазвичай їла уночі 2-3 рази, а останні місяці взагалі не випускала грудей з ротика. Крім того, в день іншої їжі майже не їла, адже мамине молочко смачніше. Відлучити вдалося дуже просто, принаймні для дитини. Мама дуже допомогла, перші 3 дні донечка мене майже не бачила, а, отже, не було спокуси. А там і зовсім забула. Мені звичайно ж було дуже-дуже боляче, пекельні муки, але за тиждень все минулося. Залишилися лише дещо розтягнені та спустошені груди. Подруга ввідлучала в 2 роки, для дитини психологічно набагато важче, та і те молоко уже не те, що потрібно. Знаю дикості, коли годували до 4. Але це уже, як на мене, клініка.
дякуючі allga
#12975
Моєму сину зараз 2,8 років. Досі на ніч годую груддю, вдень вже навіть не просить. Хоча, якщо залишається в бабусі ночувати, то може й добу чи дві не згадувати про сисю, спокійно засинає без мене. Я вважаю, що треба годувати максимально довго, згодом дитина сама поступово відмовиться.
Аватар користувача
дякуючі Albina
#13273
allga писав:Моєму сину зараз 2,8 років. Досі на ніч годую груддю, вдень вже навіть не просить. Хоча, якщо залишається в бабусі ночувати, то може й добу чи дві не згадувати про сисю, спокійно засинає без мене. Я вважаю, що треба годувати максимально довго, згодом дитина сама поступово відмовиться.
Очень проблематично отлучать взрослого ребенка от груди. Несмотря на то, что я сама долго кормила. Моё мнение: уже пора отлучать.
дякуючі refina
#13344
Сейчас нам 8 мес. Днем , а после шести вечера и ночью на мамином молочке. С начало было немного трудно и мне через изобилие молоко и дочка не хотела смеси есть. Но сейчас все хорошо, уже привыкли.
дякуючі Anfisa
#15441
Сыну 1,3 сейчас он сам стал меньше просить сисю в основном ночью даю, старшего отучала постепенно говорила ему что это кака когда просил, так и перестал
дякуючі Ирина14
#15945
Я кормила до 1,1 честно уже было в тягость, дочка целую ночь на груди висела, не высыпалась жутко.Потом просто заболела, стала принимала антибиотики и отменила грудь.Дочка поплакала часик и всё, ожидала, что всё намного тяжелей для неё пройдёт.Так и отлучила.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!