МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

харчування дитини, меню, рецепти

Модератор: Хорошая)

#11298
Дорогі матусі!

Раді вітати Вас в гілці обговорення, організованої ТМ «Yarych» - провідним українським виробником печива. Про печиво «Марія» відомо давно, але саме ТМ «Yarych» вдосконалила добре знайомий смак і довела, що печиво може бути простим, натуральним, і разом з тим смачним та корисним. Ми запрошуємо Вас в наше співтовариство жінок, які планують дитину, вже виховують маленьких діток, годують грудьми і намагаються стежити за своєю фігурою. У гілці «Просто Марія. Корисні поради від ТМ «Yarych» ми обіцяємо радувати Вас цінними рекомендаціями щодо харчування Вас і Ваших діток, ділитися інформацією про акції та новинки, і, звичайно, розігрувати призи. Спільнота «Просто Марія» допоможе Вам дізнатися багато нового про дієти жінки та молодої мами, і загалом про просте, смачне і корисне харчування. Будемо раді бачити Вас в нашій спільноті!
Кондитерська фабрика «Ярич», розташована в селі Старий Яричів у Львівській області. Діяльність фабрики сконцентрована на виробництві затяжного печива та крекерів під ТМ «Yarych».
ТМ «Yarych» приділяє велику увагу контролю якості своєї продукції та натуральності інгредієнтів. З метою гарантії безпеки та якості продукції на підприємстві впроваджена європейська система якості, заснована на стандартах IFS Food, які є одними з найсучасніших інструментів управління якістю.
Впровадивши систему якості та безпеки продукту, колектив КФ «Ярич» зміг глибше зрозуміти всі процеси формування якості, визначити сильні й слабкі сторони свого виробництва, окреслити шляхи його вдосконалення, по-новому підійти до розвитку партнерських відносин з постачальниками та споживачами.
Печиво «Марія» від ТМ «Yarych» схвалено українським НДІ харчування і представлене трьома видами - «класична», «з висівками», «з молоком і кальцієм».

TМ «Yarych» в соціальних сітках:
https://www.facebook.com/yarychmaria
http://vk.com/yarychmaria
http://odnoklassniki.../57018131546165
Востаннє редагувалось 20-06-2014, 10:00:31 користувачем ТМ Yarych, всього редагувалось 2 разів.
#11302
Дорогі матусі! Кожен вид печива «Марія» від «Yarych» корисний по-своєму, і хочеться докладно розповісти про особливі властивості кожного. Приміром, «Марія з висівками» створена за збалансованою рецептурою. У висівках є майже всі вітаміни групи В і ряд мікроелементів, які вкрай необхідні нашому організму. Вони зміцнюють нервову систему, покращують обмін речовин і стан шкіри. Особливо важлива роль цього продукту, коли необхідно заповнити запас вітамінів і мікроелементів та збалансувати щоденний раціон. ТМ «Yarych» рекомендує вживати печиво «Марія з висівками» під час сніданку або полуденку, в поєднанні з вашими улюбленими напоями.
Востаннє редагувалось 11-06-2014, 11:16:15 користувачем ТМ Yarych, всього редагувалось 2 разів.
#11314
Дорогі матусі! Хочемо поділитися виробничим секретом приємної багатошаровості печива «Марія» від ТМ «Yarych». На Кондитерській фабриці «Ярич» у Львівській області, де виготовляється «Марія», встановлено спеціальне обладнання зі замішування та розкачування тіста. Багатошаровість печива досягається завдяки розкатці та укладанню тіста 8-ма шарами. Саме ця технологія робить «Марію» такою хрусткою й ніжною. ТМ «Yarych» рекомендує не забувати про добру традицію чаювання з печивом, адже в поєднанні з теплими напоями «Марія» просто тане в роті.
Востаннє редагувалось 11-06-2014, 11:16:27 користувачем ТМ Yarych, всього редагувалось 1 раз.
#11328
Шановні матусі!

У зв’язку із тим, що багато користувачів задаються питанням, що ж таке затяжне печиво, ми вирішили розказати про це трохи докладніше.
Затяжне печиво – це вид печива, для якого характерний певний склад, спосіб виробництва та смакові якості. Тісто для затяжного печива – пружне та еластичне, адже для забезпечення його особливих властивостей в нього додають меншу кількість цукру-піску і жиру, а процес виробництва ведеться при більшій вологості та підвищеній температурі тіста, протягом більш тривалого часу.
Затяжне печиво формують методом видавлювання. Перед подачею на ротоформуючий вал, тісто проходить стадію ламінування: воно багаторазово пропускається між гладкими валами, котрі обертаються. Ламінування чергується з періодами вилежування тіста. В результаті такої обробки – тісто набуває слоїстої структури, зменшуються його пружно-еластичні та підвищуються пластичні властивості, знижується в’язкість, а у готових виробах – збільшується крихкість, набрякання, поліпшуються смакові якості.
Відформовані заготовки направляються на випічку. В цей час проходять складні фізико-хімічні процеси. Під впливом високої температури, в заготовках іде перенесення тепла та вологи. При цьому, спочатку виникає прогрів тіста з випаровуванням вологи з поверхні виробу, міграції обумовленої частини вологи від зовнішніх шарів тіста до центральних, а потім настає час, який характеризується міграцією вологи від внутрішніх шарів тіста до зовнішніх.
Тож, затяжне печиво являє собою високоякісний результат роботи технологів, що у свою чергу – переносить такий виріб у сегмент дієтичної їжі. Печиво «Марія» – ідеальний варіант смачного перекусу для всієї родини з мінімальним вмістом калорій! Особливо «Марія» підійде для людей, котрі слідкують за своєю вагою та віддають перевагу збалансованому харчуванню. Також, це печиво варто вживати вагітним жінкам та матусям із грудним вигодуванням та діткам.
#11336
Дорогі матусі!
Літо - сезон подорожей, а це означає, що на нас чекають моря, гори, річки чи просто поїздка на дачу. Так чи інакше, невід'ємною частиною будь-якої подорожі є дорога. Не важливо, буде це повітряний переліт, поїздка на поїзді, автобусі або на власному авто, важливо одне: рано чи пізно ви зголоднієте.

У спекотну пору року слід брати з собою в дорогу продукти з довгим терміном придатності, щоб уникнути неприємних наслідків. Тож, при плануванні своїх поїздок, ми рекомендуємо вам не забувати про печиво «Марія». Адже затяжне печиво, за рахунок свого складу та технології випікання – має тривалий термін зберігання, без погіршення своїх смакових якостей, а компактна і зручна упаковка не займає багато місця.

Печиво «Марія» допоможе вам насолодитися подорожжю, і подолати відчуття голоду в будь-яких умовах.
#11345
Дорогі матусі!

Сьогодні ми хочемо розповісти вам, як швидко і без зусиль зробити смачний, корисний і поживний тортик, використовуючи замість коржів печиво «Марія». Рецепт торта настільки простий, що ви можете залучити до його приготування навіть своїх діток – ви проведете дозвілля і здивуєте членів сім'ї на диво смачним десертом.

Отже, приготуйте сметанковий крем: змішайте сметану з цукром і ретельно збийте блендером або міксером. Цукру беріть небагато, щоб торт не вийшов надто солодким. Щоб печиво добре просочилося, крему повинно бути чимало.

Викладіть перший шар печива на блюдо, по можливості, не залишаючи порожнечі. Зверху густо помажте кремом. Далі, візьміть будь-який фруктовий сироп. Перед тим, як викладати наступний шар, опустіть кожну печенюшку в сироп так, щоб воно гарно просочилося. «Затяжне» печиво, завдяки особливому способу приготування, має властивість пластичності: воно не розвалюється від контакту з рідиною – головне не перетримати. Виклавши шар повністю, покриваємо його кремом. І так повторюємо: мочаємо печиво в сироп, робимо шар «коржа», і мастимо його кремом. У жодному випадку не жалійте крему, адже тортик повинен гарненько просочитися і скріпитися!

Ви можете вирішити на свій розсуд, скільки робити шарів і як торт прикрашати – наприклад, посипте крихтами цього ж печива або викладіть полуничку!

Простий, красивий і смачний тортик готовий!
Аватар користувача
дякуючі ТМ Yarych
#11357
Кожна мама приділяє максимум уваги харчуванню свого малюка. Ми намагаємося дотримуватися чіткого графіка, шкідливі продукти виключаємо з раціону або зводимо їх вживання до мінімуму і т.д.

Піклуючись про малюків, ми забуваємо приділяти увагу своєму власному харчуванню. Тому частенько грішимо шкідливими і швидкими перекусами. Зазвичай під руку попадаються всілякі булочки або цукерки. Гуляючи з малюком, ми не замислюючись, можемо з'їсти пачку чіпсів або сухариків. Багато продуктів з наших щоденних швидких перекусів не тільки не корисні, але ще й несуть загрозу нашому здоров'ю. А також, як відомо, можуть стати причиною неконтрольованого набору ваги.

Але в той же час, відмова від задоволення поласувати чимось смачненьким в перервах між основними прийомами їжі може привести до психологічного дискомфорту. Тому ми рекомендуємо підходити до даного питання виважено, підбираючи не тільки смачні, але й корисні інгредієнти, які й здоров'ю не зашкодять, і фігуру не зіпсують.

Хороша альтернатива шкідливим перекусам - корисні продукти: фрукти, овочі, ягоди, невеликий шматочок чорного шоколаду, гарбузове насіння, сухофрукти та снеки з цільних злаків. Поряд з цими продуктами, ви можете побалувати себе печивом «Марія» ТМ Yarych, яке не тільки смачне, але і корисне. Крім цього, зручна упаковка печива не займе багато місця у вашій сумочці, тому може бути завжди під рукою.
#11360
Пропозиція участі в дегустації печива
Шановані матусі!

Для нас важлива Ваша думка як незалежних експертів, тому ми запрошуємо Вас взяти участь у дегустації печива «Марія» ТМ «Yarych» і отримати шанс виграти спеціальний приз - фотоапарат Samsung DV150!

Ми готові надати Вам нашу продукцію – 12 пачок печива «Марія» (4 пачки печива «Марія класична», 4 пачки печива «Марія з висівками», 4 пачки печива «Марія з молоком і кальцієм»).

Увага! Просимо підтвердити згоду участі в дегустації печива «Марія» ТМ «Yarych». Кількість учасників обмежена! Щасливицями стануть перші 30 мам, котрі відправлять заявку на наш офіційний аккаунт.

Після дегустації Вам, як учаснику проекту, необхідно написати на форумі детальний відгук*. Він допоможе іншим форумчанам зробити усвідомлений і правильний вибір на користь безпечних і якісних продуктів.

За підсумками дегустації учасники повинні написати відгук за наступними пунктами:
- результати дегустації – чи сподобалося печиво вам і членам вашої сім'ї;
- чи пробували ви раніше продукцію ТМ «Yarych», чи плануєте вживати печиво «Марія» надалі;
- який з видів печива «Марія» вам сподобалося найбільше;
- думка про якість продукції ТМ «Yarych»;
- декілька фотографій вашої сім'ї з печивом «Марія» ТМ «Yarych» (по можливості, але необов'язково).

Учасник тестування, який напише кращий відгук, отримає cпеціальний приз від компанії – фотоапарат Samsung DV150!

Детальніші умови участі в конкурсі відгуків (критерії відбору переможця) ми надамо вам після прийняття заявки.

Заздалегідь спасибі за відповідь.

* організатор залишає за собою право виключити учасника з подальшої розсилки продукції, в разі невиконання вимог по складанню відгуку
#11367
Повернутися у форму після пологів

Дорогі матусі!

Народження дитини - найбільше щастя для мами. Але часто після пологів у нас з’являється декілька зайвих кілограмів. І поки мама годує дитину грудьми, проблеми з фігурою відходять на другий план.

Коли вже немає необхідності годувати дитину грудним молоком, а набрані під час вагітності та годування малюка грудьми кілограми не пропадають, тоді у спробах скинути зайву вагу матусі прибігають до строгих дієт і часто зривають своє нервове напруження на сім'ї. А у всьому винні нездорові харчові звички і природна гормональна перебудова організму. Що ж робити, щоб повернути собі стрункість?

Все не так складно: дієтологи давно вивели нескладну формулу - збалансоване харчування, при якому можна їсти стільки, скільки потрібно для гарного самопочуття та настрою. Збалансоване харчування допоможе позбутися зайвої ваги без шкоди для здоров'я.

Збалансоване харчування - це правильне співвідношення білків, жирів і вуглеводів. Їх співвідношення має приблизно становити 1:2:3. Тобто: щоденний поживний раціон здорової людини, яка має середнє фізичне навантаження, повинен на 50-60% складатися з вуглеводів, на 25-30% з жирів і на 10-15% з білків.

Приклад раціону на день:
Сніданок: вівсяна каша на воді, трохи родзинок, свіжовичавлений сік;
Обід: печена картопля, риба «на пару», овочевий салат, зелений чай;
Вечеря: мікс з овочів з червоною цибулею і сиром «Фета», чай / вода, будь-який фрукт.

І не забувайте про перекуси між основними прийомами їжі! Тут ви можете себе порадувати смачним і корисним печивом «Марія»!

Але найголовніше, що важливо пам'ятати молодій мамі - малюку потрібні здорові і щасливі батьки! Тому не варто заради краси піддавати організм голодним стресам, коли можна слідувати принципам здорового збалансованого харчування - і зайві кілограми покинуть вас назавжди!
#11370
Набір на дегустацію печива «Марія» ТМ Yarych закінчено.
Учасником акції в цьому місяці стала форумчанка Anpa4ino.
Попереду ще багато цікавих акцій, розіграшів та конкурсів від ТМ Yarych, переможці яких будуть отримувати в подарунок печиво «Марія».
Будь ласка, слідкуйте за нашими новинами.
#11376
Не забувайте снідати!

Дорогі матусі!

Сніданок - найважливіший прийом їжі. Він допомагає заповнити запас поживних речовин, активізує організм, заряджає енергією, визначає режим харчування. Відмова від сніданку призводить до швидкої втоми, слабкості, а сильне почуття голоду провокує на споживання більш калорійної їжі, що формує неправильний режим харчування на весь день.

Сніданок повинен забезпечувати організм енергією, бути низькокалорійним і швидко готуватися, він повинен «вибудовувати» режим харчування на весь день, допомагаючи уникнути шкідливих перекусів і важких вечерь на ніч.

Дієтологи рекомендують, щоб збалансований сніданок містив:
• близько 20 г білка;
• основний набір вітамінів і мінеральних речовин;
• не більше 5 г жиру;
• цінну клітковину;
• воду;
• не перевищував 300-400 ккал.

Приклад сніданку: будь-яка каша з перетертими ягодами або фруктами (наприклад, яблуком) і медом, кілька скибочок сиру, чай з травами, кілька печеньок «Марія з висівками»

Не пропускайте сніданки і будьте здорові!
#11383
З Днем Конституції

Дорогі матусі!

ТМ Yarych щиро вітає Вас з визначним державним святом - Днем Конституції України, який наша країна святкуватиме завтра. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувала волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція закріплює абсолютну цінність людини, її життя і здоров'я, честі і гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

У цей день ми бажаємо і вам, дорогі наші матусі, і всій нашій багатомільйонної нації, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними, і впевнено дивилися у майбутнє.

Зі святом вас!
#11389
З Днем молоді!

Дорогі наші матусі!

У неділю наша країна відзначала особливе і унікальне свято - День молоді.
Унікальний воно тому, що не залежить від паспортних даних - це свято душі! Адже людині стільки років, наскільки вона себе почуває! Молодість - це філософія, незалежна від віку чи пройденого життєвого шляху. Але для багатьох це ще й фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використовувати всі переваги цієї прекрасної пори: вчіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, любіть, старайтесь і обов'язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах. Народжуйте і виховуйте малюків - майбутнє нашої країни!

ТМ Yarych бажає, щоб молодість стала для вас світлою нескінченної сторінкою життя! Успіхів вам у всіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

Залишайтеся завжди молодими!

З любов'ю, просто «Марія»
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#11396
Усім матусям і татусям доброго дня!
Хочу поділитись своїми враженнями і розповісти про те, як ми з малюком напробувались печива «Марія» від Ярич.
По- перше, хочу відмітити зовнішній вигляд печива «Марія» - всі печенюшки однакового кольору і розміру, не кришиться, не ламається, без сторонніх запахів, не має також запаху від ароматизаторів. Це вже перше, що викликає довіру і саме це печиво я завжди без роздумів можу дати дитині.
Взагалі, одночасно три види печива раніше ніколи не куштувала, тому загалом і великої різниці не відчувала. Але тепер ми зрозуміли – воно різне))). Мені, моїй мамі та сестрі найбільше посмакувало «Марія» із висівками, ну не малу роль тут зіграло те, що ми дівчата і слідкуємо за фігурами. Але воно ще й просто дуже нейтральне за смаком, не багато цукру, тому однозначно – жіноча частина нашої сім’ї оцінила саме цей вид «Марії». Малечі найбільше сподобалось печиво «з молоком та кальцієм», воно пахне так гарно, світле по – кольору, прямо виникають асоціації з чимось молочним. Він так і полюбляє – гризти плеченько і запивати молоком. Ще дуже подобається, коли зранку намащую два печива маслом і склеюю їх між собою, виходить такий «сандвіч» із печива. Також я вкидаю одну плеченьку в чашу кухонного комбайну, коли роблю молочний коктейль з додаванням морозива і бананчика, виходить густіший і з ванільним смаком.
Хотілось би сказати, як я взагалі полюбила саме цей вид печива цього виробника. Коли минулим літом я з дитиною потрапила до лікарні із отруєнням, то меню було дуже обмежене і дієтичне. А так хочеться солодкого, коли вже діло йде на поправку, так от – з усіх солодощів, які було дозволено – це саме печиво «Марія», тут ні барвників, ні розпушувачів, ні ароматизаторів. Навіть якщо нудить – це те, що можна із легкістю з’їсти і гірше не стане. Дуже подобається, що воно йде в індивідуальній упаковці, так я знаю, що крім мене його ніхто не торкався, а значить воно чисте і безпечне. Також не можу не сказати – дякуємо за демократичну ціну і таку гарну якість продукту.
Дійсно універсальний продукт: можна взяти в дорогу на перекус, дитині в садок покласти, принести в гостинець годуючій грудьми подрузі.
Якщо охарактеризувати печиво «Марія» одним словом , то для нього це слово – улюблене!!!
ЗображенняЗображення
#11399
Anpa4ino писав:Усім матусям і татусям доброго дня!
Хочу поділитись своїми враженнями і розповісти про те, як ми з малюком напробувались печива «Марія» від Ярич.
По- перше, хочу відмітити зовнішній вигляд печива «Марія» - всі печенюшки однакового кольору і розміру, не кришиться, не ламається, без сторонніх запахів, не має також запаху від ароматизаторів. Це вже перше, що викликає довіру і саме це печиво я завжди без роздумів можу дати дитині.
Взагалі, одночасно три види печива раніше ніколи не куштувала, тому загалом і великої різниці не відчувала. Але тепер ми зрозуміли – воно різне))). Мені, моїй мамі та сестрі найбільше посмакувало «Марія» із висівками, ну не малу роль тут зіграло те, що ми дівчата і слідкуємо за фігурами. Але воно ще й просто дуже нейтральне за смаком, не багато цукру, тому однозначно – жіноча частина нашої сім’ї оцінила саме цей вид «Марії». Малечі найбільше сподобалось печиво «з молоком та кальцієм», воно пахне так гарно, світле по – кольору, прямо виникають асоціації з чимось молочним. Він так і полюбляє – гризти плеченько і запивати молоком. Ще дуже подобається, коли зранку намащую два печива маслом і склеюю їх між собою, виходить такий «сандвіч» із печива. Також я вкидаю одну плеченьку в чашу кухонного комбайну, коли роблю молочний коктейль з додаванням морозива і бананчика, виходить густіший і з ванільним смаком.
Хотілось би сказати, як я взагалі полюбила саме цей вид печива цього виробника. Коли минулим літом я з дитиною потрапила до лікарні із отруєнням, то меню було дуже обмежене і дієтичне. А так хочеться солодкого, коли вже діло йде на поправку, так от – з усіх солодощів, які було дозволено – це саме печиво «Марія», тут ні барвників, ні розпушувачів, ні ароматизаторів. Навіть якщо нудить – це те, що можна із легкістю з’їсти і гірше не стане. Дуже подобається, що воно йде в індивідуальній упаковці, так я знаю, що крім мене його ніхто не торкався, а значить воно чисте і безпечне. Також не можу не сказати – дякуємо за демократичну ціну і таку гарну якість продукту.
Дійсно універсальний продукт: можна взяти в дорогу на перекус, дитині в садок покласти, принести в гостинець годуючій грудьми подрузі.
Якщо охарактеризувати печиво «Марія» одним словом , то для нього це слово – улюблене!!!
ЗображенняЗображення
Здрастуйте, Anpa4ino!
Ми надзвичайно вдячні за Ваш відгук! Компанія ТМ Yarych прагне постійно покращувати якість своєї продукції і завдяки Вашим коментарям ми знаємо, в якому напрямку розвиватися.
Востаннє редагувалось 04-07-2014, 09:56:56 користувачем ТМ Yarych, всього редагувалось 1 раз.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!