МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

харчування дитини, меню, рецепти

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6532
А навіщо її збільшувати взагалі? Вам здається, що він не наїдається? Може уся справа у обраної суміші?

До речі у моїх подруг хлопчики наші ровесники - вони завжи були дуже великими, порівняно з нами, але це не залежило від кількості їди, що вживається, бо Алінка завжди їла не мало.

Ваш малюк почне більше двигатися і вже не буде так набирати вагу - ось побачити, мені так ці лікарські норми дратують. Усі ж діти - індівідуальні
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6533
Inneska писав:А навіщо її збільшувати взагалі? Вам здається, що він не наїдається? Може уся справа у обраної суміші?


Ваш малюк почне більше двигатися і вже не буде так набирати вагу - ось побачити, мені так ці лікарські норми дратують. Усі ж діти - індівідуальні

Я просто знаю, як він себе поводить, коли голодний. Я намагалась давати йому воду, думала, може він пити хоче - але ж ні, від води він категорично відмовляється завжди - хитрить, коли я його примушую попити: бачу смочке воду, а збоку випускає струмки води з рота :hihihi:

він в мене і височенький хлопчик - вже 60 см, я вже собі думаю, може він просто буде великим хлопцем? Но що з порцією робити? Суміш хороша дуже і ми 2 тижні тому перейшли на калорійніший різновид - з Лазани Пре на Лазана 1
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6605
купили "Лазана каша молочная с фруктами (4+)" - завтра будемо куштувати!
Аватар користувача
дякуючі Флора
#7363
Ми кашки їмо свої. Мелю на кофемолці (рис, гречка) , а потім варю і додою фрукти по сезону.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7369
Флора писав:Ми кашки їмо свої. Мелю на кофемолці (рис, гречка) , а потім варю і додою фрукти по сезону.
у вас, видно багато зайвого часу. Я наприклад, більше довіряю іноземному виробнику - у них ведеться строгий контроль якості дитячого харчування, а звідки ви можете знати чи цей рис і гречка не гмо, де як і скільки його зберігали? Раніше у наших батьків вибору не було, тому вони терли все на макотерці і міняли нам пелюшки кожні півгодини.
Аватар користувача
дякуючі koko
#7378
Дорогі мами, дуже цікава тема і просто надзвичайно актуальна!!!! Моїй донечці 4,5 міс. дуже хочеться витримати її до 6 міс. виключно на грудному молоці, але бачу що одного молока їй не достатньо. Вона за попередній місяць поправилась тілки на 400 гр. зараз її вага 6.200. Я намагаюсь збільшувати кількість молока (більше часу відпочиваю,вживаю горіхи,молоко,гречку, навіть приймаю апілак), і одночасно думаю над тим щоб додати дитині трішки каші бо видно що доця голодна (нервується...). Прошу поради!!!!!!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7381
koko, мама найкраще відчуває потреби своєї дитини. Думаю, ви не нашкодите тим, що урізноманітните раціон малюка хорошою кашкою, але все ж, для заспокоєння душі, порадьтесь із лікарем. мене, чесно кажучи, дивує яре наслідування новомодного виключно грудного вигодовування - кожна людина - індивідуальна, - те що підходить одним може бути неприпустиме для інших...дитина, може справді недоїдати і це може бути і не через малу к-ть молока, а через те, що молоко постійно змінює свій склад незалежно від харчування матері, це пов"язано із "вимиванням" із організму деяких мікроелементів та вітамінів із резервву годуючої матері на утворення молока, можливо ваш гормональний фон повертається у дородову норму і тому лактація постуво згасає.
дякуючі Касянка
#7557
Моїй донечці зараз 6 місяців, ми вже їмо картоплю, моркву, капусту кабачок та цибульку.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7560
Anpa4ino писав: те що підходить одним може бути неприпустиме для інших...дитина, може справді недоїдати і це може бути і не через малу к-ть молока, а через те, що молоко постійно змінює свій склад незалежно від харчування матері, це пов"язано із "вимиванням" із організму деяких мікроелементів та вітамінів із резервву годуючої матері на утворення молока, можливо ваш гормональний фон повертається у дородову норму і тому лактація постуво згасає.
Чиста правда. Я по собі суджу- малий перших 2 міс. набирав по кіло з хвостиком, а на третій- 200 гр. Я пхала в себе все шо бачила і чула про користь. В результаті за 2 тиж. набрала 2 кг! А дитина моя знов 200гр. І ще й постійно смоктав мене. Потім виявилось, що моє молоко є майже водою.А ввела суміш -і зразу наступний міс. ми все догнали і перегнали. :)
Аватар користувача
дякуючі Ksuchonok
#7640
Моєму сонечку майже 4 місяці, підскажіть чи можна пробувати давати потрошки сок (який і скільки). Годую грудью. Давала пробувати банан і яблуко, то синочок так смокче йому нравиться, а коли забираю починає капризувати.
Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7641
Ksuchonok писав:Моєму сонечку майже 4 місяці, підскажіть чи можна пробувати давати потрошки сок (який і скільки). Годую грудью. Давала пробувати банан і яблуко, то синочок так смокче йому нравиться, а коли забираю починає капризувати.
я думаю, яблучний або моркв"яно-яблучний варто пробувати першими. А у дільничого педіатра не пробували спитати про прикорм для вашого малюка?
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#7650
Ми почали прикормлюватися в 6 місяців! Дуже любимо яблучка, банани, а ще пюре: варене яблучко+варена морква; варене яблучко+варений гарбуз. А також їмо варені картоплю, кабачок, цвітну капусту (не з великою охотою правда...) Все перетираю блендером, крім сирих яблучок (їх ми шкрябаємо ложечкою). Плануємо спробувати курятинку! А найбільше, звичайно ж, ми любимо цицю!!!
Аватар користувача
дякуючі Ksuchonok
#7651
Anpa4ino спасібо, вчора були у педіатра вона сказала, що прикорм можна давати з 5-ти місяців, починати з 1-2 крапельки яблучного соку або вареної моркви. Ще ми дуже любимо сидіти, але лікарша сказала садити тільки з 6-ти місяців, синочок якби вмів триматися ручками і підтягуватись то сідав би сам(сам піднімається майже на половину).
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7656
найперше, що з"їли - це було печене яблуко - проба пройшла "на ура!", з вареною морквою і картоплею було складніше... потім був творожок із печеним яблуком і персиковим пюре - це нам теж страшенно подобалось, з м"ясом також виникли проблеми в плані смакових вподобань мого малого гурмана. Взагалі нам найбільше полюбилися: персики, сливи, яблука, творожок, банан, яловиччина і курка з картопелькою і помідоркою, кавун, пампушка з часничком, печиво Марія, червоний борщ, звичайна варена НЕ подрібнена гречка або рис із шматочком перчику або кабачку, або баклажанчику, рибка, яблучний компот.
дякуючі Natali131
#7846
Мы начинали с яблок.
http://www.youtube.com/user/MatusynShod ... kztpMq-TG0
В этой передаче хоршие советы по прикорму. :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!