МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

харчування дитини, меню, рецепти

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4707
А який ви їли кефір?
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5618
Я малюкам в 10 міc. давала вже все по трошку : овочеві пюре, м ясо, рибу, соки і біо-кефір давала і творожок.
Аватар користувача
дякуючі Аннушка
#6171
Мамочки, порадьте, що робити мій двох місячний малюк відмовляється від грудного молока
Аватар користувача
дякуючі kompot
#6173
Аннушка писав:Мамочки, порадьте, що робити мій двох місячний малюк відмовляється від грудного молока
у сусідній гіллці Ви уточнювали, що маля на змішаному вигодовуванні, з якої причини?
Скажіть, Ви готові піти на певні жертви, довіритись незнайомій людині, потримати дещо на дієті власну дитину? Чи Ви твердо переконані, що ГВ найкраще харчування для Вашого малюка?
Чи маєте терпіння тиждень-два винести серйозних випробувань?
Якщо так, спробую Вам допомогти...
Серйозно подумайте перед тим, як відповідати
Аватар користувача
дякуючі Аннушка
#6197
Мій малюк, коли хоче їсти кричить несвоїм голосом і чекати не хоче ні хвилини(це в нього від папи, характер такий). Я пробувала не давати соску поки не візьме грудь, але більше часу я не протрималась. Думаю дієта йому не підійде.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#6198
Аннушка писав:Мій малюк, коли хоче їсти кричить несвоїм голосом і чекати не хоче ні хвилини(це в нього від папи, характер такий). Я пробувала не давати соску поки не візьме грудь, але більше часу я не протрималась. Думаю дієта йому не підійде.
переходьте на суміш
Аватар користувача
дякуючі Аннушка
#6291
kompot писав:
Аннушка писав:Мій малюк, коли хоче їсти кричить несвоїм голосом і чекати не хоче ні хвилини(це в нього від папи, характер такий). Я пробувала не давати соску поки не візьме грудь, але більше часу я не протрималась. Думаю дієта йому не підійде.
переходьте на суміш
На суміш ми перешли. Тепер скажіть, що робити, щоб молоко не прибувало.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6326
Аннушка писав: На суміш ми перешли. Тепер скажіть, що робити, щоб молоко не прибувало.
не зціджуйте груди! І не вздумайте перев язувати - це небезпечно. Декілька днів у вас може бути температура, якщо в груді прощупуються великі комки - комки розминайте і можете трошки підцідити те що розім яли, мені мамолог казала пити таблетку Бромкриптин ( пів таблетки тричі на день), вони недорогі, але не беріть всю упаковку - візьміть один блістер. в мене молоко зникло десь за 2 тижні зовсім, хоча перших пару днів здавалось, що це не скінчиться ніколи. я прошу вас, тільки не зціджуйтесь - бо це буде довга пісня і ви мучатимитеся! Я лише розмасажовувала комки і коли масажувала - то молоко трохи підтікало, оце і все. мені це приносило деяке полегшення. і ще, пийте в ці дні трохи менше рідини, можна навіть сечогінний чай, щоб рідина з організму швидше виводилась. успіхів! Пишіть, якщо що.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6481
ми вже третій день пробуємо печене яблучко - перші два дні кривились, але їли, а сьогодні з*ївши одну чайну ложку - вимагали ЩЕ! Нам дуууууууже подобається! На наступних вихідних пробуватимемо печену морквинку.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6510
Anpa4ino не ображайтесь тільки на моє питання не ображайтеся лише на моє питання, а навіщо ви так рано вводите прикорм? Я чула, що сучасні педіатри категорично проти введення в організм дитини до 6 місяців будь-яких продуктів окрім грудного молока і адаптованої молочної суміші.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6516
Inneska писав:Anpa4ino не ображайтесь тільки на моє питання не ображайтеся лише на моє питання, а навіщо ви так рано вводите прикорм? Я чула, що сучасні педіатри категорично проти введення в організм дитини до 6 місяців будь-яких продуктів окрім грудного молока і адаптованої молочної суміші.
я не ображаюсь наша лікар подивилась на нього(а мій хлопчик набрав трохи лишніх півкіло, але кричить, бо голодний) і сказала, що з 4-х місяців, певне будем давати пробувати іншу їжу, бо інакше - або голодатимемо, або розтовстіємо. Но ми дивимось на реакції - якщо що не так - то припинимо.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6521
Річ у тому, що молодим батькам не уникнути старовинних рад відносно того, що дитині вже пора давати сік, пюре, жовточок і тому подібне. Моя бабуся теж все хвилювалася, що я ледача, оскільки не хочу дитині готувати, а дільнична медсестра веліла сік з місяця давати. Всі вони хочуть як краще, але слід пам'ятати, що сама практика годування грудних дітей соками, яблуками і жовтками зародилася саме тоді, коли дитину не було можливим забезпечити повноцінним живленням без цього - це було давно.

За відсутності молока у мами - дитині давали кип'ячене коров'яче, яке повністю руйнувало всі вітаміни і лікарі придумали потрібні у той час рекомендації по введенню прикорму.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6523
Inneska, ви мене неправильно зрозуміли, ми по-троху вводимо прикорм, щоб не вводити більшу порцію суміші вобід - бо в нас зайва вага. Но це ми тільки пробуємо
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6527
я не педіатр, але мені щось здається, що це не вирішить проблему з заяйвою вагою, да і зайва вона чи ні ще не зовсім ясно.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6529
Inneska, на рахунок зайвості, я з вами згодна. Ми важимо 7 кг - акрайня межа, яку для нас визначили по таблиці - 6.450. От я думаю, що це нічого страшного, проте порцію я б також не збільшувала, - не хочу, щоб в майбутньому в нього були проблеми із зовнішністю та самооцінкою, а голодом же не буду морити дитину, яку сама колись розгодувала, а потім буду казати - ні, чи як це правильно вчинити?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!