МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

харчування дитини, меню, рецепти

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Емма
#6690
Ні- ні, це зовсім не дурня! Я вам дуже вдячна! Я просто так себе тим доводжу ,що вдячна за всі поради, це в мене просто якась карма з тим дитячим жуванням, з обома дітьми. Буду пробувати! Добре,що хоч одне вже переросло,але скільки я з тим намучилась! Тепер як уявлю те саме з другим... :%): :shock2: Така моя доля...
Але дійсно-виходячи з мого гіркого досвіду -нікому б не радила зациклюватись тільки на блендері. Хоча є діти які в певний період відмовляються від перетертої їжі, вимагають дорослої-як от у моєї подруги. Мені так не пощастило...
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6705
Емма, у кожної дитини є якийсь свій "камінь спотикання" - він обов*язково пройде цей бар*єр. Я думаю, що скуштувавши щось дійсно смачне самостійно - він почне прекрасно жувати. Може невропатолог вам щось путнє порадить - це все ж таки рефлекси, але я проти лікування хімікатами - нікуди ваш син не дінеться - буде жувати. Підросте - соромитеме : всі дітки самі кусають і їдять, або хочеш це - на, сам жуй, бо сміятись будуть... Але це вже педагогічний момент, може в нього дійсно це щось на фізіологічному рівні
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6713
Дякую вам на доброму слові! Бо навколишні всі мене вже наслухались :hihihi: ...Я жалілась на це двом педіатрам, які знають моїх дітей з народження-обоє говорять одну й ту саму для мене фантастичну річ- підвищений рвотний рефлекс на генетичному рівні. (Я маленькою погано їла і часто рвала, але жувала) Мовляв, обоє моїх дітей вдались в мене+ перестрашена мамочка-це я. Але жоден не направляв до невропатолога, то ж сама не піду. Отже, буде те що буде,як би я не стогнала :[ :[ .Але не могли ті мої чада взяти від мене щось хороше- чому найгірше?! Ото й кажу- карма якась... :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6724
не засмучуйтесь, в декого діти все сунуть до рота - жують і ковтають геть усе, що на очі попадеться і до трьох років в штани пісяють і соску смокчуть. Може просто не зациклюйтесь, бо вирішуючи одну проблему можна запустити все інше
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6732
Я спробую.Завжди корисна свіжа думка. Обідно просто те, що в такому віці далеко не всі просяться на горщик і п"ють самі з кружки, наприклад. А жують всі, хіба одиниці як от ми- ні. :gcry:. Дякую вам за розраду, дійсно трохи легше стає, а то деколи лізуть думки, що я погана мама, яка не може навчити дитину елементарної навички.
Правильно- у кожного своє.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6747
думаю, ви мало бачили поганих матерів і недоглянутих дітей із повною відсутністю пристосувальних навичок до життя в соціумі і відсутністю нормального виховання... не переймайтесь так!
Аватар користувача
дякуючі Darinka
#8061
Блендер дуже корисний при першому прикормі. Мені він завжди допомагав. Чудова річ!
дякуючі Пєлагея
#8950
так блендер гарна ріяч але мені так сказали коли появляються навіть перші зубки хоча б 8 по трошку привчати кусати їжу, наприклад картошку, хліб, це дуже важливо потім можуть бути проблеми із піщеварінням
дякуючі МаМаша
#8953
Мы уже взрослые, а блендер еще нужен. Те же деруны готовлю на блендере!
Дочка очень любит, перетертый творожок. Получается, как сырковая масса.
дякуючі Tosya
#9106
так, блендер гарна помічниця для перемеленого мяска. восновному все роблю на терці (обов'язково пластикової).
дякуючі Лили
#9117
А блендер какой фирмы лучше выбрать?
дякуючі Пєлагея
#9348
Braun гарна фірма, я задовільна
дякуючі Verunya
#9363
А у нас Филипс (уже 7 лет), тоже не жалуемся
дякуючі inga
#9386
мне знакомые советовали блендер
дякуючі Nikimam
#9392
Пєлагея писав:Braun гарна фірма, я задовільна
також люблю цю фірму. сама маю комбаїн, роблю полел їжі дитині в нему

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!