МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Renna
#10730
У моєї малої. коли лізли зубки, теж постійний нежить, покашлювання було, але слава богу, ми вже виросли
А имунную систем потрібно постійно зміцнювати, не перегрівати дитину, вітаміни давати і гуляти побільше)
Аватар користувача
дякуючі Darinna
#11056
меня мама поливала в детстве я помню холодной водой, так не нравилось(
Аватар користувача
дякуючі roza
#11136
оо меня тоже мать поливала, и саму заставляла! помню ненавидела это. Но зато сейчас иммунитет хороший! к стати это как вариант для лечения и укрепления здоровья!
Если хотите к доктору могу посоветовать клинику оксфорд . Обращалась туда к терапевту с малым, никаких очередей, все по записи и врач хороший был. Место проверенное, советую!!
Аватар користувача
дякуючі Natasha7
#11833
побольше полезных продуктов давайте, и витамины кушайте дополнительно) но лучше еще с педиатром проконсультируйтесь
#11863
Lilu писав:У мене Ліза (5,5 р) дуже часто хворіє.
То простуда, то грип, то отруєння на рівному місці, то посипе на шкірі незрозуміло від чого (солодке не любить).
Лікарі розводять руками.
А скоро зима починається, це КОШМАР буде, як не ОРЗ, так іще якась гадость. Хтось може щось загальноукріплювальне порадить, а?.. :gth:
Свежий воздух, здоровое питание, обильное питье (компотики из замороженых ягод, теплый имбирный чай). утренняя зарядка, поверьте, тоже поможет!)
Аватар користувача
дякуючі МаринаКлимова
#12325
У нас сынок тоже часто болел до 5 лет. Как только удалили аденоиды-все наладилось. За два года переболели только два раза, и то синуситом.
Аватар користувача
дякуючі Rawana
#12472
Мы давали "ИММУНАЛ" ребенку
Аватар користувача
дякуючі Наталка Полтавка
#12731
А мій дуже часто хворів до школи. Потім якось наладилося, простуди рідше стали нас турбувати.
Аватар користувача
дякуючі Irisha1
#13864
Надо пробовать закалять немного ребенка, посоветовавшись с доктором, который авторитетный для вас.
дякуючі Manyunya1991
#14113
Побольше на улице в любую погоду, закаливание, витамины и фрукты, соки

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!