МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

#765
У мене Ліза (5,5 р) дуже часто хворіє.
То простуда, то грип, то отруєння на рівному місці, то посипе на шкірі незрозуміло від чого (солодке не любить).
Лікарі розводять руками.
А скоро зима починається, це КОШМАР буде, як не ОРЗ, так іще якась гадость. Хтось може щось загальноукріплювальне порадить, а?.. :gth:
Аватар користувача
дякуючі Олеся
#1488
Тільки не ображайтеся, однак я б зробила аналізи на гельмінтів. Тільки не просто кал, бажано кров перевірити. В цьому немає нічого страшного. У моєї сестри дитина теж боліла, вже не знали що й робити, зробили чистку по Семенової (часник з молоком) стільки вийшло гельмінтів. Поміркуйте.
Аватар користувача
дякуючі Мама Софії
#6338
Сходіть до гомеопата. У нас виявили дуже низький імунітет, призначили ліки, за осінь і зиму хворіли 2 рази, а раніше через тиждень
дякуючі Анюточька
#7202
Мої Сашинькі 9 міс. 10 днів. перехворіли бронхітом, потім отравлення. після отравлення підхопили вірусну інфекцію на 5-тий день хвороби проявилися хрипи в грудях. що таке?Вже не знаємо шо робити. :beer:
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7213
Анюточька писав:Мої Сашинькі 9 міс. 10 днів. перехворіли бронхітом, потім отравлення. після отравлення підхопили вірусну інфекцію на 5-тий день хвороби проявилися хрипи в грудях. що таке?Вже не знаємо шо робити. :beer:
У мене так менший хворів у вашому віці. З легкої алергії на щоках + вірус, що принесла старша з садка зробився асматичний бронхіт. А до того 4 міс. лікували стафілокок. Досі як тільки хтось принесе легкий вірус малий зразу хворий. Лікар мені сказала, що стафілокок дуже вбиває імунітет. І постійно ця алергія, що навіть свіжого яблука не можна- тільки печене. Я їду на моря цього літа- дуже сподіваюсь на покращення. У мене подруга минулого року звозила на місяць свою хворобливу дитину- так хлопчик потім цілий рік не хворів! Тільки в цьому й нюанс, що з дітьми до 3х років треба їхати не менше, ніж на 24 дні. Я поїду, бо вже не можу дивитись на це і працювати на лікарства. Можливо після літа я буду шукати гомеопата.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7223
Так маленьких дітей на море треба возити не менше як на 3-4 неділі, ми у минулому році були на морі місяць, а приїхали і уперше захворіли. весь рік не хворіли простудними захворюваннямми, а ось аллергія нас не минує. Так важко це, теж думаю, що треба шукати гомеопата
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7247
а дитинку до року можна на 10 днів на море взяти як ви думаєте, бо так хочеться сонця і відпочинку.
дякуючі Світаліна
#7642
У мене діточки теж багато хворіли і моря не допомогали. Знайома підсказала фірму російську "Сибирское Здоровье"- усі препарати рослинні -розробляють учені, тестують їх і отримують сертифікати. Почали пити Лімфосани (очищує організм, зміцнює його), ЄПАМи - взагалі чудовий рослинний препарат, він і підвищує іммунітет і лікує багато хвороб. Наприклад, ЄПАМ -900 лікує: бронхіти, ангіни, ОРЗ, риніти і багато чого іншого. Я вже не памятаю коли купувала ліки в аптеці. Лікується вся родина - діабети, алкоголізми, астми, жіночі проблеми, тиск, алергія взагалі багато проблем зі здоровям вирішується.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7681
Море допомогло моїй сестричці, а гомеопат племіннику.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7790
Знаєте, я думаю, що закаляння теж важливе в таких випадках. Мій малий після моря- дуже не смійтесь- перестав сприймати нижню частину одягу- штани, трусики, шкарпетки, тапочки. :hihihi: Вдома ходить тільки в футболці на довгий рукав. Якщо дати тепліший светер- знімає. Я нервувалась спочатку страшно, а потім подумала- хай закаляється, може він це не просто так робить, може йому не комфортно інакше. Гості трохи шокуються, коли бачать моє чадо з виставленим напоказ усім хазяйством :rofl2: :rofl: , але не бити ж мені його. Бо скільки разів вдінеш- стільки і зніме.І поки що нам все добре, т-т-т. Тільки алергія не проходить. Зварила недавно розсольник- знов дубові щічки. Коли вже мене ця кара залишить!! :%):
дякуючі Djenifer
#8324
Емма, есть вероятность что причиной аллергии являеться стиральный порошок. Вы наверно не знаете что такое фосфаты. Вот прочтите статью, по ней я выбрала порошок для своего ребенка: http://medinfo.ua/blogs/0001d918a6554e0 ... 5ab5f013f7
дякуючі Tosya
#9093
надо повышать иммунитет. пусть вам назначат лечение у моей подруги ребенку прописали БронхоВаксом для поднятия иммунитета. на полгода он действует.
Аватар користувача
дякуючі Elena777
#9766
Djenifer писав:Емма, есть вероятность что причиной аллергии являеться стиральный порошок. Вы наверно не знаете что такое фосфаты. Вот прочтите статью, по ней я выбрала порошок для своего ребенка: http://medinfo.ua/blogs/0001d918a6554e0 ... 5ab5f013f7
Очень может быть, когда-то тоже слышала об этом
Аватар користувача
дякуючі Zlatoxi
#10343
Анюточька писав:Мої Сашинькі 9 міс. 10 днів. перехворіли бронхітом, потім отравлення. після отравлення підхопили вірусну інфекцію на 5-тий день хвороби проявилися хрипи в грудях. що таке?Вже не знаємо шо робити. :beer:
У нас при таких симптомах зуби перші вилазили. Все було і зразу, я теж вже не знала що то за напасть така.
Аватар користувача
дякуючі Darinna
#10687
Zlatoxi писав:
Анюточька писав:Мої Сашинькі 9 міс. 10 днів. перехворіли бронхітом, потім отравлення. після отравлення підхопили вірусну інфекцію на 5-тий день хвороби проявилися хрипи в грудях. що таке?Вже не знаємо шо робити. :beer:
У нас при таких симптомах зуби перші вилазили. Все було і зразу, я теж вже не знала що то за напасть така.
Ну это видимо зубки иммунитет ослабляли, и вся зараза прям липла к малышу. У нас тоже малой часто болеет, врачи успокаивают тем, что перерастет
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!